ERZURUM / KIZILKURT Muhteşem bir Kare oyma ve Mezarı

ASİAVCI

Kullanıcı
Cevap: ERZURUM / KIZILKURT Muhteşem bir Kare oyma ve Mezarı

Ben yıllardır avlanırım arazi benim göbek adım olmuş bu yaşıma geldim bir kare oymanın yığmayı verdiğini ilk defa duyuyorum kesinlikle oda mezarı işaretidir ve olduğu yerden uzak deyildir ok işaretyiyle cizdiğim yönleri görmek isterim

moque

Kullanıcı

evet çok teşekkür ederim. geçmiş diğer mesajlarınızıda okudum gerçekten ilginiz icin minnettarım. İzmitin neresindesiniz ? Ben ticaretle uğrasıyorum tanıyorda olabiliriz bir birimizi :)

moque

Kullanıcı

Asi avcı en kısa sürede resimi çekip yükleyeceğim eğer hatta mümkün olursa oradan canlı olarak anlık resim ve video yükleyeceğim

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

profesyonel makina kullanmanı şidddetle tavsiye ederim. bahsettiğin kayalık alanı gpr ile çözümlersin. anomalilerine göre değerlendirmelerini yaparlar sende durumun gereğine göre çalışırsın. değerli malzemeler varsa görüntüsünü alabilirsin. bahsetti,ğin alandaki mevcut boşluk bölümü girişi odayı ve içini boşluğuyla görebilirisn.

boşluk çubuğu ile bu işi başaramazsın demiyorum ama kendine çubuk kullanmakta ne kadar güveniyorsun? unutma ki buradan sonuç alabilmen için kesinlikle tam hedefi vurman doğru girişi ve girişin içindeki eğilmeyi tespit etmen şarttır. yoksa boş bir çalışma sizi yıpratır. kar da gelirse eyvahh. o zaman ilkbahara selam olsun. göz kırp

ha bu arada ben makinacı yada makina satıcı kiracısı falan değilim. sadece sana sonucu doğru olan çalışmayı nasıl yapavcağını anlatmaya çalıştım. hakkında hayırlısı erzurumlu.

cantar

Vip Üye

uz44s.jpg

bu çiviyi bulunduğu yerin altında oda olup olmadığını anlamak için çakmışlar kayayı şişlemişler yani eğer o çivi bir anda boşluğa gelmiş olsa idi orayı tarumar ederlerdi ama oda yapılabilecek en güzel bir yer bence...

ersan

Admin

merhabalar bende aynen ASI ustamin dusuncesiydeym isaretinden uzak olmaz mrzari bir cubuk tut usten bakalim bosluk veriyor mu alti .

moque

Kullanıcı

profesyonel makina kullanmanı şidddetle tavsiye ederim. bahsettiğin kayalık alanı gpr ile çözümlersin. anomalilerine göre değerlendirmelerini yaparlar sende durumun gereğine göre çalışırsın. değerli malzemeler varsa görüntüsünü alabilirsin. bahsetti,ğin alandaki mevcut boşluk bölümü girişi odayı ve içini boşluğuyla görebilirisn.

boşluk çubuğu ile bu işi başaramazsın demiyorum ama kendine çubuk kullanmakta ne kadar güveniyorsun? unutma ki buradan sonuç alabilmen için kesinlikle tam hedefi vurman doğru girişi ve girişin içindeki eğilmeyi tespit etmen şarttır. yoksa boş bir çalışma sizi yıpratır. kar da gelirse eyvahh. o zaman ilkbahara selam olsun. göz kırp

ha bu arada ben makinacı yada makina satıcı kiracısı falan değilim. sadece sana sonucu doğru olan çalışmayı nasıl yapavcağını anlatmaya çalıştım. hakkında hayırlısı erzurumlu.

çubukla olabilitesi nedir acaba ? şahsen kendi çubuğum yok ama izmitte terminalin karşısında bir ********cü var satıyor sanırım gerekirse ordan satın alabilirim şayet almaya karar verirsem nasıl bişey almamı tavsiye edersin . iş görürmü yani

merhaba mokuye usta eyer cubuk kulanmasini bilmesen hic urasma derim
bir usta cubukcu bak bu yere derim .

Moderatör tarafında düzenlendi:

Erdal-42

Kullanıcı

selam dikat et de çivi tılsım lı falan olmasın

:Dustam saten bu yerin civisi var kakili tasta .:D

Moderatör tarafında düzenlendi:

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

muhterem dadaş kardeşim,öncelikle aramıza hoş geldin.
tarihi ve zengin bir köyün var ne güzel. bizlerde hayatımızın baharında ,senin gibi ayni heyacanla başladık. inanıyorum burada çok şey kazanacaksın.önceden böyle bir imkan yoktu.bir küçük bilgi için ,ne külfetler çekerdik.sizler çok şanslı kardeşlerimizsiniz.
sitede,her türlü bilgi mevcut.yeni üye olan kardeşlerimiz,fırsat buldukça konuları incelesin.tesbit amaçlı sorunun karşılığına kadar,bulursunuz.
bir iki kelamda konuna yazarsak;
ustalarımızın işaret ettiği gibi,zemin altı oda mezarın var. mutlaka tünel girişli ve üstten açılamayacak sert zeminde ve derinlikte. yaklaşık bir metre kare çapında bir başlangıç noktası ile bir kaç metre (değişkendir)tünelle odaya geçiş olur.
bu giriş noktasını bulmadan yapılacak her çalışma hüsrandır,hayal kırıklığıdır.
bundan sonra aramızda olacağına göre ,bu konuları araştır incele,takıldığın bir yerde seve seve yardımcı oluruz inşaallah.
sağlıcakla sevgiyle kal kardeşim.

Sarpedon

Kullanıcı

Ikizcelinim dedigine kulak versen iyi olur. Isin hakikati budur. Baskada bir sey demiyorum.