Frekanslar | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Frekanslar

Sedegor

Kullanıcı
Yasaklı
Allah razı olsun frekansı sordum evet abi ama altın için değil genel manada dünyayı insani bir nebze anlama ve sorgulama manasında mesela her düşünce bir frekans tır derler iyi düşün iyi olsun derler kimi yoga yapar kimi rabıta kimi de çeşitli meditasyonlar malumdur ki insan beyninde sürekli var olan düşük voltajlı da olsa bir elektrik var yani aslında aynı zamanda bir frekans jeneratörüyüz her eşya her şey bir atom bir titreşim ve frekans ise bu işi iyi anlamak iyi araştırmak lazım bence malum araştıranlar olmuştur insanin frekansını bozmak için küffar boş durmuyor. bu frekansı yükseltme ve kendini temizleme olayını yani kendimiz de ki frekansları kullanma konusunu biraz açar mısınız nasıl kendi frekansımızı daha verimli kullanırız nasıl temizleriz kendimizi örneğin bu forumda okumuştum işte çubuğu üç kere vurursak toprağa oda girişine götürür gibi ve denedim bildiğim ve bizim kapattığımız su deposunda aynı şekilde o üç vuruş 6700 hz denk geliyor yani 6700 hz de sizi boşluğun girişine götürüyor ama benim merak ettiğim sadece altın bulmak için değil insanların birbirleri ile iletişiminde toplumun huzur ve birlik beraberliğini dâhi etkileyebilen bir mevzu frekans mevzusu diye biliyordum yanlış biliyor da olabilirim ama çok merak saldığım bir konu şu aralar zira bir ortamda frekans dinletisi yaptığımızda ortamın enerjisi insanin ruh hali değişiyor mesela insan sorgulamaya başlıyor günlük hayatta kılınan her namazın alının her secdeye gidişinde beş vakitte her rekatta açığa çıkan enerjinin frekansın hikmetleri insanda merak uyandırıyor
Merak ettigin her şey Hz Muhammet ve asbının yaşayız şekli ehli Sünnet ile elde edilir. Ancak bir yere kadar. O yerde Allah kişinin kalbine bakar verir yada vermezmez. Yani caba yada istek oraya kadar ordan sonrasını Allah Lutfederse, Ettigide ne kadar olursa artık Kimine zerre verir kimine avuç Allah bilir kararını. Kimide kendini kandırır Allah verdi diye. Kişi kendini bile bilmez bilen bizim gibi cıkıp bu konularda girmez. Biz İslamdan ögreniyoruz Diger yogo yapan salsa yapa :( kendi din ve ögretisine göre bir şeyler yapanda vardır şamanlarda vardır ama onları benimsesek zaten onlar gibi olurduk. Onlar nereye kadar ne yapar bilmem ben. Nikolo Tesla belki müslümandı belkdide degildi Allah vermiş üç beş tuş açmış işte. Örnek Deccal mesala akıl almaz güçleri var ve olacak Müslüman degil halbuki , Mehdi Aleyhisselam Deccal Kadar Güçlü olmayacak, Hz Isa tekrar gelmese, Hz Mehdi A.s , Deccali Öldüremeyecek . Kime Allah niye verir Ancak kendisi bilir. Benim Bildigim ise Müslümanlık az Mümin olmalı insan Allah versede vermesede Hamd etmeli. İnsan insan olmayı becermeden frekansları konuşmak boş iş. Bu yazıda frekans senin bu yazıyı okumanda, gözden beyne gitmeside orda şekillenmeside sende dışa tekrar cıkışıda. Ayrıca boşluk diye bir şey yoktur. Senin boşluk zannına kapılman vardır.

