Ikinci Babalık

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Gözünüz aydın. Allah analı babalı büyütmeyi nasib etsin.

Allah razı olsun, tesekkur ederım. amin, hepimizin inş.

Gözün aydın can kardeşim benim
Rabbim analı babalı büyütmeyi nasip etsin
Ümmete millete hayırlı bir evlat olmuş olarak görmeyi nasip etsin
Büyük yiğenimiz çok tatlı bir prenses maşallah
Her ikisine de sağlıklı ömürler dilerim

eyw değerli dostum. saol Allah razı olsun. amin inş.
Rabbim hepimizin evlatlarını hayırlı ve mübarek etsin.
Allah c.c evlatlarımızın mutlulugunu nasip etsin, haneleri bereketli ve hayırlı olsun, hayatları ferah ve mutlu olsun. hepimizin inş.

TEVFiK

Vip Üye
Allah razı olsun, tesekkur ederım. amin, hepimizin inş.

eyw değerli dostum. saol Allah razı olsun. amin inş.
Rabbim hepimizin evlatlarını hayırlı ve mübarek etsin.
Allah c.c evlatlarımızın mutlulugunu nasip etsin, haneleri bereketli ve hayırlı olsun, hayatları ferah ve mutlu olsun. hepimizin inş.
S.a. Sayın Ustam ama bende bir Baba Olacağım İnşallah.:D:eek::)

MAVRAN

Super Moderatör
şerbet,şerbet içiyorum yanında'da Mesir macunu ondan sonrada zeytin ağaçlarının altını çapalıyorum Allahhhhhhh hehheeeeee...:D

BOZKURT USTAM Özür dilerim senin konunu içinde biraz TEVFİK Abiyle özel oluyo ama bağışla.
TEVFİK ABİ bu neşeli halini hiçbir zaman kaybetme, inan Manisa'ya gelmeyi öyle çok arzuluyorumki bilakis sizinle tanışmak ve bir bardak da olsa suyunuzu içmek vede Hayır duanızı alabilmek. Şu dünyada dosttan başka artık kazanacağım birşey kalmadı. ALLAH İNŞALLAH NİYETLERİMİZİ AMELE ÇEVİRMEYİ VE DUALARIMIZ KABUL EDER.

TEVFiK

Vip Üye
BOZKURT USTAM Özür dilerim senin konunu içinde biraz TEVFİK Abiyle özel oluyo ama bağışla.
TEVFİK ABİ bu neşeli halini hiçbir zaman kaybetme, inan Manisa'ya gelmeyi öyle çok arzuluyorumki bilakis sizinle tanışmak ve bir bardak da olsa suyunuzu içmek vede Hayır duanızı alabilmek. Şu dünyada dosttan başka artık kazanacağım birşey kalmadı. ALLAH İNŞALLAH NİYETLERİMİZİ AMELE ÇEVİRMEYİ VE DUALARIMIZ KABUL EDER .Amin İnşallah Beklerim.
S.a. Sayın Bozkurt Ustam Gerçekten'de sizin konunuzu biraz--çık dağıtmış bulunuyorum Siz'den Özür dilerim(ağla).Ne yapayım Canımdan çok Sevdiğim sizi,,Sizleri görünce dayanamıyorum.:( Sazan gibi'de hemen atlıyorum.:p Saygılarımla.