Kablunbağa | Sayfa 6 | Define işaretleri ve anlamları

Kablunbağa

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
qW63gQ.jpg
Feylezof usta bu resmi senin için çalışma yaptığım resmi ekliyorum,Çoğu defineci bu uğraştığım işaretler için;Yok ya bunlar hayal ürünü ne işaretiymiş işaret dediğin her açıdan aynı görünmesi gerekir diye birçok şeyler söyleyebilirler,Şu da bir gerçek ki hakikat detayda saklıdır,Yani gizli işaretler olayı açığa çıkarandır,Tamamlayıcıdır,Bu şekliyle resim ilk görüntüsü kanal altında,Nede güzel bilinmezliği gizliyor değilmi!Bunları okumak için göz sağlığı çok önemli

memati43

Kullanıcı
Konu kaplumbağa üzerine odaklandığı için konu sahibi ustamızdan özür dileyerek birşey sormak istiyorum.Buyuk ve kayalıklı mağaraları olan bir höyüğün üzerinde yola bakan yamaçta çok çok büyük bir kaplumbağa var.Sırtinda iki bombe şeklinde yükü var.Kaplumbaga yukarıdan aşşagiya doğru duruyor yani başı aşşagıya doğru.Höyugun önünde dere var.Fakat kaplumbağa çevre yolundan geçerken belli açıdan bakınca çok belli oluyor.ilerledikce kayalar görüntüde bütünlük sağlamıyor.arabayla geçince geriye doğru baktığımda altında açık oda gibi yer var.Kaplumbaganin kafası sanki karşıya bakıyor.(kafasi saga dönuk)Bu kadar büyük bir kaplumbağada kendisi haric(büyük ihtimal bosâlmistir.altinda açık yer olduğu icin)bakılacak ve dikkat edilecek ne vardır.Sırtındakiler yollandı mı bilmiyordum.Ana yol üzerinde ve çıkması çok zor.Resim çekmeye cok çalıştım ama yol sürekli dolu olduğundan durmak mümkün olmuyor.Tam o açıdan resim çekemedim.

feylezof

Kullanıcı
qW63gQ.jpg
Feylezof usta bu resmi senin için çalışma yaptığım resmi ekliyorum,Çoğu defineci bu uğraştığım işaretler için;Yok ya bunlar hayal ürünü ne işaretiymiş işaret dediğin her açıdan aynı görünmesi gerekir diye birçok şeyler söyleyebilirler,Şu da bir gerçek ki hakikat detayda saklıdır,Yani gizli işaretler olayı açığa çıkarandır,Tamamlayıcıdır,Bu şekliyle resim ilk görüntüsü kanal altında,Nede güzel bilinmezliği gizliyor değilmi!Bunları okumak için göz sağlığı çok önemli
Ustam zaman ayirip ilgilendiginiz cok tesekkur eder saygilar sunarim.Ayrica goruslerinizi tamamen paylasiyorum.Saygilar

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Konu kaplumbağa üzerine odaklandığı için konu sahibi ustamızdan özür dileyerek birşey sormak istiyorum.Buyuk ve kayalıklı mağaraları olan bir höyüğün üzerinde yola bakan yamaçta çok çok büyük bir kaplumbağa var.Sırtinda iki bombe şeklinde yükü var.Kaplumbaga yukarıdan aşşagiya doğru duruyor yani başı aşşagıya doğru.Höyugun önünde dere var.Fakat kaplumbağa çevre yolundan geçerken belli açıdan bakınca çok belli oluyor.ilerledikce kayalar görüntüde bütünlük sağlamıyor.arabayla geçince geriye doğru baktığımda altında açık oda gibi yer var.Kaplumbaganin kafası sanki karşıya bakıyor.(kafasi saga dönuk)Bu kadar büyük bir kaplumbağada kendisi haric(büyük ihtimal bosâlmistir.altinda açık yer olduğu icin)bakılacak ve dikkat edilecek ne vardır.Sırtındakiler yollandı mı bilmiyordum.Ana yol üzerinde ve çıkması çok zor.Resim çekmeye cok çalıştım ama yol sürekli dolu olduğundan durmak mümkün olmuyor.Tam o açıdan resim çekemedim.
Şimdi resim olmadan söyleyebileceğim şey gözünün baktığı yerde yukarıda paylaştığım bir kubbe şeklinde kaya olması gerekir yarısından çoğu toprak altında olması ihtimal,Kablunbağanın zaten tek gözü vardır,Bahsettiğiniz kablunbağa benim bu konumdaki kablunbağa ile aynı duruş ve amaçta gibi, kara kablunbağası ise yamaçın üstündeyse,başı batıya bakıyorsa 150,200mt önünde dere varsa ayakları yoksa açtığım konuyu takip et derim

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
kW4G5m.jpg
Üzeri temizlendikten sonra tünel giriş işaretleri ile yolculuk sona erdi,Sol önde tavuk işaretine dikkat ve üstteki oda işaretinin içindeki girişte birbirlerini destekleyen işaretler

gıral

Vip Üye
Erdem ustam benimde bikaplunbağam var enkısa zamanda resimleyip buradan yardımınızı isteyecem İnşallah emekleriniz için teşekkürler

memati43

Kullanıcı
Ustam kaplumbağanın ayakları var.dere hemen höyüğün dibinden akıyor.ama kaplumbağa çok büyük.yamac tarafında ortada 2-3 katlı ev kadar abartısız.

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
5QZLYl.jpg
Bir üstteki kayanın alttan görünüşü(Allah1 c.c) a ne kadar şükretsek azdır
Başka bir şey olmasada olurdu
Bu kanal benim için yeterli, giriş için değişmez bir işaret. Bu formda onlarcasini gördüm karakteri hiç değişmiyor.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi