Frekanslar | Define işaretleri ve anlamları

Frekanslar

Sedegor

Kullanıcı
Yasaklı
Bir arkadaş yazmış özelden Frekans lar hakkında bilgi ister.

Kısa öz her şey bir metematik her şey bir frekanstır. Her şey konuşur.

Amaç Altın bulmaksa En iyi cihaz insandır.
Her gördüğün insan değildir.
İnsanı Kamil olan Halifedir.

Gümüşte maddenin kamilidir.
Altınsa Maddeler içinde Kamil Halifedir.

Her cins bir birinin Frekans bandındadır aynı dalga boyu aynı kanaldadır.

Kısacası Kamil olmayı dene altın sana burdayım der. Tenezzül edip alırsan Kamil değilsin, Dünya bir pula alan olursa. Dahada kötü olacak dünya Allah bilir.

Son düzenleme:

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Bir arkadaş yazmış özelden Frekans lar hakkında bilgi ister.

Kısa öz her şey bir metematik her şey bir frekanstır. Her şey konuşur.

Amaç Altın bulmaksa En iyi cihaz insandır.
Her gördüğün insan değildir.
İnsanı Kamil olan Halifedir.

Gümüşte maddenin kamilidir.
Altınsa Maddeler içinde Kamil Halifedir.

Her cins bir birinin Frekans bandındadır aynı dalga boyu aynı kanaldadır.

Kısacası Kamil olmayı dene altın sana burdayım der. Tenezzül edip alırsan Kamil değilsin, Dünya bir pula alan olursa. Dahada kötü olacak dünya Allah bilir.
Güzel kardeşim, Müslüman izetini onurunu şerefini korumak için maddiyata ihtiyaç duymazmı...
Küffar ile mücadele günümüzde kılıçla olmuyor, maddeye sahip olmakla, onu bilim ışığında gerektiği gibi, müsbet yönde kullanmakla oluyor...
Bu tarz safsatalarla müslümanı yüzyıllardır uyutmak, ölümlü dünya, bize ahiret lazım teraneleriyle geri bırakmayı hedeflediler ve ne yazıkki başardılar...
Müslüman zengin olmalıdır, güçlü olmalıdır, kararlı olmalıdır, ve günün şartlarına göre her enstrümanı, namusunu, onurunu, şerefini, korumak için helâl dairesi içinde kullanmalıdır...
Bu badireye ulaşmak için evliya olmayı, keramet sahibi olmayı, yerin altını üstünü görmeyi beklemek, ham hayalden başka birşey değildir.
ve görüpte bilipte bu değerleri insanlığın istifadesine sunmayıp, ben nefsimi terbiye ediyorum, kemale eriyorum, ayaklarına yatmak, zamanın ihtiyaçlarını gözardı etmek, değil müslümanın hiçbir akıl sahibi bireyin yapacağı iş değildir...

Son düzenleme:

Sedegor

Kullanıcı
Yasaklı
Güzel kardeşim, Müslüman izetini onurunu şerefini korumak için maddiyata ihtiyaç duymazmı...
Küffar ile mücadele günümüzde kılıçla olmuyor, maddeye sahip olmakla, onu bilim ışığında gerektiği gibi, müsbet yönde kullanmakla oluyor...
Bu tarz safsatalarla müslümanı yüzyıllardır uyutmak, ölümlü dünya, bize ahiret lazım teraneleriyle geri bırakmayı hedeflediler ve ne yazıkki başardılar...
Müslüman zengin olmalıdır, güçlü olmalıdır, kararlı olmalıdır, ve günün şartlarına göre her enstrümanı, namusunu, onurunu, şerefini, helâl dairesi içinde kullanmalıdır...
Bu badireye ulaşmak için evliya olmayı, keramet sahibi olmayı, yerin altını üstünü görmeyi beklemek, ham hayalden başka birşey değildir.
ve görüpte bilipte bu değerleri insanlığın istifadesine sunmayıp, ben nefsimi terbiye ediyorum, kemale eriyorum, ayaklarına yatmak, zamanın ihtiyaçlarını gözardı etmek, değil müslümanın hiçbir akıl sahibi bireyin yapacağı iş değildir...
Toprak bile evrilir cevrilir bazı hastalıklara yakalanmasa tüm madenler altın olma arzusunda. insanlarda hastalıklardan kurtulsa kimse kimseye bir şeyler söylemek zorunda kalmayacak. Benim gibi Teraneden adamlar yerine zaten küffarla savaşa cıkacagın elinde olacak,kamil hakkını alacak, kimin ne kadar nasibi ne kadar hakkı varsada pay edilmiş beklemekte. Saglıcakla Kimse her hangi bir ayaga yatmıyor, her şey olmuş bitmiş insan olacak zannında. Sana düşen elinden geleni yapmak kazma küregi al git kaz, sana dur gitme kazma demedim ki. Müslüman zaten zengindir, müslüman fakir degildir sadece pusaya yatar vakti bekler müsteri ol sen.

