isaretin cozumu

nusret54

Kullanıcı
imag0245.jpg

5312imag0311.jpg

1087imag0309.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

nusret54

Kullanıcı
Cevap: isaretin cozumu

Varmı ustalar bu isaretlere bir yorumunuz sonunda yukledim resimleri çok uğraştım ama başardım teknolojiye alışmaya calisiyom.

star21

Kullanıcı

şu meşu 1946+ bumu...başka resimlerinide ekle kervan yolunu mesela yol ayrımını mesela çek işte çevreyi..

nusret54

Kullanıcı

Dostum üç tane resim yukledim onlar hepsi ayni yerde bir bakıver zahmet olmazsa.

nusret54

Kullanıcı

Ustam üç tane resim yukledim iki haç resmi daha var bi zahmet onlarada bakıver sadece +1946 değil yani hepsini bir arada yukleyemedim telden tek tek yukledim.

star21

Kullanıcı

resimlerini bir araya topladım

nusret54

Kullanıcı

Tskr ettim ustam eline bilgine sağlık.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

Tskr ettim ustam eline bilgine sağlık.

BİRAZ UZUN AMA LÜTFEN SABIRLA OKUYUN!

ARKADAŞIM. Alanın define/gömü/mezar sistemi dahilinde bir yer olduğu aşikare belli. ama bir hata yapıyorsun! sadece sen değil, sitemizden faydalanan bir çok arkadaşım hep aynı hatayı yapıyor. sadece işareti yakından çekmek senin sistemini çözmek için yetmez. BİZE burada bir şey olduğunu anlatır ama şüphe duyulan yerin neresi olduğunu İŞARETLİ ALANIN resimleri bize anlatır. ve malesef senin konunda da hiç alanı tarif eden resim yok. gerek ben gerekse benden çok daha kıymetli bilgileri olan uzman arkadaşlarım inanın sana yada sizlere yardımcı olmayı o kadar çok istiyoruz ki. ama malesef konular açılmadan önce ihmal ettiğiniz heyecan ile konu açtığınız için foruma resimli /resimsiz konu ekleyip çözüm arayan arkadaşlarımız hep aynı yanılgıya düşüyorlar. LÜTFEN ÇEVRE RESİMİ EKLEMEYİ UNUTMAYIN. ALANI NET GÖREN ÇEVREYİ TARİFLEYECEK KADAR DETAYLI RESİMLER EKLEYİN ! YANİ İŞARETE HEM YAKIN HEM UZAK RESİMLERİ EKLEYİN. İŞARETİN KARŞISINI YANINI DA GÖRECEK RESİMLER !

sadece işaretin resmi değil aşağıda saydıklarıma da bir bak bakalım bunlardan hangisi senin alanında var?

işaretlenen bölgenin bilgisi yokmu/ yaşayan eski medeniyetlerin bilgisi yokmu/ çevredeki yaşantı kullanım alanlı yerler yokmu/ mezarlıkları türbeleri yokmu/ kiliseler yokmu/ ibadet yerleri yokmu/ dereler yokmu/ kuyular yokmu / pınarlar yokmu/ maşatlıklar yokmu/ eski köy yeri yokmu/ değirmen-ler yokmu/ şelale-ler yokmu/ kaybolmayacak kadar büyük kayalar yokmu/ dikme kayalar yokmu/ derelerin kesişim yeri yokmu/ kervan yolu yokmu/ patika yol yokmu. işte bu ve buna benzer yerler bizim işaretinin çözümüne yardımcı olmamız için çok önemli.
VE ARTIK İHMAL ETMEDEN KAPSAMLI BİR KONU AÇ. SONUCA ULAŞ !!!

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

bu dar açılı ve sadece işareti yakın çekim yaptığın resimlerden ancak bu kadar ilerleyebiliyorum. bir bak bakalım hacın yanındaki bu küçük oyukların verdiği yönde neler var?

1 cm ye 1 büyük adım ve 1 cm ye 10 adım mesafeler de ne var?

3010nusret1.jpg

Son düzenleme: