Define Mekanı Sayesinde. | Sayfa 5 | Define işaretleri ve anlamları

Define Mekanı Sayesinde.

MAVRAN

Super Moderatör
Hayırlı günler sayın Mavran ustam yolculuk nasıl geçti yerinize vardınızmı
Şükürler olsun hayırlısı ile dünya evimize vardık. Tevfik abi ilgi ve alakanız için teşekkür ettim. Bu arada Erikler harikaydi ALLAH Razı olsun, gecmişlerinin ruhuna gitsin. Arkadaşa da selamımı ilet, onada benim adima teşekkür et geldi bizim aramızda sohpetimizde aramızda bulundu belki sıkılmış olabilir hakkını helal etsin, benden yana helal olsun.
Görüşmek dileği ile, ALLAHA emanet olun.

TEVFiK

Vip Üye
Şükürler olsun hayırlısı ile dünya evimize vardık. Tevfik abi ilgi ve alakanız için teşekkür ettim. Bu arada Erikler harikaydi ALLAH Razı olsun, gecmişlerinin ruhuna gitsin. Arkadaşa da selamımı ilet, onada benim adima teşekkür et geldi bizim aramızda sohpetimizde aramızda bulundu belki sıkılmış olabilir hakkını helal etsin, benden yana helal olsun.
Görüşmek dileği ile, ALLAHA emanet olun.
Allah Razı Olsun Afiyet olsun gerçi az oldu ama sizde kusuruma bakmayınız selamınızı ilettim kendilerininde size selamları var.İnanırmısınız bilemem ama kendileri bana dedi ev işini halledebilirsek İnşallah arabayla sizi ziyarete geleceğimizi söyledi sizi çok sevdiğinide arz etti.

MAVRAN

Super Moderatör
Allah Razı Olsun Afiyet olsun gerçi az oldu ama sizde kusuruma bakmayınız selamınızı ilettim kendilerininde size selamları var.İnanırmısınız bilemem ama kendileri bana dedi ev işini halledebilirsek İnşallah arabayla sizi ziyarete geleceğimizi söyledi sizi çok sevdiğinide arz etti.
VeAleykümselam. Az olurmu abi düşünmeniz bize yetti inanın ALLAH Razı olsun. Biz neden birbirini sever birbirine böyle hızlı ısınırız. Hiçbir karşılık beklemem ALLAH için bildiklerimi anladırım ALLAH için sever ve sayarım.
Bizi sevenlerden ALLAH Razı olsun, sevmeyenlerede onları sevdirebilme amelini işlemeyi bize nasip etsin inşellah. Tevfik Abi Bende kardeşimize ısındım ALLAH daim eder inşellah.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
bu buluşma ve hem sitemiz hemde bizler için yapmış oldugunuz yorumlar için tesekkur ederım abi.
bilmukabele, şahsen bende seni sever ve sayarım. eksik olma. Allah gönlüne göre versin inş.

MAVRAN

Super Moderatör
bu buluşma ve hem sitemiz hemde bizler için yapmış oldugunuz yorumlar için tesekkur ederım abi.
bilmukabele, şahsen bende seni sever ve sayarım. eksik olma. Allah gönlüne göre versin inş.
Amin Sevgili Kardeşim. ALLAH BU GECENİN HÜRMET İNE HERKESİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN. Doğruları yazdım kardeşim burası benim ikinci ailem bunalınca buradayım, daralinca buradayım, eğer burada huzur buluyorsam sizler övgüye layiksiniz bunuda yapmak bize düşer. Sayenizde halen bu yaştan sonra bile arkadaş dost edinmeye devam ediyorum , elimi Anadolu'ya doğru uzatsam kaç kişi tutar bilinmez. Bu sizler sayesinde oldu. ALLAH SİZLERDEN DEKRARDAN RAZI OLSUN.