Esrarengiz2828,

TEVFiK

Vip Üye
abi Karıştırdın herhalde İkizceli Ustam diyeceksin herhalde.
yuhhhh... artık vallahide nereden geldi aklıma yok,yok ben adam olamam..:confused:(ağla)..Vallahi sayın İKİZCELİ Ustam Çok Özür dilerim benm bu yorumdaki isimi değiştiriniz lütfen gerçi Balıkçı ustamıda çok severim ama nerden geldi benim aklıma anlamadım

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
değerli arkadaşlar,sitemizi kendi yuvası gibi gören ve , zamanını esirgemeyen ,katkısıyla ,tecrübesiyle , yönetimce uygun görülen, V.İ. P üyelerimiz arasından , önümüzdeki zaman içinde,bazı yetkilendirilmeler yapılacaktır.
gayret sizlerden takdir bizlerden... hepinizi seviyoruz.layık görüyoruz. ama zaman ayırabilmek katkılarımızı mümkün olduğunca yüksek seviyelerde tutmak ,hepimizin hayırına olacaktır.

TEVFiK

Vip Üye
değerli arkadaşlar,sitemizi kendi yuvası gibi gören ve , zamanını esirgemeyen ,katkısıyla ,tecrübesiyle , yönetimce uygun görülen, V.İ. P üyelerimiz arasından , önümüzdeki zaman içinde,bazı yetkilendirilmeler yapılacaktır.
gayret sizlerden takdir bizlerden... hepinizi seviyoruz.layık görüyoruz. ama zaman ayırabilmek katkılarımızı mümkün olduğunca yüksek seviyelerde tutmak ,hepimizin hayırına olacaktır.
S.a. Haydi Hayırlısı Olsun Bakalım sayın İkizceli Ustam artıkım beni'de Mavi yaparsınız.:p:D Nasıl olsa benim kafa kağıdım tam.:D