Son düzenleme:

bahtiyar20

Kullanıcı
Merak ettigin her şey Hz Muhammet ve asbının yaşayız şekli ehli Sünnet ile elde edilir. Ancak bir yere kadar. O yerde Allah kişinin kalbine bakar verir yada vermezmez. Yani caba yada istek oraya kadar ordan sonrasını Allah Lutfederse, Ettigide ne kadar olursa artık Kimine zerre verir kimine avuç Allah bilir kararını. Kimide kendini kandırır Allah verdi diye. Kişi kendini bile bilmez bilen bizim gibi cıkıp bu konularda girmez. Biz İslamdan ögreniyoruz Diger yogo yapan salsa yapa :( kendi din ve ögretisine göre bir şeyler yapanda vardır şamanlarda vardır ama onları benimsesek zaten onlar gibi olurduk. Onlar nereye kadar ne yapar bilmem ben. Nikolo Tesla belki müslümandı belkdide degildi Allah vermiş üç beş tuş açmış işte. Örnek Deccal mesala akıl almaz güçleri var ve olacak Müslüman degil halbuki , Mehdi Aleyhisselam Deccal Kadar Güçlü olmayacak, Hz Isa tekrar gelmese, Hz Mehdi A.s , Deccali Öldüremeyecek . Kime Allah niye verir Ancak kendisi bilir. Benim Bildigim ise Müslümanlık az Mümin olmalı insan Allah versede vermesede Hamd etmeli. İnsan insan olmayı becermeden frekansları konuşmak boş iş.
Peki bir basamak geri inelim. insan nasıl insan olacak beş vakti kıldık, orucu tuttuk, domuzu faizi yemedik, kalp kırmadık, başkasına zulmetmedik, kimsenin kötülüğünü istemedik malını gözlemedik, buraya kadar tamam gerisi nedir nasıl olacak

Sedegor

Kullanıcı
Yasaklı
Peki bir basamak geri inelim. insan nasıl insan olacak beş vakti kıldık, orucu tuttuk, domuzu faizi yemedik, kalp kırmadık, başkasına zulmetmedik, kimsenin kötülüğünü istemedik malını gözlemedik, buraya kadar tamam gerisi nedir nasıl olacak
Tamam olduguna dön dön geri bak. gercekten tammı ? El içinmi tam Senin içinmi Yoksa Allah içinmi Tam ? Şurda bana adam desinler diye yazsam ben ne kadar tam olurum örnek.

Yukarda ekleme yaptım boşluk diye bir şey yoktur. Kimi Ether desede ismi konulmadık şeylere insanlar bilmediklerinden boşluk derler yada isimler bilinmez. Ayrıca her şey bir grifttir tek tek düşününce bulmacayı parcalarsın. Her şey tam ve yerli yerindeyken sen arzuna odaklanır gerisini yok zannedersin. Odagından başka şeyi istesende göremezsin İnsan zannına köledir.

Son düzenleme:

Sedegor

Kullanıcı
Yasaklı
Bahtiyar ileri gidip yazsam bu adam deli dersin konu öyle yani. Aynı frekanstan olsak yazma dersin. Yaz demişsen anlamayacaksın bir vakit belki. Vakte bırak bazı şeyleri. Sagırla dilsizin konuşma hesabı bizimkisi

bahtiyar20

Kullanıcı
Bahtiyar ileri gidip yazsam bu adam deli dersin konu öyle yani. Aynı frekanstan olsak yazma dersin. Yaz demişsen anlamayacaksın bir vakit belki. Vakte bırak bazı şeyleri. Sagırla dilsizin konuşma hesabı bizimkisi
Delilik iyidir reis aklı bol olup gönlü şeytan olmaktansa, aklı deli gönlü veli olmak iyidir Allah razı olsun kırmadın yazdın bir kaç satır da olsa ama alttan alttan veriyon ayarı 🙂

Sedegor

Kullanıcı
Yasaklı
Delilik iyidir reis aklı bol olup gönlü şeytan olmaktansa, aklı deli gönlü veli olmak iyidir Allah razı olsun kırmadın yazdın bir kaç satır da olsa
Adın gibi Bahtiyor ol. Eyvallah. Bizimkisi sadece bir Aşk. tek hece, deli dersen ses etmemde velide degilim, Zorlarsan kendini kafan yanar yandıgınla kalırsın , kurcalama yaşa işte. Sıgmaz her şey akla beyne. Gönül varsa yap Tahtı, sıgmaz her şey akla beyne. Allah a emanet olun bir ara.

Son düzenleme: