Forum Ekibinde Yenilik | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Forum Ekibinde Yenilik

metin77

Kullanıcı
bizler yaşlanıyoruz artık yeni genç beyinler bizlerin yerini almalı fazla katkı sağlayamasakta gözumuz kulağımız burada tüm arkadaşlara yeni görevlerinde başarılar(beğendim)(beğendim)
Bizde fazla genc sayilmayiz ustam 39 olduk :) Allahin izniyle bize verilen gorevi layikiyla yerine getirecez. Tonlarca para bulsamda bu sevda bizi terketmez. Beni 1.5 metreye 2.5 metre bir bosluga koyana kadar bende bu sevdayi terk etmem Allahin izniyle :)

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:

esrarengiz2828

Kullanıcı
Bizde fazla genc sayilmayiz ustam 39 olduk :) allahin izniyle bize verilen gorevi layikiyla yerine getirecez. Tonlarca para bulsamda bu sevda bizi terketmez. Beni 1.5 metreye 2.5 metre bir bosluga koyana kadar bende bu sevdayi terk etmem allahin izniyle :)

Dişlerini altın yaptirmayasin ustam sikinti[emoji6]

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

metin77

Kullanıcı
Dişlerini altın yaptirmayasin ustam sikinti[emoji6]

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Vallahi kime denk gelecegimiz belli degil. Acip bakar birsey bulamazsa kafa tasima beyzbol sopasiyla vurma ihtimalleride yok degil. 1 2 parca dis bulsa belki dua edip geri kapatir :)

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
bizler yaşlanıyoruz artık yeni genç beyinler bizlerin yerini almalı fazla katkı sağlayamasakta gözumuz kulağımız burada tüm arkadaşlara yeni görevlerinde başarılar(beğendim)(beğendim)

forumda oldugun zamanlar yorumlarını görmek isteriz abi, bazı üyelerimizin dikkatinden kaçmamış, asi usta neden yorum yazmıyor diye sitem ediyorlar. haberin olsun.