Esrarengiz2828, | Define işaretleri ve anlamları

Esrarengiz2828,

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
DEĞERLİ ARKADAŞLARIM,
sitemize üye olduktan sonra,yapıcı ve seviyeli üslubu ,yoğun mesai vermesi , arkadaşlarımızla değerlendirilmiş ve kendisi V.İ.P ÜYELİĞE LAYIK görülmüştür.
hayırlı olmasını temenni ederken,bundan sonraki zaman içinde, çalışmalarını bu bilinçle yapacağına inancımızı belirtmek isterim.

esrarengiz2828

Kullanıcı
üstadalrım sayın abilerim işim yoğun ama yinede bu siteye çok alıştım girmeden edemiyorum aslında kendi tecrübelerimi vede bilgilerimi siz ustalarımdan abilerimden alıyorum dahada gititkçe geliştiriyorum bana bu yetkiyi vermeseniz bile ben bu işi severek yapıyorum tarih benim için çok önemli elimden gelenin en iyisini yapmayada çalışacağım hepinize saygı vede selamlarımla

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
üstadalrım sayın abilerim işim yoğun ama yinede bu siteye çok alıştım girmeden edemiyorum aslında kendi tecrübelerimi vede bilgilerimi siz ustalarımdan abilerimden alıyorum dahada gititkçe geliştiriyorum bana bu yetkiyi vermeseniz bile ben bu işi severek yapıyorum tarih benim için çok önemli elimden gelenin en iyisini yapmayada çalışacağım hepinize saygı vede selamlarımla
GÜZEL KARDEŞİM, verilen emeğe saygı duymazsak saygı da göremeyiz.
senin böyle bir beklentin olmayabilir. ama hak edene hakkını teslim etmekte bizleri onurlandırır .
benim hayat görüşüm,kişi ne hak ediyorsa karşılığını almalı. bazı arkadaşlarımız ,belki zamanları olmayışından belki başka kişisel nedenlerden ötürü,siteye yeterli katkı yapamıyorlar. bir vasıf bizlere bir şey kazandırmaz. ancak faydalı olabilirsek anlam kazanır. bu mesajıma bütün arkadaşlarım lütfen duyarsız kalmasın. onlara bir gün bende ,bir başka gün bir başka arkadaşımız katılabilir. sitede boşluk olmamAsı ,üyelerimizin bilgi akışında kesinti olmamAsı için,bizlerin yerine yarın sizlerin içinden arkadaşlarımız geçecektir. V.İ.P ÜYELİKTE BUNUN BESMELESİDİR.
TEKRAR HAYIRLI OLMASINI DİLİYORUM KARDEŞİM.SAYGI VE SEVGİ BİZDEN...

TEVFiK

Vip Üye
DEĞERLİ ARKADAŞLARIM,
sitemize üye olduktan sonra,yapıcı ve seviyeli üslubu ,yoğun mesai vermesi , arkadaşlarımızla değerlendirilmiş ve kendisi V.İ.P ÜYELİĞE LAYIK görülmüştür.
hayırlı olmasını temenni ederken,bundan sonraki zaman içinde, çalışmalarını bu bilinçle yapacağına inancımızı belirtmek isterim.
S.a. Sayın Balıkçı Ustam tam yerinde karar olmuş Ustamıza'da Hayırlısı olsun İnşallah dahada ilerisinde görmeyi Arzu ederiz.