Forum Ekibinde Yenilik | Define işaretleri ve anlamları

Forum Ekibinde Yenilik

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
selamunaleykum,

arkadaşlar yönetim olarak forumda aktif ve üyelere yardımcı olma gayretinde olan arkadaşlarımıza vip üye statüsü verildi.
bu arkadaşlarımız ,

@metin77
@Kader25 dir.

bir diğer değişiklik ise @Mirkut ustamızda olmuştur. kendisi vip üyelikten (süpermoderatör) yönetim kadrosuna yükselmiştir.

forumdaki katkıların göz ardı edilmediğini emek sahiplerinin emeklerini en azından bu şekilde verebildiğimizi hatırlatmak isteriz.
hakları ödenmez ve tartışılmaz. haklarınızı helal ediniz.
zamanı gelen ve hak eden her kes yerini alır.

selametle inş.

Mirkut

Vip Üye
Helali hos olsun ustam sizlerde hakkinizi helal ediniz.
Bu goreve nekadar layik ve yeterliyim bilinmez fakat elimizden geldigince gezdigimiz gordugumuz ve bilgimiz dogrultusunda yardimci olmaya calistik INSALLAH c.c kendimizi gelistirerek sitede uzerimize dusenide fazlasiyla yapmaya calisacagiz.
Tesekkurler bizi bu goreve layik goren ustalarimiza. Metin77 ve kader25 kardeslerimede hayirli olsun cok yerinde bir karar olmus.
Selametle saglicakla INSALLAH c.c

wolf81

Kullanıcı
selamunaleykum,

arkadaşlar yönetim olarak forumda aktif ve üyelere yardımcı olma gayretinde olan arkadaşlarımıza vip üye statüsü verildi.
bu arkadaşlarımız ,

@metin77
@Kader25 dir.

bir diğer değişiklik ise @Mirkut ustamızda olmuştur. kendisi vip üyelikten (süpermoderatör) yönetim kadrosuna yükselmiştir.

forumdaki katkıların göz ardı edilmediğini emek sahiplerinin emeklerini en azından bu şekilde verebildiğimizi hatırlatmak isteriz.

selametle inş.
Forum adına hayırlı uğurlu olsun

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
değerli kardeşlerime hayırlı olması temennimle,
kendilerine uhde edilen görevleri en iyi şekilde başaracaklarına olan inancımı,
bu vesile ile daha büyük bir şevkle katkı yapacakları kanaatimide belirtmek isterim.
ALLAH mahçup etmesin inşaallah.

metin77

Kullanıcı
selamunaleykum,

bu arkadaşlarımız ,

@metin77
@Kader25 dir.

selametle inş.
Bugun eşimle 4 cu evlilik yil donumumuz. Mutlu bir gunumde vip uyelige layik gorulmek beni fazlasiyla onure etti. Bu uyelige layik olmak icin elimden gelen gayreti gosterecegimden supheniz olmasin. Bizimkisi gönul bagi aile bagi gibi. Severek isteyerek zevkle yaptigimiz yardimlardan varsa hakkim helal olsun @bozkurt ustam asıl siz hakkinizi helal edin.. Sizlerden ve sitemizdeki diger cok degerli ustalarimizdan cok seyler ogrendim. Allahin izniyle ogrendiklerimi de diger uye arkadaslarimla paylasmayi ve onlara yol gostermeyi bir borc bilirim.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

metin77

Kullanıcı
Helali hos olsun ustam sizlerde hakkinizi helal ediniz.
Bu goreve nekadar layik ve yeterliyim bilinmez fakat elimizden geldigince gezdigimiz gordugumuz ve bilgimiz dogrultusunda yardimci olmaya calistik INSALLAH c.c kendimizi gelistirerek sitede uzerimize dusenide fazlasiyla yapmaya calisacagiz.
Tesekkurler bizi bu goreve layik goren ustalarimiza. Metin77 ve kader25 kardeslerimede hayirli olsun cok yerinde bir karar olmus.
Selametle saglicakla INSALLAH c.c
@Mirkut ustam allah razi olsun hepimize hayirli olur imsaallah.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi