Dowsing Rods L Çubuklar Içerikleri Pinpointer Ayar | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

Dowsing Rods L Çubuklar Içerikleri Pinpointer Ayar

arkeolive

Kullanıcı
Altın arama çubukları icindeki malzemeler pinpointer hassasiyet arttırma Define Altın arama Altın bulan çubukların içinde neler kullanılır eklemek istediginiz materyaller olursa buradan bilgi alış verişi yapabilirsiniz bu videonun herkeze faydalı olması dileğimizle ArkeoLive

metin77

Kullanıcı
Emeğine sağlık usta. Ben hiçbir mineral kullanmıyorum tavsiye de etmiyorum. Videodaki Arkadaşı tanımıyorum ama dedektörle bulunan yerleri çubuk buldu diye pazarlayanlar var. Çubuk satanların videosunun başında ben çubuk satmıyorum peşin peşin söyleyeyim diye başlamaları standart uygulama

arkeolive

Kullanıcı
Emeğine sağlık usta. Ben hiçbir mineral kullanmıyorum tavsiye de etmiyorum. Videodaki Arkadaşı tanımıyorum ama dedektörle bulunan yerleri çubuk buldu diye pazarlayanlar var. Çubuk satanların videosunun başında ben çubuk satmıyorum peşin peşin söyleyeyim diye başlamaları standart uygulama
Allah seniiii o videodaki benim ispanyol birinin yaptiklarini uuguladim cubukcular zaten icinde ne oldugu soylemiyorki ibinolar ✌

metin77

Kullanıcı
Allah seniiii o videodaki benim ispanyol birinin yaptiklarini uuguladim cubukcular zaten icinde ne oldugu soylemiyorki ibinolar ✌
benim sazanlığım tuttu yine desene. Mersin treninde kız arkadaşıma Kayserili kızların çirkşnliğinden bahsederken karşımdaki kızların Kayserili çıkması gibi gaflarım olmuştur Kayseriliyim deme şimdi.

Aynı çubuğun aynı yerde farklı kişilerde farklı yerleri gösterdiğine defalarca şahit oldum. Kişinin enerji frekansı ile metalin cinsinin frekansı birleşince farklı bir frekans ortaya çıkmakta ve çubukların gösterdiği yerler değişmektedir.

Emeğine saygı duyarım allah emeklerini boşa çıkarmasın inşaallah ama bahsettiğim tecrübelerden dolayı çubuğa ilaveler yapmak bence yanlış. Yüzyüze olsak belki 1 saat anlatırım olayı ama burada yazmak imkansız.

Bir çocuk tanıyorum zayıf çelimsiz güçsüz bir çocuk ama eline pirinç çubuğu aldımı çubuğun ilk gittiği yer boşluğun tam üstü. Atma sapma sinyal çakışması mineral gibi bir sorunla karşılaşmadan üstüne gidiyor. Keramet çubukta mı insanda mı düşünmeye başladım. Bunlara şahit oldukça ben soğudum bu işten.

Hakkını helal et inşaallah başarırsın ben yanılıyorumdur da bize de faydan olur.

metin77

Kullanıcı
Ben bir Çubukçu’dan altın buluyor diye alan tarama aldım kaç kişiye de aldırttım da. Ama önündekini göremiyormuş. Meğer sonra anladık adam dedektörle bulmuş burayı çubuk buldu diye yutturdu bize. Velhasıl çok kütük yiyince kimseye itibarımız da kalmıyor sen üzerine alınma. Bulsa da satma bulmada da satma derim beddua alma. Biz hergün birilerinin kulağını çınlatıyoruz.

arkeolive

Kullanıcı
Ben bir Çubukçu’dan altın buluyor diye alan tarama aldım kaç kişiye de aldırttım da. Ama önündekini göremiyormuş. Meğer sonra anladık adam dedektörle bulmuş burayı çubuk buldu diye yutturdu bize. Velhasıl çok kütük yiyince kimseye itibarımız da kalmıyor sen üzerine alınma. Bulsa da satma bulmada da satma derim beddua alma. Biz hergün birilerinin kulağını çınlatıyoruz.
Hangi cubukcudan aldınız

metin77

Kullanıcı
Bahtiyar çömert, erhan kahraman, Selim Beykoz, Yaşar kendir, Cem serbest, Kadir tunç, Selim yüksel ve şimdi aklıma gelmeyen diğerleri. Bunların yaptığı çubuklar tarafımca bizzat denenmiştir ve hiçbir yapı bulamamıştır bulmaz da. Bulduğunu söyleyen Kişiler de satıştan pay alan tokmakçısıdır.

arkeolive

Kullanıcı
Bahtiyar çömert, erhan kahraman, Selim Beykoz, Yaşar kendir, Cem serbest, Kadir tunç, Selim yüksel ve şimdi aklıma gelmeyen diğerleri. Bunların yaptığı çubuklar tarafımca bizzat denenmiştir ve hiçbir yapı bulamamıştır bulmaz da. Bulduğunu söyleyen Kişiler de satıştan pay alan tokmakçısıdır.

Valla kendin yapican deniycen en temizi o adamlar çubuğu oyle bir anlatıyor kullaniyorlarki şaşmamak elde degil(kahkaha):D:D

metin77

Kullanıcı
Valla kendin yapican deniycen en temizi o adamlar çubuğu oyle bir anlatıyor kullaniyorlarki şaşmamak elde degil(kahkaha):D:D
Kendim de denedim denemedim mi. Karışımlı çubuklardan umudumu kestim şimdi frekanslı çubuklara taktım bakalım ben olacak. 65 MHz ye kadar frekans girilen bir Jeneratörüm var tek tek deneyip doğru frekansları bulmaya çalışacağım. Pek fazla umudum yok çünkü metalin yanındaki minerallerin frekansları farklılık göstereceği için her defasında en başa döneceğimden korkuyorum.