Dede Çeşmesi | Sayfa 5 | Define işaretleri ve anlamları

Dede Çeşmesi

malatyalı44

Kullanıcı
toprağım bu çeşmenin aynısı bizim köyün yolundada var ikinci sulak havuzu sonradan hayvanlar için yapılmış etrafa incelamak zaman kaybı olur ben aynı çeşmeylen uğraştığım için tamda sag tarafından çıkardım müjdesni

ersan

Admin
benim akıllı gençlere ihtiyacım var biriniz makinayı birinizde civayı kapın gelin noktalar benden hiç olmazsa bu yazı boşa geçirmeyin harbici kardeşim baldırda sarılmış puro işi nasıl oluyo daha neler duyacaz siz ozaman wolf ustaylan kol kola girip doğru küba yolcusu(kahkaha)(kahkaha)
ustam en sevdiyuim yerler eski cesmeler ve eski kuyular dayma hep dolu cikar 300-400 mt dolaylari ve ufak tefek te dayma vardir .

ertug

Kullanıcı
tek yasli bir ac aramalsin orda artijk ana parasi bu cesmenin.
ersan ustam tam düşündüğüm gibi kuyunun sağ tarafında yamaca çıkarken ahlat ağacı vardı oyması vardı hemen önünde hafif taş yığıntsı kuzey batı istikametine bakıyor gümüş çubuklar güzel çalıştı saygılar

ertug

Kullanıcı
toprağım bu çeşmenin aynısı bizim köyün yolundada var ikinci sulak havuzu sonradan hayvanlar için yapılmış etrafa incelamak zaman kaybı olur ben aynı çeşmeylen uğraştığım için tamda sag tarafından çıkardım müjdesni
kardeşim düşünceni paylaştığın için allah razı olsun

wolf_52

Kullanıcı
benim akıllı gençlere ihtiyacım var biriniz makinayı birinizde civayı kapın gelin noktalar benden hiç olmazsa bu yazı boşa geçirmeyin harbici kardeşim baldırda sarılmış puro işi nasıl oluyo daha neler duyacaz siz ozaman wolf ustaylan kol kola girip doğru küba yolcusu(kahkaha)(kahkaha)
kıkır kıkırr...(kahkaha)istemem dermişim yan cebime koyunn...

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
mayısın 1 yada 2 haftası bana uygun. sen ne dersin @wolf_52 yan cebime koy mu dersin?

@ertug dede yerlerini hazırla. bir günde 4 para bulamazsam üzülürüm. bana öyle yerler bul.