Işaretlerin Çizim Görüntüsü

Sado6161

Kullanıcı
Sağolasın ikizceli ustam herhangi bir sıkıntılık bir pozisyon olmaz yeterki çözümlemeyi yapabiliyim adam bölgeye hakim bende adama ama uyarın için çok sağol Allah razıolsun

Sent from my iPhone using Tapatalk

esrarengiz2828

Kullanıcı
Sado ustam yerler güzel ben sadece gidebilirsen gemi kayaya git derim bu adam seni götürmese dahi bilindik bir yer bulabilirsin kamaralar diye ifade edilen mezarları boşluk çubuklarıyla rahatlıkla tespit edebilirsin yalnız burada jandarma karakolu vardı eskiden şimdi varmı bilmem kolay gelsin...
lacvert ustam gemi kaya gümüşhanede diyosunuz yani halbuki bizimburdada 2.3 tane gemi kaya denen yer var diye biliyom gemikaya olması için gereken özellikler nelerdir ustam bi açıklasanızda sayenizde boşa uğraşmamış oluruz

Sado6161

Kullanıcı
Mavran ustam adamda sıkıntı yok adam sadece çok korkuyor yokss şimdi getir beni o yere diyim getirir önemli olan sonuca ulaşabilmek bişiy bilmediğim için adama diyemiyorum şurda olur burda olur hadi gidelim diye yoksa bi ğroblem yok

SEYFO28

Kullanıcı
bence adam eşkiya belgelerindeki bilgileri resimlemeye çalışmış
birazda ilaveler yaparak
aslı astarı olduğunu sanmıyorum.

Sado6161

Kullanıcı
Seyfo usta aslı astarı olmayan işlerle işim olmaz çizimlerden bişiy anladıysan yorum yapa bilirsin anlamıyorsan en azından anlayan ustaların kafasını karıştırma lütfen anlıycağın maceraperest değilim

SEYFO28

Kullanıcı
sado kardeş bu ne şiddet bu celal
biz anladığımızı yazdık sen beğenmemişin
define işlerinde sizde takdir edersinizki
aslı astarı olmayan hikayeler çoktur
bu konuda avcılardan geri kalmayız
ustalar anlıyorsa zaten kafası karışmaz rahat ol
maceracılık defineciliğin özüdür
yani olmazsa olmazı
bu konuda eksik kalmışsın haberin olsun.
selametle kalın

Sado6161

Kullanıcı
Kardeşim ben eksik kalmadımda sen öyle sanıyorsun demek istediğim yanlış insanla yola öıkmam gerçekliğine inanmadığım şeyin peşine düşmem umarım anlamıssındır ama uyarın içinde tşk ederim seyfo dayı.eet dedine işinde palavra kumpas çok olur bilirim ama yel kayadan ne alır püf alır o misal dayı saygılar..