Hutame Den Uydu Bağlantılı Leptop Alıp Dolandırlmayın. | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Hutame Den Uydu Bağlantılı Leptop Alıp Dolandırlmayın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kalhiyu

Siteden Atıldı(Küfürlü yorumlar)
Kullanıcı
Cevap: HUTAME den uydu bağlantılı leptop alıp dolandırlmayın.

en bastaki yaziyi uyari mahayetinde heryerde paylasiyorum boyle bir seyi bilip duyupta sessiz kalmak gormezden gelmek insanlik ayibidir dolandiricilara ortak olmaktir

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

S.a

Bu zamana kadar sustum yazmadim.sebebi ise lorut arkadasin yorumuyla ilgili.anladimki olay dogru demekki.

Cunku ayni programi bana yolladi ben acamadim.sen iyi acmissin.lakin acipta okuyamaman programi kitleyen programla tekrar acmadigin icin bozuk dosya gostermis sana.

Neyse bu duruma gercekten uzuldum.medli ve kanas usta gibi bende konusup selamlasiyordum.ve dediginiz gibi sohbeti guzel ve sicakti.diycemki seytana uydu,ama bir degil iki degil kac kisi ayni durumdan muzdarip.

Bana prgrami verdi parada istemedi yeterki dosyayi ac demisti,neyse Allah c.c kimseyi sasirtmasin ,ayni durum kendi basina geldiginde muglalarda adam aramisti dovcem diye.simdi kendinin boyle yapmasi beni gercekten cok sasirtti.

Bu arada lorut kardesim ikinci birinden bahsettin bu kisi burdada mevcutmu,taniyormuyuz.desifre etmekte fayda var.yazik kimseye zarari olmadan uyaralim.burdan yazamazsan ozel mesajla bana bildir sana zahmet.

İyi forumlar.

kalhiyu

Siteden Atıldı(Küfürlü yorumlar)
Kullanıcı

ikinci kisiden asiavci ustama bahsettim kisaca o biliyor sanirim kontaklarinda var facebookta

Sarpedon

Kullanıcı

Ben konuyu yeni gordum. TAnimam gormem ama, bu islerde bence onemli olan durustluk ve gonul arkadasligidir.
Ayip etmis.

Moderator arkadaslarlda diger sitedeki tanidiklari varsa bildirsinler bence, yoksa bu sahis site site dolasip bilmez gormez insanlari magdur eder

KARE(KUKIR)

Kullanıcı

medli ustam çok geçmiş olsun inan konuyu okuyunca gerçekten üzüldüm. senin adınamı hayır seni bilmem tanımam burda tanıdığım kadarı ile özü sözü bir insansın ve büyüğümsün ellerinden öperim. dünyalığı tercih eden ve ahiretini yıkan o şahıs adına ALLAH(CC) ıslah etsin.

impossibleman

Kullanıcı

Dün sitede gezerken Bozkurt ustamın facebook adresimizi açtım yazısını gördüm. Merak ettim ekledim. Baktım ustalar da ekli. Hutameyi sessiz ve dindar olarak gördüğüm için sayfasını inceledim. Pek kafamızda uyuşmadı gerçi. Suriyedeki olaylarla ilgili bir sürü yayın eklemiş. yok ayaklananlar öldürmekte haklıymışta falan filan. Yahu dedimki bir müslüman, müslümanı Kafirin fitnesiyle öldürmemeli. Bunlar direk katlediyorlar. Neyse arkadaş olarak ekliyecektim vazgeçtim. İyiki uyardınız ustam. Allah yardımcınız olsun. İnşaAllah resmi kazılarda bişey çıkartırsınız da, zararınızı kurtarırsınız. Millet paraya tapar olmuşlar.
"İnsanların İbadetleri ve Namazları sizi aldatmasın. Onların mal ile olan ilişkilerine bakın" diye bir hadis vardı. Çok güzel bir söz.

TRUVA

Admin

Bir yıl kadar önce kendisiyle görüştüm.leptopta bir proğram var.ve takılan bir aparat var. bir iki noktaya arkadaşı ile baktı.leptoptan izlenimim sayısal verlerle işlem yapıyor uydu bağlantılı.sayısal bölümde açtığımız konu varsa arkadaşlar.bir nevi onun çözümüne yönelik.veriler sayısal grefiklerle alınıyor.9 12 gibi ordan anladığım araziyi sayısal veriyor.sayılarda nerde neyi arıyorsak oraya yönlendiriyor.ama net bir sonuç olmadı.

Sarpedon

Kullanıcı

Tezgah isi ne benziyor. Sayilar rakamlarla, istatiklerle insanlari magdur etme isi.
Daha once boyle bir sahista iste antenleri arabanin ustune takip uydu yardimiyla bosluk buluruz diye millete ev yapimi cihazlari satiyorlardi. Insanlarda buna kanip aldilar iste.
Ozellikle bilmeyen arkadaslar bir bilene danissin. Danismakta ayip olmaz.

zerduş

Kullanıcı

hutameyı az cok anırım bunu yaptıysa selamı keserım kac kes msn de konustuk

cok ayıp etmıs .... ama bıde sn amedli usta bana sızın 2 nck kulandıgını soyledi neden sakladınız sımdiye kadar .... amedli ve kanasusta aynı kisi yorumlardan beli zaten durustluk saf sut gıbıdır yanlısım varsa af ola saygılar

Son düzenleme:

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

hutameyı az cok anırım bunu yaptıysa selamı keserım kac kes msn de konustuk

cok ayıp etmıs .... ama bıde sn amedli usta bana sızın 2 nck kulandıgını soyledi neden sakladınız sımdiye kadar .... amedli ve kanasusta aynı kisi yorumlardan beli zaten durustluk saf sut gıbıdır yanlısım varsa af ola saygılar

zerduş kardeş,

bana kim 2 adet nick kullanıyormuş söylermisiniz ?

bu yorumu okdugumdan beri
kanas ustaya ait ikinci bir nick arıyorum,
yüzlerce ip nosu taradım kanas ustaya ait başka bir üyelik bulamadım.

tekrar yazarmısınız , kim hangi nicki kullanıyormuş,

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...