ilerleme var | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

ilerleme var

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Cevap: ilerleme var

Estağfurullah ben daha bu yolda acemiyim usta olmadım olmam da sizin gibi bilgi sahibi ustaların yanında..saygı ve sonsuz hürmetler ağadan..
agam
BESTEK ustam ve
cantar ustam sayesinde
Daha çok şeyler
Öğreneceğiz
Diğer ismini yazmadığım
Ustalarımda sağolsunlar
Her kez taşın
Altına elini koyuyor:rolleyes:
agam
sizde baş tacısınız;)

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

agam
BESTEK ustam ve
cantar ustam sayesinde
Daha çok şeyler
Öğreneceğiz
Diğer ismini yazmadığım
Ustalarımda sağolsunlar
Her kez taşın
Altına elini koyuyor:rolleyes:
agam
sizde baş tacısınız;)

aynen öyle rind dostum aynen öyle.tüm arkadaşlar elinden gelen gayreti gösterıyor,herkez saolsun.

şunu demek istedim,aga usta ile bestek usta arasında yorumlarda farklılık oldugundan sanki tartışıyolarmış gibi bir ifade olsada,şurdaki yorumları görünce,insan gercektende ortamın nekadar güzel oldugunu anlıyor.inanın bir çok foruma girip çıkıyorum,ufak bir tartışmalı yorum olsa sonu kavga ile bitiyor kişi banlanıyor.

burada bu tapunun yıkıldıgını gördüm,anlayış süper.böyle devam etmesini umarak saygılarımı herkeze sunuyorum.emeği gecen herkeze tesekkur ederım.

KOMAGENE

Vip Üye

s.a

güzel ve anlayışlı yorumlarınız için gönülden tesekkur ederım.kavga amaçlı değil paylaşım amaçlı yorumlar yapıyoruz düşüncesi oldukça güzel.bestek ve aga ustaları bu konuda kutluyorum.

sitemize katkısı olan tüm dostları gönülden sevıyorum,hepınızden allah c.c razı olsun.bu kararlı duruş bizleri güzel bir ortama itecek inş.

bestek usta webmaster desteğin için sana ayrıca tesekkur ederım.

kolay gelsın.
bu güzel ortamı hazırladığınız için biz size teşekkür ederiz ufak bir katkımız olursa ne mutlu bize

he bu bestek üstadımın havası bu yüzden bana demek ki..webmaster ondan :D :) şaka şaka :) allah hepimizden razı gelsin
allah cümlemizden razı olsun aga ustam

star21

Kullanıcı

usta dediğin bilgi kavgası yapar..mütevazı olur..bilgi yanlış ise hop arkadaş verdiğin bilgi yanlış der..çünkü burda vebal var..bilgisini eksiksiz paylaşır..usta böyle olur..bu benim düşüncem..bende bir çok site gezerim.dostlara bir selam veririm..gelirse selam vesselam der cikarim..sadece tek bir sitede kavga ettim ve yönetimi kendi istegimle bıraktım ve siteden çıktım..ben ilk define sitesinde bile vardım parakapisi. Eskiler bilir.bu site ilk define sitesiydi.sene oldu 2012 şimdiye kadar ilk ve tek kavgam ve tartışmam o oldu..ben bilgi kavgasının bilgi tartışmasının yandaşıyım..ama dozunda..bu yüzden bestek kardeş hakkını helal et..sana bir mesaj yazmıştım..özelden..bu yüzden.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye

aynen öyle rind dostum aynen öyle.tüm arkadaşlar elinden gelen gayreti gösterıyor,herkez saolsun.
şunu demek istedim,aga usta ile bestek usta arasında yorumlarda farklılık oldugundan sanki tartışıyolarmış gibi bir ifade olsada,şurdaki yorumları görünce,insan gercektende ortamın nekadar güzel oldugunu anlıyor.inanın bir çok foruma girip çıkıyorum,ufak bir tartışmalı yorum olsa sonu kavga ile bitiyor kişi banlanıyor.
burada bu tapunun yıkıldıgını gördüm,anlayış süper.böyle devam etmesini umarak saygılarımı herkeze sunuyorum.emeği gecen herkeze tesekkur ederım.
Bozkurt ustam
Allah c.c. emeklerini
Boşa vermesin
Bakıyorum ustalarımın
Yazılarına hepsi
Pırlanta gibi
Bu kadar güzel
İnsanın içinde bulunmaktan
Gurur duyuyorum:)

BatıBeyi

Yasaklı
Yasaklı

Burası güzel insaların mekanı olacak rınd:) yanlışa yer yok forum çok önemli mesala emek veirpde birden yok olması acı verir insana

star21

Kullanıcı

aga bende parakapısındaydım
belki hatırlarsınız nihat usta zamanını
nitekim şu an buradayız kardeşçe
anlayışla herkez birbirinin bilgisinden
faydalansın derim.bozkurt unda dediği gibi
tartışma herşeyin sonudur.hepberaber hepbirlikte
başırıya koşalım derim.hepinize saygılar sevgiler...

Evet tanıdım hatırladım :) :) :) o zaman herşey daha güzel ve daha saf di..değil mi ? :( :(

General1903

Kullanıcı

Rica Etsem Benim Paylaştığım Resimlerede Değerli Yorumlarınızı Yaparsanız Çok Sevinirim.