Her Definecinin Bilmesi Gereken Kil Ve Kil Katmanları! | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Her Definecinin Bilmesi Gereken Kil Ve Kil Katmanları!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kervan07

Admin
Allah cc razi olsun ustam.
Bu cani kilden cok cektik. :)
Varligi bir dert yoklugu bin dert. Resimli olmasi cok guzel olmus. Mor rengini de gormek nasip oldu sayenizde. Devamini şevkle bekliyoruz insallah.

Turk Telekom TT175 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
bu kil yüzünden kol kaslarım zarar görmüştü.1.5 sene kollarımı kaldıramadım.şifalı sularda tedavi oldum.
bu tecrübeler kolay kazanılmadı:)
sizede geçmiş olsun.inşallah bir daha kille yüzleşmessiniz desem olurmu?:)

Kervan07

Admin
kervan ustam bu güzel bilgiler için çok teşekkürler. özellikle siyah kahverengi kil toprak yapısında yeşilimsi kilin oldugu yerde ben her zaman bir umut beklerim
bende teşekkür ederim yorum için..çok doğru söylüyorsun illaki birşeyler vardır...siyah kilin gizemi çok fazla.onuda inşallah konuma ekleyeceğim

Kervan07

Admin
kil basit maden sınıfındadır ve cubuk bunu boşluk gösterir. BİLGİ İÇİN TŞKLR USDAT
aynen ustam çok doğru..bu yüzden çubuklar benim hiç işime yaramadı.kayadaki yoğun minareller ve yoğun kil kullanılmış yerlerde bizim çubuklar çok şaşırtıyor.bu yüzden çubuklardan hiç randıman alamadım.
teşekkürler yorum için

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
aynen ustam çok doğru..bu yüzden çubuklar benim hiç işime yaramadı.kayadaki yoğun minareller ve yoğun kil kullanılmış yerlerde bizim çubuklar çok şaşırtıyor.bu yüzden çubuklardan hiç randıman alamadım.
teşekkürler yorum için
tecrübelerini demekki zekana pek bir şey katmadan başarmışsın.
azmin ve gençliğin başarısı derim.
Kervan kardeşim k. d. liler ben değilde çoğunluğu helede sizin horon oynayanlarınız var ya ,azmi sabırla katık yapar. bizim ömrümüz bitmeden seninde gençliğin hızı kesilmeden ya bana gel yada beni yanına al. en az bir gün arazide olalım. o seni yoran mineraller buhar olup semaya çıkmazsa ,ya da başlarını öne eğip biz yokuz diye saklanmazlarsa bende ....demek benim kardeşimi bu kadar çok yormuşlar.

Kervan07

Admin
tecrübelerini demekki zekana pek bir şey katmadan başarmışsın.
azmin ve gençliğin başarısı derim.
Kervan kardeşim k. d. liler ben değilde çoğunluğu helede sizin horon oynayanlarınız var ya ,azmi sabırla katık yapar. bizim ömrümüz bitmeden seninde gençliğin hızı kesilmeden ya bana gel yada beni yanına al. en az bir gün arazide olalım. o seni yoran mineraller buhar olup semaya çıkmazsa ,ya da başlarını öne eğip biz yokuz diye saklanmazlarsa bende ....demek benim kardeşimi bu kadar çok yormuşlar.
hiç sormayın ustam,bu kil beni mahvetti ve kilden çok korkar oldum.karşıma bir daha çıkmasın diye dua ediyorum:) çubuklarda,kilin olduğu her yerde boşluk gösteriyor mübarek.ALLAH'tan çubukların gösterdiği yerlere işlem yapmadım yoksa iyi kas yapardım:D karadenizliler siz dahil aynen dediğin gibiler.sizde hiç usanmadan bıkmadan bu foruma hakimsiniz.sizi uzun zamandır takip ediyorum. her insanın azimli olduğu bi alan vardır. azim sadece kazma kürekle gösterilmez diye düşünüyorum...
ustam güzel teklifin için çok teşekkür ederim.ben size geleyim sizde bana gelin.başımın üstünde yeriniz var..yalnız bir gün yetmez onu söyleyeyim:)

MAVRAN

Super Moderatör
Sevgili Kervan kardeşim sende olan azmi o malum sitede fark ettim o gündür bu gündür seni takip ediyorum azmin ve çalışmaların dikkatimden kaçmıyor, kutluyorum. Vermiş olduğun bilgiler birbirini kıskandıracak bilgiler. Bazen videolar bazen bilgiler çok güzel kardeşim başarılarınızın devamını beklerim. Canım kardeşim. Eline emeğine sağlık.

Kervan07

Admin
Sevgili Kervan kardeşim sende olan azmi o malum sitede fark ettim o gündür bu gündür seni takip ediyorum azmin ve çalışmaların dikkatimden kaçmıyor, kutluyorum. Vermiş olduğun bilgiler birbirini kıskandıracak bilgiler. Bazen videolar bazen bilgiler çok güzel kardeşim başarılarınızın devamını beklerim. Canım kardeşim. Eline emeğine sağlık.
sağol varol mavran ustam..evet o malum sitede bana en yakın sen vardın.ve beni anlayan da tek kişiydin. çok şükür halen dostluğumuz devam ediyor.
vermiş olduğum bilgiler aslında bu işin ne kadar hassas olduğunu ve önem verilmesi gerektiğini gösteriyor.kara düzen çalışan kim olursa olsun bu işten sonuç alması,sayısal lotodan 6 tutturma şansı kadar. ben elimden geldiği kadar meslektaşlarımı bilinçlendirmek istiyorum. yardımcı olabiliyorsam ne mutlu bana:)
saygılar mavran ustam

Dragon 67

Kullanıcı
Slm ustalarim ben kahve rengi kil icinde az oranda yesil kille karsilastim ve cubuklar bu yesil kile cekim veriyor. Yesil kilin ciktigi noktadan sonra sinyali kesti sebebi nedir yardimci olursaniz sevinirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...