Haberleşme Cihazları Hakkındaki Faydalı Bilgiler | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Haberleşme Cihazları Hakkındaki Faydalı Bilgiler

Muhittin

Kullanıcı
Sayın Muhittin Ustam Nokia 1020 hakkındaki düşüncelerinizi almak istiyorum..
Zaman ayırdığınız için teşekkür ederim..
GOLD SAFİR Üstadım , Kolay kolay arızaya gelmeyen 1 makinadır , bununda anlamı gayet sağlıklı makinadır. Kullanıcı Hatalarından kaynaklanan (genelde yazılım hataları 'örnegin virüs'Hatalı farklı yazılımlar kendi yazılımına uymayan yüklemeler vs. ) Nokia'nın şuanki arıza konusunda Türkçe konuşcak olursak artislik yapmayan en ideal makınasıdır. Bu arada kamerası muazzam kalitede.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
İkizceli Üstadım , Motorola Bu konuda sınıfının 1.sidir. Günümüzde bu cihazı bulmak artık zor sayılabilcek bimodel haline geldi. Çekimleri model olarak sınıflandırırsak eyerki Motorola Arkatel Ericson Nokıa Samsung Sony SonyEricson v.s
Günümüzde kolay ucuz etkili sayılabilcek 1 model var
Nokia 1100 şarzı 1 haftayı geçen , ışık (el feneri) seçenegi olan gayet başarılı sayılabilcek cihazdır.Fiyatı 30 ila 40 tl arasında degişkendir.
İkizceli Üstadım , Nokia Seçmemdeki altarnatif ucuz kolay bulunabilen olması. Farklı modellerde sunabilirim.
Not: Arazide iletişim kurduğumuzda ses kesilmelerine yönelik 1 tavsiye. Görüşme esnasında karşıdaki kişinin sesi kesik kesik geldiginde kendi ekseniniz etrafında yavaş dönüşlerle sesini net alabilceginiz anı yakalamak en mantıklısı ve görüşmeyi kusursuz yaptığınızda yönünüzü degiştirmemek kaydı ile sabit stabil halde görüşme bitinceye kadar ( Aslan 1 heykelin 2000 yıldan fazla kımıldamadan avına bakarcasına beklemesi gibi (kahkaha))Sabırlı olmak zorundayız...
çok minnettar kaldım muhittin ustam. eğer bulabilirsem,motorola,çünkü rahat iletişim sağlayabiliyorum. bulamazsam tevsiyen doğrultusunda,arketel.
tarif ettiğin ,durumu çok kez yaşadım. bilinçli değilde ,balkondan hanımla görüşüyorum. konuşuırken az da olsa sağa sola dönüyorum demekki, beni uyarıyor, az önce sesin rahat geliyordu,oraya dönermisin. ben heykel gibi ,o cepheyi yakaladığımda sabitleşiyordum.
sizin açıklamanızı okurken,o anları yaşamış oldum. hiç bilenle bilmeyen bir olurmu.
muhittin ustam üretimi sanırım şu ana yok, motorolayı arasam temiz bir modeli bulunmazmı. sağlıcakla.

SEVALİ

Kullanıcı
GOLD SAFİR Üstadım , Kolay kolay arızaya gelmeyen 1 makinadır , bununda anlamı gayet sağlıklı makinadır. Kullanıcı Hatalarından kaynaklanan (genelde yazılım hataları 'örnegin virüs'Hatalı farklı yazılımlar kendi yazılımına uymayan yüklemeler vs. ) Nokia'nın şuanki arıza konusunda Türkçe konuşcak olursak artislik yapmayan en ideal makınasıdır. Bu arada kamerası muazzam kalitede.

Ustam haklısınız affınıza sığınarak bir soru daha sormak istiyorum..
Bu telefonu ilk çıktığından bu zamana kadar kullanıyorum bir çok digital,dslr fotoğaf makinalarının özelliklerini barındırdığı için artı 41 mp yakın ve uzak çekim mükemmel tam çözemedim doğrumu yapmışımmı..
Teşekkür ederim..

Muhittin

Kullanıcı
Bu telefonu ilk çıktığından bu zamana kadar kullanıyorum bir çok digital,dslr fotoğaf makinalarının özelliklerini barındırdığı için artı 41 mp yakın ve uzak çekim mükemmel tam çözemedim doğrumu yapmışımmı..
Teşekkür ederim..

Esf GOLD SAFİR Üstadım. Sorular sınırsızdır bunada yer verelim bu arada Katılımcı Arkadaşlara duyurumuz olsun..
Videolu bir anlatımla size yardımım ancak dokunur lakin yükleme yapcak bi yer arıyorum konularda şu sıralr çünki bende bir mağra hakkında bi paylaşıım yapıyordum videoyu nasıl yüklüceğim affınıza sığınarak _?

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Kıymetli kardeşim değerli paylaşımların için öncelikle teşekkür ederim...
Youtube veya benzeri sitelere yukleyip buraya link ekliyorsunuz. Baska ihtimali yok malesef.

Muhittin

Kullanıcı
Kıymetli kardeşim değerli paylaşımların için öncelikle teşekkür ederim...
Youtube veya benzeri sitelere yukleyip buraya link ekliyorsunuz. Baska ihtimali yok malesef.
Öncelikle Rica ederim Lacivert24 Üstadım , Yaptığım 2 satır yazıdır. Bir nevze olsun yardımım dokunursa benim için yeterlidir.
Link konusuna gelince tşk ederim aydınlattığınız için..

Muhittin

Kullanıcı
Teşekkür ederim..

S.a GOLD SAFİR Üstadım .
Zaman Buldukça Farklı anlatımlı videoları muhakkak izleyip anlaşılır lisanda anlatımı yapılan videoları öncelikle sizin sonrada bilgi almak isteyen saygı deyer üyelerimiz yönetici ve konuyu takip eden misafirlerimiz adına ......yeniden güncellemelerde buluşmak dileği ile..

Gece Çekimi için önem arzden nacizane düşüncelere örnek 1 video

Uzak yakın gün ışığı v.b gibi yakınlaşma ve uzaklaşmadakı farklı seçenekleri aydınltan farklı aydınlatıcı olarak gördüğüm ....

Muhittin

Kullanıcı
çok minnettar kaldım muhittin ustam. eğer bulabilirsem,motorola,çünkü rahat iletişim sağlayabiliyorum. bulamazsam tevsiyen doğrultusunda,arketel.
tarif ettiğin ,durumu çok kez yaşadım. bilinçli değilde ,balkondan hanımla görüşüyorum. konuşuırken az da olsa sağa sola dönüyorum demekki, beni uyarıyor, az önce sesin rahat geliyordu,oraya dönermisin. ben heykel gibi ,o cepheyi yakaladığımda sabitleşiyordum.
sizin açıklamanızı okurken,o anları yaşamış oldum. hiç bilenle bilmeyen bir olurmu.
muhittin ustam üretimi sanırım şu ana yok, motorolayı arasam temiz bir modeli bulunmazmı. sağlıcakla.

Elbette bulmak mümkün .. lakin araştırmayı netten sparişlerle yapmanızı önermiyorum , dikkate almanızı öneririm............ ( İnternet'te 2. el cep telefonları konusunda güvencesi malesef tartışılır)