Dedektörsüz Kimse Kalmasın. (görsel-eğitim) | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Dedektörsüz Kimse Kalmasın. (görsel-eğitim)

mc_307

Kullanıcı
Alper usta nette var. Fakat başka bir elektronik forumunda arkadaşlar en stabil halini ortaya koymak için uğraşıyorlar. Sonuçlansın paylaşırız inş.

ASI

Kullanıcı
Güzel paylaşım karanar ustam.lakin iş yapsın diyorsanız, 100-500 tl para arasına çok güzel yapacağınız ve yararlılığı kanıtlanmış d.e.dektor devreleri var...
Bu hobiye gönül vermiş herkesin elinde bir d.e.d.ektor olmalı bence

Kardeşim senden rica etsem bu d.e.dektor devrelerinden varsa paylaşabilir misin? Yapıp siteye şöyle böyle diye eklerim yapmak isteyen ama çalışır mı çalışmaz mı diye düşünen arkadaşlar tereddüt etmezler. Bende elektronik teknisyeni olduğum için elimde onlarca elektronik malzeme var.

mc_307

Kullanıcı
Mesela pim3 var uykusuz ustanız. Karadag ustanın delta pulse serileri var. Bunlar pulse aletler. Derin algılama için 1x1 metrekare bobinle güzel sonuç lar alınıyor

yörük

Kullanıcı
Çubuksuz ,ci.haz., cihazsız çubuk olmaz.Hadin bakalım dostlar sunun şu siteye bi pulse'de herkes hayır duada bulunsun sizlere. Bu ne yahu kardeşim bi ci.haz. yazana kadar kaç takla attım Yazılımdan şikayetçiyim sevgili modlar.