demreli-radyestezi | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

demreli-radyestezi

demreli

Kullanıcı
usta elini atmisken bu zihin temizleme isiyle ilgili bi tavsiyen var mi ? bu benim icin cok zor çünkü aklimda kirk tane mesele var ,şahsen zihnimi bosaltabileceksem hazine de sizin olsun mezarlar da benim icin iş bitmiş demektir :) bana suan da en guzel hazine arı duru bi zihin

usta elini atmisken bu zihin temizleme isiyle ilgili bi tavsiyen var mi ? bu benim icin cok zor çünkü aklimda kirk tane mesele var ,şahsen zihnimi bosaltabileceksem hazine de sizin olsun mezarlar da benim icin iş bitmiş demektir :) bana suan da en guzel hazine arı duru bi zihin
"Ya Kuddus" 170 kere günlük

Sedegor

Kullanıcı
Arkadaş güzel konu açmış eline saglık. Sarkaça soru sorarak cevap alıyor, evet yada hayır gibi. Radyestezi yapıyor. Sonuç bana göre Yüzde 80 yüzde 90 lardadır . Bir üfürükcüye sormaktansa Sarkaca güvenmek çok çok daha dogrudur. İlerletilirse yüzde yüz sonuçlar kaçınılmazdır. Uyduyla define aRAMAK yerine daha dogru daha garanti bir yöntemdir. Ayrıca Arazi resmi üzerinden bile bakılır sorulur.

Sedegor

Kullanıcı
Arkadaşlar konuya göz attım yoruları okudum. Kimi ledun ilmi varmı diye soruyor adama kimi okudugun bir şey varmı diye soruyor. >Yok öyle şeyler. Adam Radyestezi ilmini kullanıyor zaten kendisi bir ilim bunun kim olursan ol ne olursan ol al sarkacı eline sor burda define varmı diye :( önce kodla yanlız sende evete nasıl tepki veriyor hayıra ne diyor :( Saarkaç kısa öz cevplar verir evet yada hayır gibi :( cok konuşmayı sevmez. Sonuç gayet iyidir.