Gözünüz Biraz Bayram Etsin.

Mirkut

Vip Üye
Ben bitlis te yasiyorum ustam sikinti yok. Yalniz evi satmazlarsa gidip bi goz gezdirecem donem soygunu yemisse belli olur zaten.
Ev hakkinda bildiklerinizi paylasirsaniz bundanda memnuniyet duyrim. Yalniz sominenin arkasinda yuksek bahceyi soydum somineninnoldugu yerde var dediler ve sominede ellenmemis. Mahzene girilmis olabilirmi ustam.

Mirkut

Vip Üye
Mİrkut ustam evin özelliğini merak ettim. yılan düzmü idi ve boyu ne kadar gelir tahminide olsa. yılan mutfakta olabilirmi.
Abi yilanin resmi komana ustamizin bu konuda payastigi resmin aynisi birebir hemde. Yilan ilk kapidan giriste sol tarafta kapiyi tutan duvardaymis. Boyunu onlarda olcmemisler fakat dediklerine gore 1 m. Ye yakin. Sahibi yanima gelecek isi bitince tam detaylandiracam abi. Selametle saglicakla kal.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
evin iki katlı olup olmadığını,
dönemin en yakın yolu hangi yönden ve eve kaç m.den geçtiği,yön olarak hangi cepheden gelir hangi yöne devam eder.
evin avlusunda duvar olup olmadığı varsa yönü ve şekli .
kilisenin evin hangi yönünde olduğunu öğrenmeye çalışırsan,sistemli bir çalışma olup olmadığını öğrenmiş oluruz.
yapabileceğimiz bir katkı varsa bu bilgiler ışığında devam ederiz inşaallah. selametle kardeşim.

Mirkut

Vip Üye
evin iki katlı olup olmadığını,
dönemin en yakın yolu hangi yönden ve eve kaç m.den geçtiği,yön olarak hangi cepheden gelir hangi yöne devam eder.
evin avlusunda duvar olup olmadığı varsa yönü ve şekli .
kilisenin evin hangi yönünde olduğunu öğrenmeye çalışırsan,sistemli bir çalışma olup olmadığını öğrenmiş oluruz.
yapabileceğimiz bir katkı varsa bu bilgiler ışığında devam ederiz inşaallah. selametle kardeşim.
ALLAH teala sizden razi olsun abim, sizi tanidigimdan buyana herzamanda yardimci oldunuz RABB im c.c ecrinizi arttirsin.
Bugunlerde eve gidersem yazdiklariniza gore arastirmalarimi yapacam INSALLAH teala. Tam detayli bilgi veririm. Selametle saglicakla kalin abim.

İRON

Kullanıcı
mübarek desene hemşeriyiz.
gittiğinde türbeyi sor var sa burdan devam ederiz.
soyulup syulmadığını zaten gidince dışardan görürsün yada ev sahibine bi danış.
gelen giden oldumu diye.. :)

Mirkut

Vip Üye
mübarek desene hemşeriyiz.
gittiğinde türbeyi sor var sa burdan devam ederiz.
soyulup syulmadığını zaten gidince dışardan görürsün yada ev sahibine bi danış.
gelen giden oldumu diye.. :)
Memnun oldum hemserim benim ismim tuncay.
Eger tahmin ettigim yerse turbe derenin karsi tarafinda ortalama buraya 150 m. Turbede malzeme oldugunun rivayetleri var fakat oraya hic yanasmadim. Gelen giden cok olmus zamaninda altiyuzbin veren olmus anlasamamislar evi satmada. kackez beni cagirdilar ilgilenmedim.

Moderatör tarafında düzenlendi: