ilerleme var | Define işaretleri ve anlamları

ilerleme var

BatıBeyi

Yasaklı
Yasaklı
bugn baktım define yazdığımızda ilk sayfa 2ci sırdayız güzel böyle devam ederse baya iyi yerlrde olurz saygılar

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Cevap: ilerleme var

İnşaallah:)

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

s.a

inş daha guzel yerlere gelırız hep bırlıkte.selametle inş.

star21

Kullanıcı

emeğe saygı olduk sürece ve dürüstlük olduğu sürece böyle devam eder.

KOMAGENE

Vip Üye

definemekani.com sitesi nerdeyse %100 özgün konu açmakta içeriği özgün olmayan yani kopya olan bazı konuları ise değerli arkadaşlarımız yorumlarını katıp özgünleştirip öyle açiyor geriye kalan seo seo işinide bozkurt hocam yavaş yavaş rayına oturtacak zira seo aceleyle yapılan birşey değildir aşırı yüklenildiğinde yararından çok zararı olacaktır şuan site kararlı adımlarla ilerlemekte böyle devam edildiği vakit çok değil 5-6 ay sonra burdaki birçok üye yönetici olacaktır bundan şüphem yok ve yönetici ustalarımda sayıları azımsanmayacak üyelere modluk yapacaktır mod üye ve admin iletişimi desteğiyle site üstüne koyup ilerleyecektir yeni doğan bir bebek nasılki besine ilgiye şefkate ve bilgiye muhtaçsa yeni açılan sitede aynen öyledir bakarsan bağ bakmazsan dağ olur misali eğer siteye bakılmazsa web ortamındaki bir çok site gibi çöp olacaktır her karışı tarih olan ülkede tarihi eserlerle alakalı bir site açmak tam isabettir ülkemizde her 10 kişiden 9 unun konuştuğu bir mevzuya eğilmek akıllıcadır

star21

Kullanıcı

bu defa seninle ortak bir noktada buluştuk :) eyvallah :)

KOMAGENE

Vip Üye

eyvallah allaha biz zaten ortak noktadayız aga ustam:) tartışma gerçekleri gün yüzüne çıkarır düşünülenin aksine seninle daha çok konuda ayrı düşmemiz bilgi açısından faydalı olur bizim sizlerden öğreneceğimiz çok şey var

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

s.a

güzel ve anlayışlı yorumlarınız için gönülden tesekkur ederım.kavga amaçlı değil paylaşım amaçlı yorumlar yapıyoruz düşüncesi oldukça güzel.bestek ve aga ustaları bu konuda kutluyorum.

sitemize katkısı olan tüm dostları gönülden sevıyorum,hepınızden allah c.c razı olsun.bu kararlı duruş bizleri güzel bir ortama itecek inş.

bestek usta webmaster desteğin için sana ayrıca tesekkur ederım.

kolay gelsın.

star21

Kullanıcı

he bu bestek üstadımın havası bu yüzden bana demek ki..webmaster ondan :D :) şaka şaka :) allah hepimizden razı gelsin

star21

Kullanıcı

eyvallah allaha biz zaten ortak noktadayız aga ustam:) tartışma gerçekleri gün yüzüne çıkarır düşünülenin aksine seninle daha çok konuda ayrı düşmemiz bilgi açısından faydalı olur bizim sizlerden öğreneceğimiz çok şey var

Estağfurullah ben daha bu yolda acemiyim usta olmadım olmam da sizin gibi bilgi sahibi ustaların yanında..saygı ve sonsuz hürmetler ağadan..