'' dua dostluğu '' | Sayfa 62 | Define işaretleri ve anlamları

'' dua dostluğu ''

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

ALLAH ım senin sevdiğin kullarınla birlikte olmayı bizlerede ihsan eyle kişi sevdikleriyle beraberdir buyuruyorsun sevdiklerini bizlerede sevdir yerdiklerinden ırak olmayı nasip ve ihsan eyle inşAllah amin...

TEVFiK

Vip Üye
BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

ALLAH ım senin sevdiğin kullarınla birlikte olmayı bizlerede ihsan eyle kişi sevdikleriyle beraberdir buyuruyorsun sevdiklerini bizlerede sevdir yerdiklerinden ırak olmayı nasip ve ihsan eyle inşAllah amin...
AMİN' ..Amin' Sayın Ustam Allah ( C.C.) Razı Olsun Elinize ve Emeğinize Sağlık.Saygılarımla.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Bismillahirrahmanirrahim...
Yâ Rab! Nasıl büyük bir sarayın kapısını çalan bir adam, açılmadığı vakit, o sarayın kapısını, diğer makbul bir zâtın sarayca me’nûs sadâsıyla çalar- tâ ona açılsın; öyle de, bîçare ben dahi Senin dergâh-ı rahmetini, mahbub abdin olan Üveysü’l-Karânî’nin nidâsıyla ve münâcâtıyla şöyle çalıyorum. O dergâhını ona açtığın gibi, rahmetinle bana da aç.
Âmin

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Ne esir-i taht ne de tac olayım, ne de muhtacına muhtaç olayım. Muhtaçlarına muhtaç etme YA RABB! Muhtaç isem bir tek sana muhtaç olayım...

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Kederden, tasadan, âcizlikten, tembellikten,cimrilikten, korkaklıktan, borç altında ezilmekten, düşmanlara yenilmekten sana sığınırım.
Bu mübarek cuma günü hürmetine;
İbadetlerimizi, taatlerimizi kabul et. Şüphesiz ki sen dualarımızı işiten, niyetlerimizi bilensin, tevbelerimizi kabul et. Şüphesiz Sen, tevbeleri çokça kabul edensin.
Allah’ım, dinim, dünyam, çoluk çocuğum ve malım içinde sağlık ve afiyetle yaşamamı nasip eyle. Allah’ım, kusurlarımı ört, beni korktuklarımdan emin eyle.

aliveli44 Mekanı TapaTalk dan Takip Ediyor

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

Yüce Mevlam bu duayı okuyan bütün kardeşlerimizin yuvasını bol kazançlı ve bereketli kılsın. Hastalarınıza şifa dertlilerinize deva versin. Hiç birimizin boğazından bilerek haram lokma geçirtmesin. Huzurumuzu bozacak her türlü fitne ve fesattan bizleri korusun. Bizlere kurulan tuzakları ters çevirsin. Vatanımızı milletimizi huzurlu ve refah içerisinde sabit kılsın. Bizleri sadece ALLAH'tan isteyen ve sadece ona kulluk edenlerden olabilmeyi nasip ve ihsan eylesin inşAllah... Amin.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
La Havle Vela Kuvvete İlla Billahil Aliyyil Azim“Güç ve kuvvet sadece Yüce ve Büyük olan Allah’ ın yardımıyla elde edilir.” Bir kişi bu cümleyi söylediği anda “Allah’ım! Senin yardımın olmadan ben hiçbir şey başaramam. Ve senden başka dayanacak hiçbir şeyim yok” demiş olur.

aliveli44 Mekanı TapaTalk dan Takip Ediyor

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
La Havle Vela Kuvvete İlla Billahil Aliyyil Azim
“Güç ve kuvvet sadece Yüce ve Büyük olan Allah’ ın yardımıyla elde edilir.” Bir kişi bu cümleyi söylediği anda “Allah’ım! Senin yardımın olmadan ben hiçbir şey başaramam. Ve senden başka dayanacak hiçbir şeyim yok” demiş olur.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...