Hoşçakalın | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Hoşçakalın

gandalf

BozkurT
Kullanıcı
hayda şimdi oldumu ustam eski alfabeleri
okumada bize kim yardımcı olacak şimdi
keşke her daim aramızda olsan ama vardır
bir bildiğin selametle ustam allah a emanet ol
definemekanı sakinlerini unutma.

cantar

Vip Üye
Merak etmeyin ben ölmeden METİN hiç bir yere gidemez gene bir şeylere kızmıştır ama giderayak çubuklar konusunda bir kısas vermiş boşa geçmeyin ben onun şişkinliğini alırım dünyada en son kırabileceği dostluğunu arkadaşlığını bitireceği kişi benim benle dostluğu arkadaşlığı bitmeden bir yere gidemez..

cantar

Vip Üye
şu çubuklar konusu burası yeri değil ama içi boş veya dolu bakır prinç ve gümüş alaşımlı çubuklar dışında başka şeylerle uğraşmayın sadece vaktinizi harcar boşa yorulursunuz hep son kez diyorum ama dikkat ediyorum her gün yeni bir çubuk çeşidi ortaya fikir olarak atılıyor denenmiş sonuç alınmış varken başka şeylerle uğraşmak biraz abesle iştigal etmek olmuyor mu....

PARDUS-66

Kullanıcı
şu çubuklar konusu burası yeri değil ama içi boş veya dolu bakır prinç ve gümüş alaşımlı çubuklar dışında başka şeylerle uğraşmayın sadece vaktinizi harcar boşa yorulursunuz hep son kez diyorum ama dikkat ediyorum her gün yeni bir çubuk çeşidi ortaya fikir olarak atılıyor denenmiş sonuç alınmış varken başka şeylerle uğraşmak biraz abesle iştigal etmek olmuyor mu....
hayırla git hayırla gelirsin ustam ALLAHA emanet ol k.i.b