Doğu Türkistan | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Doğu Türkistan

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
benim facebook sayfamda çıktı

ELLERİNİZE SAĞLIK, GÖNLÜNÜZE SAĞLIK TEVFİK USTAM. LÜTFEN SİZDE DUYARSIZ KALMAYINIZ. TEVFİK USTAM GİBİ BU İMZA KAMPANYASINA KATKILARINIZI BEKLİYORUM. LÜTFEN ARKADAŞLAR. HEPİNİZE ÇOK RİCA EDİYORUM LÜTFEN BUNU PAYLAŞALIM İMZAYA KATILALIM. duyarsız kalmayalım.

TEVFiK

Vip Üye
S.a. Sayın Ustam Allah Sizdende Razı Olsun
benim arkadaşlarımın çoğu yabancı oldukları için bende onların anlamaları için 2 sefer paylaştım.

·
shame on
This china people..God will give these people a day certainly criminal..In sha Allah

Sayılarımla.

SEVALİ

Kullanıcı

sadex

Kullanıcı

Sizleren çok özür diliyerek Ben sadece tek bir şey söyliyebilirim Allah bu gibi Kansızların Belasını versin.Akşam,akşam Morallerim bozuldu

Bunu birkaç gün önce gördüm bende.Seyredemedim.Hani klişe bir söz gibi olabilir ama ''Ahh Osmanlı sen gittin huzur giitti'' hakikatte böyle maalesef.
Ramazandan önce ziyaret ettiğim Uygur Kardeşlerimizle sohbet etme imkanı bulduk.Anlatılması,tarifi çok zor şeyler anlatıyorlar. Öyle zulümler görmüşler ki....
KuranıKerimin yasak olması sebebiyle akıllarına kazımış 5 yaşında ki çocuklar.Hıfz etmişler.Öyle ki ilk teravihte o yasakların acısını çıkarırcasına 6 cüz Kuran okuyup sahura yetişmemişler.Kitap yetiştiremiyoruz ilim aşklarından ve hasretlerinden dolayı.Müslüman yetim müslüman garib kalmış ne yazık ki.Bunların şuçlusu bizleriz arkadaşlar.ABD Çin İsrail vs değil.Biziz bunların yegane suçlusu.Atalarımız nerde bir Müslüman varsa siyah-beyaz,arap-kürt, dememiş koşmuş.İslam olmuş.Biz bölündükçe bölünmüşüz.

Allah azzevecelle Müslümana basiret izzet ve şeref versin.Oturup seyretmekten başka birşey yapamayan,yapsada türlü türlü yaftalanan müslümana yardım etsin ve bugün bir LGBT li kadar davasını derdini cesurca savunamayan müslümanlara uyanış ve diriliş versin Rabbim. Hayırlı Ramazanlar.Dua ile...

MAVRAN

Super Moderatör
Allah Müslümanlara birlik ve beraberlik nasip eder inşallah, küffar bunun bilincinde birlik ve beraberlik kurulmadan yapacağı zulmü yapıyor, Allah Kahır ismiyle kahreder inşallah, onlar yüzleri üzerine sürülecekler ancak bakalım ne zaman. Allah'ım Dünyanın Her Neresinde Bir Müslüman Kardeşime Zulüm Yapılıyorsa Sen Ona Yardım Et, Dostlarım bu saatte yapılacak tek şey Dua silahına sarılmak bende onu yapıyorum. Dilerim Mevlam Kabul Eder. Amin

arifoglu

Kullanıcı
zulüm gören baba, işkence gören kardeş, tecavüz edilen anne, yakılan minik bedenler, yıkılan evler, ssorun Türk olmaları değil Müslüman olmaları.
yani ayıktırmak istiiyorum görmemezlikten geldiğiniz sizin din kardeşleriniz, hani bugün sen ona sahip çıkmazsan yarın o da sana sahip çıkmayacak olan kardeşlerimizden sadece bir kısmı.

şimdi bu acı manzaraları izlemekle yetiniyoruz. gün gelir bir bakarsın ki zulum gören sensin, işkence gören kardeşin, tecavüz edilen annen, yakılan beden senin evladın, yıkılan ev senin evin, okutulmayan kitap senin Kuranı Kerim in, kıldırılmayan namaz senin farz namazın, tutturulmayan oruç senin dini vazifen olabilir. sırf bunları yapıyorsun diye çeşitli işkence görebilir, insanlık dışı dünyanın en vahşice, vandal muamelelerine maruz kalabilirsin. (bu bölümü yukarıdan itibaren bir kez daha oku!) hatta evladının eti taze ve leziz diye seni işkence edip ayıltıp, gözünün önünde evladını yemek yapabilirler!

hani belki içinizde ben kürdüm lazım ben başkayım diyeniniz ve bu yüzden sahiplenmeyeniniz vardır. bugün filistin de bir arab kardeşimizin canı yandığında nasıl biz de ortak olabiliyorsak bu çinlilerin zulumune ise gözlerimizi yumuyor, kulaklarımızı kapıyorsak, hatta dilimize iki çift laf etmiyorsak, şunu da unutmayalım.
HAKSIZLIĞA SUSAN DİLSİZ ŞEYTAN olmayalım.
ustadım haklısın sonuna kadar bizi ögle hale getirdiler ki koyun gıbı kafamızı yerden kaldırıp etrafımızda neler oluyor bakmıyoruz kardeşlerimiz zulum görüyor ama kafamız hala aşahıda mıdemizi doldurma cabasındayız ve ne uzucukı bazılarımız toplar geyler icin toma önüne siper oluyor ama ötede zülüm gören din kardeşlerimizi görmezden geliyor insallah kafamızı kaldırır koyun olarak yaşamakdansa kurtlar gibi dimdik imanla öluruz