Işaretlerin Çizim Görüntüsü

esrarengiz2828

Kullanıcı
Seyfo usta aslı astarı olmayan işlerle işim olmaz çizimlerden bişiy anladıysan yorum yapa bilirsin anlamıyorsan en azından anlayan ustaların kafasını karıştırma lütfen anlıycağın maceraperest değilim ustam şimdi sen işaretleri görsen yeter deyip işaretleri resimle bence şimdi olmasa bile yolun düştüğü zaman belliki arkadaşın bende böyle yerlere çok gitmişliğim var söylentilere o kadar gittimki bazıları hikayeden öteye geçmediği oldu ama ben onun gerçek olduğuna inandıysam arkadaşımada güveniyosam merak gider kesinlile bakarım yerde müsaitse iyi bi gezerim kimisinin bu işi bilmese bile ayağına bişeyler takılır kimiside 40 yıl arar bulamaz hesabı sen kendine inan gerisini takma kafana saygılar selamlar her söylentiyede gitme bi resim iste kanıtlasın dediklerinden ondan sonra git bak saygı vede selamlarımla

Sent from my iPhone using Tapatalk

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
lacvert ustam gemi kaya gümüşhanede diyosunuz yani halbuki bizimburdada 2.3 tane gemi kaya denen yer var diye biliyom gemikaya olması için gereken özellikler nelerdir ustam bi açıklasanızda sayenizde boşa uğraşmamış oluruz

Ustam eşkiya belgelerinde gemi kaya vardır @ÇALKAYA 28 ustam daha iyi bilir bu konuda sana yardımcı olur ama ben yinede kırk yıl önce tanıştığım bu belgelerden hatırımda kaldığı kadarını yazayım gemi kayada basamaklar* kaptanın güvertesi* ve yan kesiminde kamara pencerelerine benzer oymalar olacak bu oymaların arka bölümü mezardır* hatırladığım bunlar sevgiyle

wolf_52

Kullanıcı
Bebe555 ustam doğrudur lakin kelek yiycem yere adım atmam ki karadeniz bölgesinde bana kelek yapacak adamın anlını karışlarım[emoji3]

karşındaki yiğit olsa amenna, lakin. herkez paranın peşinde o kadar hızlı koşuyorki,ahlakın yetişmesi mümkün değil(keyif)kahpeliğe dağlar daynmazmış. ustalar doğru söylemişler...çizilenlere gelince yer muazam yer ve bu yerin muhakak haritasıda vardır ,hatda emanet almaya gelen de olmuşdur kantimce, sahibinle anlaşmak istemişlerdir,bu almaya gelenler her kimse adamın gözünden tanırlar, bakarlarki karşısındaki kaşı ayrı gözü ayrı oynuyor, bir bahneyle uzaklaşırlar ordan...basit bir olayı varsa girip çıkmalarının sebebi budur.. bilmem anltabildimmi, başını ağrıtma derim toprağım yer 10 numara....

Mirkut

Vip Üye
Ustam 1914 yazan resimde gittiginde o yere evin icinde o resmin oldugu yerde akit olacak tam ortasinda tandir olacak ne olarak resim olmadigi icin net derinlik veremem fakat buraya bir bosluk kontrolu yapmalisin nedeni eger akitin yani kemerin altina atmamissa tandiri somineye bakmalisin malzeme gitmemisse rahat alirsin. Selametle

Sado6161

Kullanıcı
Ustalar hepinize ayrı ayrı tşk ediyorum endişelerinizi kaygınızı anlıyorum vede hak verşyorum uyarılarınız içinde çok çok sağolun lakin ortada öle bir durum söz konusu değil olamazda yeterki burdan bişi sonuç çıkarabilelim istediğin zaman istediğin saatte gel diyor aynı ne çizmişsem hepsi yerli yerinde ama fikir sahibi olmadan oraya gitmek istemiyorum oyğzdendirki sizlerden yardım istedim umarım anlaşılmışımdır

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
bu işaretlerin bir bölgede olması sisteme aykırı bir kaydın kağıda aktarılması bu çünkü bu işaretler kaz dağlarında olacak bu kadar tesadüf olamaz bunlarla bişi olmaz üzüm yiyen güvercini biliyorsa benim için üzüm yemek kadar basittir ama krokiye bakılırsa 250 km lik alanı vermiş haritada bir arada tabii gemi kayaya gelince kayıtlarda vize der şahsen gidip gördüm tabii başka gemiler de var bunlarında ayrı işleri var iznik gölü civarında alucrada treboluda sinopta uludağda

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
bun yazdığım yerler bendeki bilgi üzerine diğer dediklerim şahsi görüşlerimdir

esrarengiz2828

Kullanıcı
İşaretler var ve gümüşhane bölgesinde

ustam gece rüyamada o adamı gördüm rüyalara fazla inanmam ama bence gerçek olabilir artı ısrarla gerçek var bu işaretler diyordu belki şans (Allah1 c.c) yardımcın olsun deyelim resim görmeden bi yorum yapmak yönlendirme yapmak yalnış olur ama bölgede belki açılmamış çok kaya mezarları ve odalar ufak paralar işaretlerden anlaşılıyor

Sado6161

Kullanıcı
Anladım ustam sağolasın kısmet