Eşinizin Doğum Günü Olsa

hORİZOn

Kullanıcı
buyur ustam bi fikir daha :)
fbimg1479800198746.jpg

Meraklı001

Kullanıcı
selamunaleykum,

normal şartlarda doğum gunu kutlamayı sevmem, yani pasta ve mumlar ile oluşan tertipleri sevmem. fakat eşim ile 10 yıldır evliyim ve 1 hafta sonra doğum gunu, pasta börek dışında nasıl bir kutlama nasıl bir etkinlik yapmam gerekir, fikri olan varmı acaba. :)

mesela bir ara youtube da görmüştüm, her semtten birini çevirip ona iki üç kelime ettirp videoya cekmısler. falanca senı sevıyor gibi..
eee burada her ilden her ilçe semtten arkadaşlar var,
öneri beklıyorum arkadaşlar.

yaşlı genç fark etmez :D
Ustam bende pasta kurabiye tarafını sevmiyorum bu isin neyse kırmızı bir gül bir kücük takı aksam yemegiyle tackandır .ama dedigin bir olay var sosyalmedyada surekli karsımıza cıkan kisa bir klip yap [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1]

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Meraklı001

Kullanıcı
BoZKu®T kardeşim ALLAH Hayırlı bereketli sağlıklı ömürler versin her ikinizede. Şimdi biz gençler gibi düşünemiyoruz eh biraz miladımız geçiyor, siz istanbulda yaşıyorsunuz yanılmıyorsam önceden ayarlayacagin bir yere gittin birseyler yiyerek almış olduğun yüzük veya kolye veya daha farklı birsey olabilir. Başbaşa yenen birkaç lokma ve güzel bit takı bence herseyden güzel. Hayatımız sanal oldu birde mutlu Günlerimizi sanala bağlamayalim. Dedim ye ben eski kafaliyim ben böyle yapıyorum siz ne edersiniz artık bilemem. ALLAH kolaylık versin.
Marvan ustam klise ama etkili bir yöndem söylemişsiniz dediginiz gibi hayatımız sanal olmus

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
yeni actığınız bir oda mezarda cil cil altılar eşliğinde kutlamaya ne dersiniz 2000 yıllık romalıdan hediye almakta bir başka olur diyorum:D:D:D:D:D(kahkaha)(kahkaha)(kahkaha)

2000 yıllık romalıdan hediye alalım derken kadının canını almayalım ustam :D hortladı diyip oracıkta yığılır :D ama yok ben altınları oraya bırakırım, gerisini sen hallet dersen bak o olur :D

şimdi ben bekar olduğum için bir şey yazmıyorum :) ama ileriye dönük fikir sahibi olabilirim :)

ne desem bilemedim kaç kurtar kendini desem olmayacak, koş sende katıl aile camiasına desem bir çoğunun tuhafına gidecek :D şaka bir yana, aile olmak başka bir hayat başka bir lezzet, Rabbim hayırlı insanlar ile karşılaştırsın inş.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Dostum çiçek takı yemek mum falan klasik
Geç bu ıhtıyarları dinlemeee
Ne yap
Ben her yıl aynısını yapıyorum
Al yengeye X6 ha abartılı dersen
Al bi tane Q7 farklılık olsun de mi
:DŞaka bi tarafa:D
Hiç bir şey yapamıyorsan
Al yiğenlerimide bi yemeğe çıkın
Yapa bilirsen masaya bi çiçek getirt
Olsun bitsin:p
Sen ilk ne yapmıştın dersen
Al sana bir tiyo daha
Sinamanın bi salanunu kapatmıştım
Başbaşa filim izlemiştik
Bu aramızda kalsın;)

A21MEDLi

Admin
ALLAH Hayırlı bereketli sağlıklı,nice böylesi hayrlı uzun ömürler görmeniz dileğimle.
yengemizin doğum günü geçmemişse, hackerler gibi saflığa yat,yengemizin bu günüyle iligili nelerden hoşlanacağının tüyolarının şifrelerini öğren.(kadın kısmında plan çoktur) sana uyanı al günü gelince sürpriz yapıp uygula derim..

Kervan07

Admin
bozkurt ustam ben küçük bir kağıt parçasına ''seni çok seviyorum''yazmıştım ve o kağıtı çay kutusunun içine koymuştum.sabah çay demlerken onu gördüğünde çok mutlu olmuştu. ne takılar,giysiler,çiçekler,ev araba eşya hiç biri o kağıt parçasında yazan ''seni seviyorum'' kadar mutlu edemedi onu!