Hutame Den Uydu Bağlantılı Leptop Alıp Dolandırlmayın. | Sayfa 6 | Define işaretleri ve anlamları

Hutame Den Uydu Bağlantılı Leptop Alıp Dolandırlmayın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Cevap: HUTAME den uydu bağlantılı leptop alıp dolandırlmayın.

öncelikle lorut kardeşim isim karışıklığından dolayı sizden çok çok özür dilerim
hakkını helal benim kardeşim. çok üzgünüm.

sevgili kardeşlerim ALLAH birlik ve beraberliğimizi daim etsin, iyi biliyiorum ki hepiniz biribirinizden üstün insanlarsınız, kimileri doğruluktan dürüst lükten dem vurur öylelerini de gördük ama o kişilerin bu sıfatlarla uzak yakın alakası yok...
sitemiz yönetiminde her kim var ise hepsi dobra hepsi adam gibi adamlar bundan şüphem yok... ve yapacakları her şeyde eminim site menfaati içindir...

sizleri ALLAH için seviyorum özümüz sözümüz aynı, birimiz hepimiz hepimiz birimiz için inşallah. s.a
Allah (c.c.) razı olsun değerli ustam
Saygı değer abim
Sizi ve mekandakileri
Allah (c.c.) rızası için seviyoruzçiçek sana
Kimse bu siteye nifak sokamaz.sokanı bende sokarım.
:Dkoptum:Dsilah?
Harikasın ustam

star21

Kullanıcı

bence bu konu kapatılmalı yani kilitlenmeli..yoksa git gide kötü olmaya başladı..düzeni bozacak

Sarpedon

Kullanıcı

arkadaslar bence bu konuyu kapatin, kilitleyin, kim ne halt etmisse etmis, zaten duyduk.

vidi vidi vidi bitmez yoksa, gelende gidende comak sokar. burasi dedikodu mahallesine doner,

kesin gitsin

KOMAGENE

Vip Üye

yazışmaların cevapların tamamını okuyamadım ama bir önerim var laptop satışı ve içindeki program anladığım kadarı ile yasak satılmamış ben olsam yasal olmayan programı tanıdığım tanımadığım herkese dağıtırdım isteyene kurdururdum o şahısı dinlemedim ama eğerki haklı olduğunuzu düşünüyorsanız bu benım söylediğim yok onu bitirir kar amacı güttüğü yasal olmayan yolunu baltalar

KOMAGENE

Vip Üye

bu arada eklemeden edemeyeceğim bazı değerli ustalarım konun kapatılmasını istemiş bırakın uzasın zira yapılan yanlış (eğer yanlışsa)çok ciddi bir olay

star21

Kullanıcı

bu arada eklemeden edemeyeceğim bazı değerli ustalarım konun kapatılmasını istemiş bırakın uzasın zira yapılan yanlış (eğer yanlışsa)çok ciddi bir olay

değerli toprağım dediğin doğru ama artıkl iftira edilme oranına kadar gelindi...ben bu yüzden söyledim...

KOMAGENE

Vip Üye

değerli toprağım dediğin doğru ama artıkl iftira edilme oranına kadar gelindi...ben bu yüzden söyledim...
zekanı her zaman taktir etmişimdir toprağım cevapların hepsını okumadığımı bir üstte belirtmiştim hakkını helal et haklısın tabikide

kalhiyu

Siteden Atıldı(Küfürlü yorumlar)
Kullanıcı

öncelikle lorut kardeşim isim karışıklığından dolayı sizden çok çok özür dilerim
hakkını helal benim kardeşim. çok üzgünüm.

sevgili kardeşlerim ALLAH birlik ve beraberliğimizi daim etsin, iyi biliyiorum ki hepiniz biribirinizden üstün insanlarsınız, kimileri doğruluktan dürüst lükten dem vurur öylelerini de gördük ama o kişilerin bu sıfatlarla uzak yakın alakası yok...
sitemiz yönetiminde her kim var ise hepsi dobra hepsi adam gibi adamlar bundan şüphem yok... ve yapacakları her şeyde eminim site menfaati içindir...

sizleri ALLAH için seviyorum özümüz sözümüz aynı, birimiz hepimiz hepimiz birimiz için inşallah. s.a
estafurullah ustam ne hakkimiz varki olur oyle karisikliklar yeterki gonuller bir olsun hersey duzelir ayrica varsa bir hakkim allahin yarattigi her canliya helaldir allah iylerle karsilasmayi nasip etsin cumlemize allaha emanet olun

star21

Kullanıcı

zekanı her zaman taktir etmişimdir toprağım cevapların hepsını okumadığımı bir üstte belirtmiştim hakkını helal et haklısın tabikide

estağfurullah değerli toprağım o senin taktir edilecek yüreğinin güzelliği...hakkım her dosta helaldir

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

konu amacına ulaşmış,gerekli bilgiler paylaşılmış,bundan sonrasında cevap verecek olan lütfen yeni konu ile başlık acıp,düzeltmesını yapsın,varsa cevabını paylassın.

konuyu kilitliyorum.herkeze olgun olumlu ve yapıcı yorumları ıcın sonsuz tesekkur ederım.
bir konu dagılmadan ve kavga etmeden buraya kadar gelebıldı ya,herkezi kutlarım.

saygılar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...