Gözünüz Biraz Bayram Etsin.

Mirkut

Vip Üye
Komana ustam sizin paylastiginiz resmin kivrimlari dahil bir benzerlik veren isaret bana geldi. Yalniz resim evin duvarinda sizin paylastiginiz arazide sanirim. Birkac detay sordum tutuyor tutmasinada isi biraz agir gibi mahzene inilecek sanki. Evi 1 trilyona satacaklar sanirim anlasamazlarsa gidecem INSALLAH c.c
Bu arda kinuyu dagittim icin iron ustamizdan helallik istemek durumundayim. Emeginize saglik guzel bir paylasim olmus. Selametle

esrarengiz2828

Kullanıcı
yılanın kuyruk tarafı kapama gibi doğrusu güzel yer ustam gözlerimiz gözler oldu saygı vede sevgilerimle

wolf_52

Kullanıcı
güzellermiş peki burdaki canlı engerek nerye gidiyor???daha yakın resimleri varmı??yuvası uzak değil bunun..
yılannn.jpg

İRON

Kullanıcı

İRON

Kullanıcı
o kartal değil ustam terörist. Amerika da arkasında . bu karede görünüyor. bölgede iyi bir savaş olmuştur.
İron kardeşim sen görsel olarak paylaşmışsın sağ olasın . ama ben bir iki saza dokunmak istesem.
makinanin pikseli çok düşükmüş ,biraz da yaşlılık:D detaylı anlamamı engelledi. yılanın işaretlediğim yerden kuyruk tarafı kesikmi.
yanından doğuya dönersen 13 -15 m den dönemin yolu geçiyormu. belki kaybolmuştur. batıya dönersen biraz açığında bir dere geçermi. bir iki km. mesafede kuzey doğu gibi kale varmı duydunmu. bazı detaylardan emin olmak için.
42632719385806-9f7f9.jpg

arkaya doğru bir çok işçilik görünsede anlaşılamıyor.
42573456524170-902cf.jpg

bunlar da ve baktığı karşı tarafta inceleme ve bir tespit imkanınız inşaallah olmuştur. açıktakinin üstünde bile bir sürüngen terse gider gibi. yakın olmayı ve sana yardımcı olmayı isterdim.selametle İRON kardeşim. ALLAH a emanet ol.
mübarek kıstlıda olsa baya bi döktürmüşsün yine.
eline ağzına sağlık .
kalede var derede diğerleride lakin yön olarak görmediğim için bişey diyemiyorum.
ama askeriye bölgesinde olduğu için bişey yapılmıyor.
çok riskli bi yerde..

İRON

Kullanıcı
Komana ustam sizin paylastiginiz resmin kivrimlari dahil bir benzerlik veren isaret bana geldi. Yalniz resim evin duvarinda sizin paylastiginiz arazide sanirim. Birkac detay sordum tutuyor tutmasinada isi biraz agir gibi mahzene inilecek sanki. Evi 1 trilyona satacaklar sanirim anlasamazlarsa gidecem INSALLAH c.c
Bu arda kinuyu dagittim icin iron ustamizdan helallik istemek durumundayim. Emeginize saglik guzel bir paylasim olmus. Selametle
yok mübarek arazide değil evin duvarında bana da gelmişti lakin yer müsait olmadığı için gidemedim.
sonradan duyum aldım ki dönem soygunu yemiş