çift merdivenli koltuk ve etrafındaki işaretler. | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

çift merdivenli koltuk ve etrafındaki işaretler.

star21

Kullanıcı
Cevap: çift merdivenli koltuk ve etrafındaki işaretler.

bende zaten kesilmiş olan taa dedim hareket ettirebilirmiyiz diye...ben almayım belfıtığı var :)

İRON

Kullanıcı

bende zaten kesilmiş olan taa dedim hareket ettirebilirmiyiz diye...ben almayım belfıtığı var :)

allah c.c
iyiliğini versin emii.diyarbakırlı mubarekkk başka yerlerde sakata gelmeyesin dikkat edesinn...yoksa bel fıtığı bu şakaya gelmez yani...selametle mubarekkkk..:):):):)çiçek sana

cantar

Vip Üye

45862351Fotograf073.jpg

arkadaşlar l
Ben fotograf çekerken resim çekerken benim veya bizim bu çektiğimiz resimden fotograftan bu bölgede yaşayan bölgeyi tanıyanlar geliri bizim gördüğümüz bu yeri açar emanetini alır düşüncesini kafanızdan atınız.
Nasip kiminse nasip onu arar bulur Burada nasip dediğimiz ya nasip usta değil yanlış anlamayalım lütfen .
Burada fotograf çekilirken şüphelenilen alana ait uzaktan bir fotograf var mı yok sadece taşlar fotograf olarak çekilmiş iyi tamam taşların üzerinde işaretler var ama bölge arazini görmeden nasıl yön vereceğiz adam sağından mı solundanmı önünden mi gerisindenm, bu fotografları çekmiş nasıl anlıyacağız müneccim de değiliz büyücü de gerçi bizlere taş falcısı diyorlar ama

lütfen fotograf çekerken objenin şüphelenilen yerin 4 yönünden fotograflamasının yapılmasının sağlanılması ayrıca 5 - 10 - 20 -50 m mesafeden bulunduğu yerin uzaktan fotoğraflanmasının sağlanması bu eksi değil artı getirir

İRON

Kullanıcı

45862351Fotograf073.jpg

arkadaşlar l
Ben fotograf çekerken resim çekerken benim veya bizim bu çektiğimiz resimden fotograftan bu bölgede yaşayan bölgeyi tanıyanlar geliri bizim gördüğümüz bu yeri açar emanetini alır düşüncesini kafanızdan atınız.
Nasip kiminse nasip onu arar bulur Burada nasip dediğimiz ya nasip usta değil yanlış anlamayalım lütfen .
Burada fotograf çekilirken şüphelenilen alana ait uzaktan bir fotograf var mı yok sadece taşlar fotograf olarak çekilmiş iyi tamam taşların üzerinde işaretler var ama bölge arazini görmeden nasıl yön vereceğiz adam sağından mı solundanmı önünden mi gerisindenm, bu fotografları çekmiş nasıl anlıyacağız müneccim de değiliz büyücü de gerçi bizlere taş falcısı diyorlar ama

lütfen fotograf çekerken objenin şüphelenilen yerin 4 yönünden fotograflamasının yapılmasının sağlanılması ayrıca 5 - 10 - 20 -50 m mesafeden bulunduğu yerin uzaktan fotoğraflanmasının sağlanması bu eksi değil artı getirir

mubarek sizi buraya davet etsem...?

İRON

Kullanıcı

burdan butun ustalara çağrımdır.kendine yada ekibine ve yahut ustasına güvnen varsa ben yada biz bu işareti çözeriz malzemesinide alırz fiyen varsa buyuuırsun gelsin görsün.çıkartması şart değildir.lakin böle kaldıkça canımı sıkıyor..2 yıldır bulmuşum daha ben bunu çözerim diyene rast gelmedim.ermeniyi çok övenler vardı ermeniyide götürdüm tık etmedi.sadece bizi aşar deyip giti.arkeolog dedilir onuda getirdiler önce onunla konuştuk çözülmeycek işaret yok dedi.götrüdk baktı geri geldik bir kahvede oturduk çay içiyoruz. burası beni aşar. gidiş o gidiş ne geldi nede sordu..bende bişey analamıyorum bunu gören uzmanlıktan keisliyor.ne koltukmuş yahu bende çekinmeye başladım:) ne diyelim inş çözüme kavuşturacak birtileri çıkar...saygılar sevgiler..

İRON

Kullanıcı

3 aylarımızn başlangıcıda hayrılara vesile ola inş.

cantar

Vip Üye

sevgili dostum mübarek üç aylar tüm inanan kardeşlerime hayırlı uğurlu olsun Allah manasına yakışır bir üç Aylar yaşamayı bizlere nasip etsin.
güzel kardeşim bizlerin en büyük hatası mevcut yerleri işaretleri başkaları bulnmasın bilmesin ellemesin nasiplenmesin benden başkasına yarar getirmesin düşüncesine sahip olmamızdır.
Bu sizin yeriniz bana göre bir kaplumbağa şeklinde düzenlenmiş bir mezar alanı ama üst üste olan taşlar sağa sola dağıtılmış

images

images

turtleshell.jpg

images

2qn6z35.jpg

kapmunba.jpg

b15.jpg

images

images

cantar

Vip Üye

7077kaplumbaga145.jpg

sizin yeriniz bu tip bir kaplumbağa mezar sanırım.

davetiniz için teşekkür ederim .Ama inanın ben yanınıza gelsemde yapabileceğim bir şey yok çünkü nasip kısmet işi ayrıca her güzel yerden çok iyi şeyler çıkacak diye bir kayıt yok dağıtılmış olduğuna görede belki variyeti bulundu alındı belkide alınmadı bir inceleyin bakalım üzerinde kasa olabilecek ufak açılmış kapatılmış yerler var mı?Ağızında işaretlemiş olduğum 2 yerde ve diğer dağınık halde duran taşlar üzerinde...

ASİAVCI

Kullanıcı

FAKİR.BABA : burası ile ilgili resimlerin vede bulguların burada bunlara bakan arkadaşları tadmin etseydi inan ne yorumlar gelecekti.
şimdi ben sana koltuğun cözümüyle ilgi onlarca cözüm yazıları kopyalar atırım ama muaffak olamazsın burada bu işığı göremiyorum benim gibi diğer arkadaşlarda öyle oymaların vede diğer işaretleri cok basit vede işçiliksiz umarım kızmamışsındır herşeye rağmen bir yerde ben işaretleyim nasip olur belkide...selametle
5518koltuk.jpg

Serdengecti

Yasaklı
Yasaklı

O kadar basit ki. Biraz geniş ol ve anla