Çubuklarla Tespit Ve Derinlik Ölçme;

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
Cevap: çubuklarla tesbit ve derinlik ölçme;

İkizceli ustam çevrende herhangi bir elekronikçi. tv tamircisi vardır. tanıdığın biri varsa bi ara uğrarsan, de ki '' benim sağ ile sol el arasındaki dc voltumu, ac voltumu ve kaç ohm direncim var ölçermisiniz?'' hatta sadece tek sağ el ve tek sol el ölçümlerini yazıp alırsan burda bu sorunu çözeriz. gerisi basit elektronik... hatta senden daha duyarlı hale bile gelebiliriz :D boynuz kulağı geçermiş.. :D sağlıcakla. hatta ben bi konu açayım herkesten ölçüm isteyelim ve aldıkları tepkinin boyutunu soralım. 2 saate açarı konuyu., şimdi biraz işim var...

sevgili kardeşim, hemde misli misli geçsin. istemeyen haramzadedir. gayretimizde bunun için değilmi. bu durumda beni ziyedesiyle mutlu eder.
kendinden çok emin bir yorum görüyorum. buda sizin bu konuda yeterli bir yeteneğiniz olduğunu veriyor. yeterli tepki almakta zorlanan arkadaşlarımız sizin tarif ettiğiniz şekilde ,ölçüm yaptırarak yazarlarsa ,sizde onların yeterli tepki almalarını sağlayacak yöntemi vereceğinizden eminim. inşaallah hayırlara vesile olur. bu şekilde gelirse bende kendi ölçümlerimle desteklerim. sağlıcakla selametle...

ibrahim181

Kullanıcı

ikizceli ustam çubuklar insan elinde ısındıkça ve hata insanın avuç içi terlemesi gibi durumlarda çubukların çekimlerinde gözle görülür bir artış olurmu.

mc_307

Kullanıcı

aliömer ustam bence olmaz ama şunu bi deneyin: elinizi sabunla yıkayın ve kurulayın. hemen arkasından eller nemi emmişken çubuğu deneyin. tepkide değişme nasıl olcak bi bakın, sonucu paylaşırsınız

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

ikizceli ustam çubuklar insan elinde ısındıkça ve hata insanın avuç içi terlemesi gibi durumlarda çubukların çekimlerinde gözle görülür bir artış olurmu.

ali kardeşim,terleme durumunun hiç yaşamadım. lakin soğuk havalarda ilk tepki biraz yavaş olabilir. oda bir kaç saniyelik bir durumdur. sende muhtemelen denemişsindir.

ibrahim181

Kullanıcı

ustalarım şahsi tecrübe göre çubuk ilk tutuşta ikizceli ustamın da dediği gibi soğuksa ilk tepki yavaş olur. daha sonra çubuk avuçta ısınınca çekim artar buda çubukla aramaya başlamadan önce avuçlarda biraz ısıtılması faydalı olacak bir nevi vücutta bulunan enerjiyi çubuklara yüklenmiş olacak. mc307 arkadaşım elin temiz olması çok önemli ayrıca nemli olması iyi ama bu nem vücudun kendisinden oluşması dahada iyi çekim veriyor.

EKE

Kullanıcı

aliömer ustam o halde çubukları elımıze almadan ellerımızı ovusturmamız hem çubuğu ısıtacak hemde kısmen çubuğun çalısacagı elktrığı uretmıs olcaz bu doğrumudur

ibrahim181

Kullanıcı

aliömer ustam o halde çubukları elımıze almadan ellerımızı ovusturmamız hem çubuğu ısıtacak hemde kısmen çubuğun çalısacagı elktrığı uretmıs olcaz bu doğrumudur

EKE ustam çubuk konusunda uzmanlaşan kişiler gerçek anlamda çubukların insan vücudunda bulunan enerji ile çalıştığını bilirler. bu durumun farkına varmayanlar zaten çubuk kullanamazlar. kullanamayanlarda çubukların safsata olduğunu idda ederler. çubukları elimize aldığınızda sağ döndü yada sola döndü işte bende çalışıyor demeklede olmuyor. bu anlamda çubuklara gönül vermiş inanmış arkadaşlara önerim İKİZCELİ ustamın tüm yazılarını paylaşımlarını okumalarıdır. kavraya bilen için gerçek bir hazinedir ayrıca ERSAN ustamı da. EKE ustam çubuklarla birlikte ellerimizi ovuşturmamızın daha iyi olacağını düşünüyorum bu şekliyle sürtünmeyle birlikte azda olsa bir akımın meydana geleceği kesindir. çubuklar elde ısındıkça çekimi artar ilk tutuşla bir dakika sonraki tutuş çok fark eder.

zümrüdüanka

Kullanıcı

Oscar ustam ben yeni üyeyim.Yazın çok hoşuma gitti.Lakin noktalı yerlerde ne anlatmaya çalıştığını anlayamadım,daha açık belirtirsen sevinirim.Bir de parmaktan kan akıtmaktan bahsedip,"ben cesaret edemedim" diyerek bitirmişsin fakat cesaret edemediğin konuyu anlayamadım.Her iki meseleyi de açıkça yazarsan sevinirim.Şimdiden teşekkürler.