Dedektörsüz Kimse Kalmasın. (görsel-eğitim)

ASI

Kullanıcı
Aslında çok basit ama kullanışlı gibi. Bence tek sorunlu kısmı değerli değersiz her türlü metale aynı sesi verir ama tabiki de geliştirilebilir.

mc_307

Kullanıcı
Güzel paylaşım karanar ustam.lakin iş yapsın diyorsanız, 100-500 tl para arasına çok güzel yapacağınız ve yararlılığı kanıtlanmış d.e.dektor devreleri var...
Bu hobiye gönül vermiş herkesin elinde bir d.e.d.ektor olmalı bence

karanar

Kullanıcı
Güzel paylaşım karanar ustam.lakin iş yapsın diyorsanız, 100-500 tl para arasına çok güzel yapacağınız ve yararlılığı kanıtlanmış d.e.dektor devreleri var...
Bu hobiye gönül vermiş herkesin elinde bir d.e.d.ektor olmalı bence
saolasın ustam. aslını istersen; bu tip dedektörler ilgimi çekmiyor. gpr lerle ilgileniyorum ama onlarla ilgili el yapımı bir şeyler bulamadım.

mc_307

Kullanıcı
saolasın ustam. aslını istersen; bu tip dedektörler ilgimi çekmiyor. gpr lerle ilgileniyorum ama onlarla ilgili el yapımı bir şeyler bulamadım.
Ustam onlar için dedigin gibi pek bilgi yok. Yalniz yakında foruma eklerim , rezistivite aleti var, onlarla göruntü alıyorlar. El yapimi hemde. Birde vlfler var. Bakalım hayırlısı.

karanar

Kullanıcı
Ustam onlar için dedigin gibi pek bilgi yok. Yalniz yakında foruma eklerim , rezistivite aleti var, onlarla göruntü alıyorlar. El yapimi hemde. Birde vlfler var. Bakalım hayırlısı.
inşaallah ustam. lnb ve optik mouse ile yapılan bir iki örnek gördüm ama pek tatminkar değiller.

mc_307

Kullanıcı
Ustam bu Lnb olayi nedir var mı video falan, merak ettim

karanar

Kullanıcı
Ustam bu Lnb olayi nedir var mı video falan, merak ettim
hayır değil. uydu çanağının ucundaki dijital alıcı. anladığım kadarıyla toprağa sinyaller gönderip LNB nin almasını sağlıyorlar. zaten varolan programlarıda bilgisayarda bu sinyalleri görüntüye çeviriyor.