Insan Boy Göresel Tek

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

metin77

Kullanıcı
Sol kol ve sag ayak ücgen seklini veriyor. 2 tane Erkek mezari olsa gerek. Isciligi zor bir belki iki oda bulmalisin. Ustalarim olasi yönleri belirtmisler o yonlerde incelemelerini yaparsin. Benimde sag ayak dikkatimi cekti o yonde de arastirma yapmanda fayda var.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
sol kolunun baktigi istikametde yuksek tepe sag ayak durusuda o tepenin orta kisminda girisi anlatiyor ayrica gobeginin onundeki yerede cihaz vurulmasi gerek citir bisiler icin sen yaparmisin yoksa ben yapimmi yorumu?
BİLGİSİNE VE TECRÜBESİNE GÜVENDİĞİM BABACONDA ustamızın yorumunu merak ediyordum. resmi çalışmada olduğu için cepten bakarak kısa olarak yazdığı bir i
ki cümle. müsait zamanda yeterli incelemeyi yaparak yorumlayacaktır inşaallah.

benim düşüncemde şu olmuştu. dirsek tarafında ,dirseğin dışına doğru düzeltilmiş alan üzerinde tatlı bir nokta. bu tepedede olabilir. elin kabartma şişkin yapılması orada bir yığma veya benzeri doğal bir nokta olduğu.
sağ elin kesik olduğu ve önüne doğru bir yılan vb bir baş şekli verildiği. sağından aşağıya doğru uzanan oyma ve devamı traşlanmış yerin başın ön istikametinde bir gizem barındırdığı,
sol ayağın kesik ve ayrı olması ve önünde bir başı anımsatan kabartma yerin yine istikametinde üçüncü bir olaya işaret edebileceğidir. ana olayı dirsek istikameti,diğerleride ayrı noktalara olarak değerlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum.
bir eksiğimiz veya fazlalığımız olmuşsa ,ustamız mutlaka belirtecektir diye düşünüyorum.
ben olsam kolay olabileceğini tahmin ettiğim iki yeri önemsemdir. sağlıcakla kardeşim.
sol elin önüde traşlanarak oyulmuş ve öne akarlı. bu ön kısım mutlaka yeterince incelenmeli. belki yığma durum o kısıma doğruda olabilir.

BABACONDA

DiScOvErY
Kullanıcı
eyvallah ikizceli ustam gayetde guzel aciklamalarda bulunmussun pek eklenecek bir sey birakmamissin bu medeniyet degil eskiya mezar isi bir nitelikde malum eskiya niteligindeki emareler in hepsi cozulemedi belirtilmis olan bilgiler neticesinde oldugu tahmin edilmektedir. ve unutulmamalidirki eskiya isi gomuler cok tuzaklidir cok dikkat edilmesi gerekir saygilarimla.

esrarengiz2828

Kullanıcı
ustam hepinize ayrı ayrı yorumlarınız için teşekkür ediyorum babaconda ustam eşkiya işi demiş ama burası bi düzlük bi yer eşkiyanın sığınacağı kayalık bi yer inanan hiç yok yakınında kilise var ben henüz yere gitmemişde olsam daha önce bu işaret çıkmadan önce kiliseyi gezmişliğim var ama burada yaşantı çok gerilere takabul eder deye düşünüyorum bu işaretten dolayı yeni bi kavimmi desem yada eşkiya düzlüğe gömüldü saklamaya gerekkalmadı diyosanız eyvallah görüşünüze saygı duyarım ustam ama herkesin yorumuda aşşağı yukarı aynı tebrik ediyorum böyle bi işaretin zaten uzağında aramaya gerek yok eğer gidebilirsem açılmışda olsa gidip sizler için resimlemeye çalışacağım saygılar sevgiler

tuncers

Kullanıcı
adamın baktığı tarafa yönel orda kazı yap muhakkak bişey bulursun