çift merdivenli koltuk ve etrafındaki işaretler. | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

çift merdivenli koltuk ve etrafındaki işaretler.

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
Cevap: çift merdivenli koltuk ve etrafındaki işaretler.

birazda ben yazayım koltuğa oturduk burada kollarımızı koyma yerivar ama bunlar bile farklı burası plan ile yapılmiş dirsek açılarındaki yerlerde mezarlar var V açısı koltuğun tam arkasında bir tepe ve orada bir boğaz var önümüzde dere yada vadi olmalı kervan yoluda mevcuttur derede şelaleyi buradan görebilirsin 3 basamak var 3x10 adım mesafede sol tarafta ne var koltukta sol kol makbüldür oturduğun yerdeki işaret te harita ve bit miktar geçersiz para va para sayısı gideceğin adım mesafesini verir bölgedeki kaynak sularıda var onları dikkate al yadaarazide mezarlık var

ulaş

Kullanıcı

s.a baba işaretlerin..enaz senin kadar babaa işaretler. görmüş olduğumuz koltuk ve civarındaki işaretler birbirini tamamlar mahiyettedir... koltuğun önündeki
derede olsa gerek.. küçük koltuğu görmekteyiz... küçük koltuğun karşısında i ki adet kırmızı renkte oymayı görmkteyiz..buda bize koltuğun civarında iki adat mezar olduğunu kanıtlar gibi.. fakir baba ...bu koltuğun malı o kadar basit olmasa gerk bi okadar da yüklü ve işi ağır bi okadr5t uğraş ister demem oki sen işini en iyisi resmi yollarla hallet...yoksa şahısların bilgisiyle altından kalakacağını zannetmem rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin.. işin rasgittsin... kolay gelsin

Alfa Romeo

Kullanıcı

İyi Forumlar.
Öncelikle kullandığın ÜSLUB için teşekkür etmeden geçemeyeceğim(Alfa Romeo).Belkide yardım etmeye çalışıyorsun ama konuya zarar verdiğinin farkında bile değilsin.

Bana mı diyorsun kardeş ??? Mesajımı bir incele ve bak bakalım, ben konu sahibinin mesajına alıntıyla cevaben yazdım, yani konu sahibini muhatap almışım, başka kimsenin ne dedidiği - ne gördüğü beni pek enterese etmezz !!! Orada emek sarfedilip, çözüm amaçlı Net - Bariz İşaret Fotoları çekilip, buraya Konu açılmış ve biz de iyi niyetimizle, görebildiğimiz kadarıyla konu sahibini yönlendirdik ve çözüm amaçlı başka fotolar istedik te bunun neresi konuya zarar vermekmiş ben onu pek anlayamadım :confused: :confused: ??? Konuya en başından tarafsız bir kişi gibi, yani Empatiksel bakarsan kim'in ne şekil de zarar verdiğini anlamak pek'te zor olmasa gerek ...

Son düzenleme:

mameki

Kullanıcı

;)

Yazdığın cevapla muhattap alınacak bi seviyede olmadığını belli ettin kendini bize tanıttığın için teşekkürler üstad.Konuya yeterince zarar verdik FAKİR ustam sizdende özür dilerim. Uzatmayalım,konu hakkında düşüncesi olan insanlarıda yanılmayalım.Saygılar

İRON

Kullanıcı

s.a saygı değer arkadaşalr.koltuğu mekana attımki yardımcı olasınız diye.birbirinize zarar vereceğinizi bilsem açmazdım.nese konumuza gelelim.hiç bir işaret süs olarak yapılmaz kaldıki bölesine muhteşem bir koltuk zirvedeyken doğal olsun imkansız yani.dmem oki işaret işçiliği son derece güzel kaliteli olan bir tür işaretlerdendir.bunun nedeninide etrfaındaki civr işaretlerden anlyabiliriz...şimdi koltuğumuzun civarını az çok size anlatayım.koltuğu oturduğumuzda karşımızda bir tepe görünür. o tepede resmini de ekledim ters çift merdiven bulunmaktadır dikkatlice bakarsanız görürsünüz.o ters merdivenin hemen az ilerisinde dikili bir kayda dikey olarak inen düz 2 adet çizgi mevcut buda resimlerde görünüyor.koltuğun sağ kısmında en az 100 yad 1000 dönümlük bir sazlık mevcut.sol kısmında ise nerden bakarsanız 30 ila 50 dönüm gibi bir tarla vardır.koltuğun arka kısmında ise hep kayalıklar vardır.topluca ust uste yığılmış yda kaynatılarak birbirine yapıştırlımış kayalar var yani insanın o kayalarda çalışması imkansız ancak kato ve yahut kepçe gibi buyuk iş makinaları ile çalışma yapılabilir.buda izin almak anlamına gelir.malesef bunada izin verilmeyeceğinide sanmıyorum çünkü mezar kısmına girdiğinden devlet iizin vermez.yorum yapanlardan rabbim razı olsun.kolay gelsinn saygılar slemaetle klaınız...

