Kablunbağa | Define işaretleri ve anlamları

Kablunbağa

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
ok2N8R.jpg
Prpanb.jpg
ZEWzE0.jpg
OLkzo0.jpg
mkdNoV.jpg
ok2Ndk.jpg
1g4Z7p.jpg
Q7Jzzk.jpg
dGoND4.jpg
vpmNlz.jpg
lWLNXr.jpg
Selamun Aleykum değerli Arkadaş ve Üstat'larım;Güneybatı istikametine bakan kablunbağa ortalama 4mt genişliğinde ve son resim ön kısmı oluyor,Vereceğiniz değerli bilgiler için şimdiden Teşekkür ederim

gıral

Vip Üye
Erdem ustam otaşın üzerindeki tabaka eğerki horasansıva ise yadabaşka bi karışımise buna kaplumbağa diyebiliriz aksihalde doğalgibi görünüyor tabikibaşka bir iz işaret yokise

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Erdem ustam otaşın üzerindeki tabaka eğerki horasansıva ise yadabaşka bi karışımise buna kaplumbağa diyebiliriz aksihalde doğalgibi görünüyor tabikibaşka bir iz işaret yokise
Bence üzeri horasan olacak,kablunbağanın göz kısmındaki odasının işaretlerini incelemişmiydin usta,Resim bana ilk geldiğinde bende acabada kalmıştım kablunbağamıdır diye ama üzerindeki omega ve diğer önemli işaretleri görünce kafamda şüphe kalmadı,7.resimde girişe musait duruyor

Kader25

Admin
Aleyküm Selam,
Kıymetli ustam, odası altında. Lakin etrafındaki (kafa kısmının baktığı istikametteki) görünen 3 adet taş hangi vazifeyi ifa ediyor anlayamadım.

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Aleyküm Selam,
Kıymetli ustam, odası altında. Lakin etrafındaki (kafa kısmının baktığı istikametteki) görünen 3 adet taş hangi vazifeyi ifa ediyor anlayamadım.
Üstteki taş altında der,arkasındaki oda der,V gibi olanda kanal vermiş giriş için burdan girişle öndeki odaya gidilir der

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
6. Resimde yuvarlak yer
Bi çubukları sırtına tut dostum