Ikinci Babalık

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Selamünaleyküm,

Değerli definemekani ailesi,
Bugün ikinci kez baba olmanın heyecanını yaşıyorum, 8 yaşında bir kız çocuğum vardı rabbim 1 kız daha nasip etti.
Cennetin kapısını araladık inşallah :)

Bu sevincimi sizlerle paylaşmak istedim.

Selametle inşallah.

Bir süre foruma uğrayamayabilirim. 2 hafta falan. Sizlere emanet mekan.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
tebrik ederim.
senin adına sevindim.
RABBİM her iki yavrumuza da hayırlı ömürler nasip etsin. sevenleriyle beraber eylesin inşaallah.
yalnız ,bende hafta başına doğru bir iki haftalığına olamayacağımı bildirecektim.
malum bahçelerin gübreleme ihtiyacı geldi.
bir kaç arkadaşımızın haberi olsun bari. zamanı olan en çok LACİVERT HOCAMIZLA A21 MEDLİ USTAMIZ OLSA GEREK.

Kafkaslı

Vip Üye
güzün aydın usta ALLAH hayırlı bir evlat olmasını nasip eder inşallah

Sağ kulağına ezan, sol kulağına da kamet okumayı unutma usta bir de akika kurbanı gerek

Her çocuk, akika kurbanı ile rehinelenmiştir. Bu kurban, (doğumunun) yedinci günü, onun adına kesilir. (O gün) saçı da traş edilir ve çocuğa isim de verilir."
Ebu Davud, Edahi 21, (2837, 2838); Tirmizi, Edahi 23, (1572); Nesai, Akika 5, (7, 166)

Son düzenleme:

MAVRAN

Super Moderatör
BOZKURT USTAM! Senin adına inan çok sevindim yaşamış olduğunuz heyecanı biliyorum ve beni yıllar önceye götürdü. ALLAH Analı Babalı büyütmeyi ve Vatanımızı Hayırlı evlat olmayı nasip eder inşellah. BOZKURT KARDEŞİM varmı bu abin den bir isteğin bir ihtiyacın Velhasıl neyse yazman yeter. Selam ve dua ile. Dekrardan hayırlı olsun.