Iki Basamak | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Iki Basamak

ersan

Admin
bunlar basamak isareti gibi karslamak lazim deyil ayni,,ikizceli ,,ustam gibi duvarlarda da cok cikiyor resimlere bakilirsa ta cok sit alanina benziyor bu yer basamak sayisi nekadasr ta cok okadar ta cok deyeri buyuktur mezarin .

ECE07

Kullanıcı
Zaman34 Hocam yeni işaretlediğim yer de ayak işaretine benziyor!

zaman34

Kullanıcı
Bu ayağın baktığı yönde ne var hocam arazi dikmi yokusmu

ECE07

Kullanıcı
Basamaklardaki iki kırmızı çizgi ve Ok işareti ile belirttiğim yerde. Ayağın istikameti ise daire içine aldığım nokta.
Sizin daire içine aldığınız yeri soruyorsanız bilmiyorum. X işaretini resimden tespit ettim ve yerinde kontrol etme şansım olmadı.

zaman34

Kullanıcı
Burda zeminalti mezar var burda tek değil bu civarda çok var arazi yapısı çokta uygun

ECE07

Kullanıcı
Hocam bu civardaki çektiğim resimleri artık paylaşmaya çekinir oldum. Malum konu paylaşımından başka yaptığım bir şey yok. Burada çok değer verdiğim ustalar, arkadaşlar var. Kim bilir ne düşünüyorlar; "Bu kadar çok işaretleme yapıyoruz, bilgiler veriyoruz, ama sonuç yok... " dediklerini duyar gibi oluyorum. Haksız da değiller. Yer uzak, her zaman gitme şansım olmuyor. Mümkün olduğunca ustaları ve diğer arkadaşları sıkmadan ara ara konularımı paylaşıyorum. Bu arazi sizin de dediğiniz gibi mezar işaretleriyle dolu, daha neleri var hocam...