Hani şu sana hep hikaye gibi anlatılan Simya ilmi varya. Müslüman onuda bilir Sen Müsteri ol. Bizim gibi teraneden adamlar bilmezde Kutup bilir. Kazmaya gerek yok onun için her şey altın gümüştür. Şimdi anlıyormusun Müslümanlıgın insana neler verebilecegini. Müslüman kim bilmiyorsun hastalıklarını hiç bilmiyorsun, sana müslüman diye kim ne vererir desem günah işlerim Allah bilir kime ne verecegini.
Kendisini feth etmeyen insana hiç şey etki etmez. Sen saglam yıkılmaz sarsılmaz adamsız korkma seni kimse yıkamaz kimse kolay kolay yüregine giremez aşırı zekisin. Ama haklısında ortada Müslüman kılıklı şeytanlar çogaldı sececek akılda kalmadı.

Son düzenleme:

Sedegor

Kullanıcı
Yasaklı
Ben yazmıyorda değilim saklayıp bildigimi çakada satmıyorum. Az yukarda okuma bilene Simyadan bile bir nebze elimden geldigi kadar yazdım. Bilen benim siz bilmezsinizde demiyorum. Tek niyetim uyarmak. Ve eski kücük hataları düzeltmek. Sitede her gün böyle yazacakta degilim. Rahatsızlık verecekte degilim selametle. Elimden gelse ben düşamanı bile zengin ederim. Ve bende bir cogunuzdan fakirim selametle. Söz aynı sözdür okuyana göre farklı gözükür. kişiye göre söz yazmaya zaman yetmez. Selametle.

Kerasus2834

Kullanıcı
Allah(cc)bütün müslümanları çokça zekat verenlerden eylesin,zenginlik bu şekilde istenirse niyet halis olur,parayı malı mülkü Allah yolunda harcamadıktan zonra dünya senin olsa yine fakirsin Allahın(cc) hazinesi geniştir vermekle tükenmez herşey sebeplere bağlıdır aramakla bulunmaz ama bulanlar arayanlardır,Allah(cc)haddi aşanlardan eylemesin.

Sedegor

Kullanıcı
Yasaklı
Allah(cc)bütün müslümanları çokça zekat verenlerden eylesin,zenginlik bu şekilde istenirse niyet halis olur,parayı malı mülkü Allah yolunda harcamadıktan zonra dünya senin olsa yine fakirsin Allahın(cc) hazinesi geniştir vermekle tükenmez herşey sebeplere bağlıdır aramakla bulunmaz ama bulanlar arayanlardır,Allah(cc)haddi aşanlardan eylemesin.
Allah illa Müslümana vermez bir ara daha vermez belki yada bu dünyada namazda niyazda olana belki hiç vermez :( şurda az imanı olana verir belki ondan fazla imanı olana daha az para pul verir. Bazen de insan para verilerek denenir. Bazen de çok para verilir ki imana gelmesin diye. Konuda kimse şunu anlamasın, zengin olmak için altın bulmak için iyi Müslüman olmalısınız demiyoruz. Kimin ne istedigine ne aradıgına göre değişir mesele. İman para kazandırsaydı dünyada Gavur bizden zengin olmazdı, yada Müslüman, Müslüman olmayı beceremediginden böyle . Bazı sevdigi kullarınada parayla azmasın diye vermez. Çalanda zengin oluyor eger zenginlik oysa. Allah Hayrlısını versin. Aslında hak eden hakkını alıyor da kıymetini bilmiyor kadrini bilmiyor neyi neden aldıgını bilmiyor.

Son düzenleme:

Sedegor

Kullanıcı
Yasaklı
Zekat veren parasını katlar :( Sadaka verende katlar hastalıgada ilaç olur İnşallah. Amin Allahım had aştırmasın. haddini aşan kendine eder. İnsan beşer şaşar.

Sedegor

Kullanıcı
Yasaklı
En saglam frekanslar Düşünce ve Hayal frekankanslarıdır. Ancak Düşünceyi temizlemek için yüregi biraz kalaylamak gerek. Temiz Düşünce Temiz parazitsiz gider hedefine. Parazit yada Temiz olmayanda hat karışır :( Bu durumda gelen veri dogru olmayabilir ancak zihin onu dogruymuş gibi sahiplenir. Zihni temiz olanda olayın farkındadır Ayırt edebilir hatayı ayıklayabilir. İnsan mükemmel bir makina gibidir, doğrudan şaşıp nefsine yenilmedigi sürece, bir çok tuşunun farkına varır. Bu günün insanı iki tuşla yaşamayı seçmiştir, birine basar sabah kalkar işine bakar, gece ikici tuşuna basar uyur. Dünyada Tüm tuşlarını kullanan Kulların Zaatların omuzunda Arş yıkılmaz durur. Onlar azdır. insan Hz İnsan olmak için Halife olmak için yaratılmıştır. Kendine Halife olmakta güzeldir Kimseye olamasanda.