İRON

Kullanıcı

lütfen birbirimizi incitmeyecek şekilde yorumlarda bulunalım.fikri bilgisi olan yardım etsin olmaynda yorumlara bakıp bilgi alsın saygılar sevgiler kolay gelsin.....

A21MEDLi

Admin

bende koltuk diye görmüyorum,çünkü bana göre oturma yeri,oturmaya pek musait değil,çarpuk çurpuk bi şekildedir.
fakat oymadaki kırmızılığın boş olmadığını düşünüyorum.zaten içi kırmızı oymanın olduğu kayalara baktığımızda,bir şeyi koruyormuş gibi bir izlenimi vardır.

yorum yapan ustalar karşı görüş sunsa..bunun sebebini izah edebilse,karşı yorumu dahada değer kazanır,bunu mameki usta verdiği örneklerle çok güzel bi şekilde izah etti yanii kendisi gördüğü koltuklarla bunu kıyaslama yapınca aradaki farklılığı görebildi,ne kadarda konu sahibine ters gelse saygı duymak lazım.

zaten herkes aynı fikri söylese orada demokrasi yok demektir,karşı görüşte insanı doğru yola götürebilir.:)

İRON

Kullanıcı

fakir baba üstadım. malesef bende arkadaşlarıma katılıyorum. şöyleki; burası doğal değilse bile sen burada sanırım yeterince zaman bulamadın ve detaylı ve iyi bir inceleme yapamadın. bence ilk olarak o koltuğu ve çevresini güzelce bir temizlemelisin. kimbilir o yosunlar bizden neyi gizliyorlar. ikinci olarakta daha detaylı cevre resmi eklemelisin. yönleri belirtmelisin. resimlerine bakınca 1 km ye kadar cevreyi analiz edebileceğimiz resimler de eklesen güzel olur. cevresi açık yer müsait. güzel resimleme yapılabilir üstadım. gitmişken birde şu koltuğun kafa denk gelen yeri ile ayak konulan yeri civarlarına iyicene bir bakıver. küçük cepler falan olabilir. resimlerinden net anlayamadık. ya resimler flu çıkmış yada yosundan seçilmiyor net olarak. hakkında Allah hayırlısını versin. inşallah güzel şeyler bulabilirsin.

harbici kardeş seni sevdiğimi bilrsin az çok bilgi sahbiiyiz hepimiz haklısın çevre fotoları yok lakin bu fotolar az da olsa çokta olsa bir dğerli yorumu haketmezlermi.koltuğa oturduğun vakit onu batı arkası doğu solu kuzey sağı güneye düşer.koltuğun alt kısmında cep gibi ksa bulunmaz çünkü öle bildiğimiz kare yada dikdörtgen kare gibi basamakları yoktur.mubarek kardeşim görüş öneri vede güzel isteklerin için çok tşlr.rabbim razı olsun inş...selametle....

İRON

Kullanıcı

Boşver kardeş - takmayacaksın, kimseyi de bunların işaret olup olmadığına ikna etme gibi bir zorunluluğun da yoktur ... Göremeyene - anlamayana lafımız olmazzz !!! O, onun sorunudur ...

İşaretlerin ve Koltuğun güzel, hem ayrıca o Koltuk sıradan bir Koltuk değil, bilakis Müdür Koltuğudur :p

Aşağıda ki fotonda ok'la işaretlediğim yönde ilerle, işaret'in bulunduğu yerden itibaren 60 -80 mt. içine dikkat et ve İşaretli Kayaya sırtını verip, baktığı alan'ın geniş açılı fotosunu da eklemelisin ki o yön de görülmeli ... İşaret'in açı yön'ü kapatılmayıp Kaya bitimine getirilmiş yani yön açık, hem açı yönü, hem de işaretin baktığı yön fotolanıp incelenmeli ...

s.a mubarek seni tebrik etmeden geçemeyecem çünkü azda olsa çokda olsa doğru bir bilgi verdin.tşlr.evet koltuğun o göbek kısmı banada sanki birşeyler saklanmış gibme geldi lakin bakma imkanımız olmadı inş bidahaki sefre gittiğimizde boşlıuk yapma imkanımız olur.koltukta bana okla işeretlediğin yönde o küçük koltuğu küçük koltuğun üzerindeki sivri üçgeni ve küçük koltuğun karşuısndaki kırmız renkteki oymaları buldum.onun içindedim doğru bilgi vermişsin.sakın kimse beni yanlış anlamasın.herkeisn fikrinie saygım var lakin bir işaret bakarken lütfen defalrca bakıp öle fikir yürütelimm..romeo kardeş inş çevre fotolarınıda ekleyecem...yorumunuz için çok tşlr.:NOT:eek: kırmız okla gösterdiğin yerde küçük koltuk ile kırmız renkteki oymalar mevcut.romeo