Nikola tesla 9 tuşlu adam dı dünyaya tecnoloji yaydı. Nikola Tesla akıllı oldugu kadar Zeki bir insandır. Zeki teknesi büyük olan Çok Zeki oldugundan çogu kez kaybeder. Çok şey yapar ancak kendindeki akla bile yenik düşer.

Yayın yapmak için bir kule inşa etmek gerek dogru inşa edip baglantıları dogru yaparak, ulaşmak istedigin her neyse onunda frekensını bilmen gerek Örnek insansa her insan aynı degildir, ayrı band ayrı dalgadadır. Hepsine tek tek ulaşmak insan için imkansız. Ancak Allah için basittir.

Örnek Altınsa Altın kadar Kamil olmalıdır insan. Altın zaten altın olmuştur, İnsanda kendini altın kadar da olsa Kamil etmek için ugraşmalıdır.
Altını bulmak kolay, altını paylaşacak insanı bulmak zordur. Zira Kalpleri ancak Allah bilir.

Son düzenleme:

bahtiyar20

Kullanıcı
En saglam frekanslar Düşünce ve Hayal frekankanslarıdır. Ancak Düşünceyi temizlemek için yüregi biraz kalaylamak gerek. Temiz Düşünce Temiz parazitsiz gider hedefine. Parazit yada Temiz olmayanda hat karışır :( Bu durumda gelen veri dogru olmayabilir ancak zihin onu dogruymuş gibi sahiplenir. Zihni temiz olanda olayın farkındadır Ayırt edebilir hatayı ayıklayabilir. İnsan mükemmel bir makina gibidir, doğrudan şaşıp nefsine yenilmedigi sürece, bir çok tuşunun farkına varır. Bu günün insanı iki tuşla yaşamayı seçmiştir, birine basar sabah kalkar işine bakar, gece ikici tuşuna basar uyur. Dünyada Tüm tuşlarını kullanan Kulların Zaatların omuzunda Arş yıkılmaz durur. Onlar azdır. insan Hz İnsan olmak için Halife olmak için yaratılmıştır. Kendine Halife olmakta güzeldir Kimseye olamasanda.

Nikola tesla 9 tuşlu adam dı dünyaya tecnoloji yaydı. Nikola Tesla akıllı oldugu kadar Zeki bir insandır. Zeki teknesi büyük olan Çok Zeki oldugundan çogu kez kaybeder. Çok şey yapar ancak kendindeki akla bile yenik düşer.

Yayın yapmak için bir kule inşa etmek gerek dogru inşa edip baglantıları dogru yaparak, ulaşmak istedigin her neyse onunda frekensını bilmen gerek Örnek insansa her insan aynı degildir, ayrı band ayrı dalgadadır. Hepsine tek tek ulaşmak insan için imkansız. Ancak Allah için basittir.

Örnek Altınsa Altın kadar Kamil olmalıdır insan. Altın zaten altın olmuştur, İnsanda kendini altın kadar da olsa Kamil etmek için ugraşmalıdır.
Altını bulmak kolay, altını paylaşacak insanı bulmak zordur. Zira Kalpleri ancak Allah bilir.
Allah razı olsun frekansı sordum evet abi ama altın için değil genel manada dünyayı insani bir nebze anlama ve sorgulama manasında mesela her düşünce bir frekans tır derler iyi düşün iyi olsun derler kimi yoga yapar kimi rabıta kimi de çeşitli meditasyonlar malumdur ki insan beyninde sürekli var olan düşük voltajlı da olsa bir elektrik var yani aslında aynı zamanda bir frekans jeneratörüyüz her eşya her şey bir atom bir titreşim ve frekans ise bu işi iyi anlamak iyi araştırmak lazım bence malum araştıranlar olmuştur insanin frekansını bozmak için küffar boş durmuyor. bu frekansı yükseltme ve kendini temizleme olayını yani kendimiz de ki frekansları kullanma konusunu biraz açar mısınız nasıl kendi frekansımızı daha verimli kullanırız nasıl temizleriz kendimizi örneğin bu forumda okumuştum işte çubuğu üç kere vurursak toprağa oda girişine götürür gibi ve denedim bildiğim ve bizim kapattığımız su deposunda aynı şekilde o üç vuruş 6700 hz denk geliyor yani 6700 hz de sizi boşluğun girişine götürüyor ama benim merak ettiğim sadece altın bulmak için değil insanların birbirleri ile iletişiminde toplumun huzur ve birlik beraberliğini dâhi etkileyebilen bir mevzu frekans mevzusu diye biliyordum yanlış biliyor da olabilirim ama çok merak saldığım bir konu şu aralar zira bir ortamda frekans dinletisi yaptığımızda ortamın enerjisi insanin ruh hali değişiyor mesela insan sorgulamaya başlıyor günlük hayatta kılınan her namazın alının her secdeye gidişinde beş vakitte her rekatta açığa çıkan enerjinin frekansın hikmetleri insanda merak uyandırıyor