Kablunbağa | Sayfa 7 | Define işaretleri ve anlamları

Kablunbağa

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
r2W7D1.jpg
Bu resim alttaki kaya,girişin tünele ait olduğunu anlatmış,Bu kayanın diğer görünmeyen yüzünde nasıl anlattığını açıklayayım;Kablunbağanın ağzı V yapmış sırtında giriş işaretleri oyma olarak anlatılmış. İnşaAllah iyi niyetli olan kardeşlerime faydam olmuştur,Saygı ve Hürmetlerimle

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Allah emeginizi bosa cikarmasin,Amin.Ustam bahsettihiniz isaretleri biraz acemilikten biraz da yasliliktan tam olarak goremiyoruz,bunlari cizerek gosterme sansiniz olabilir mi bilemiyorum.(Boyle bir talepte bulunma cesaretini uyelerimize birseyler ogretme istek ve cabalarinizdan aldigimi beyan etmek isterim).Allah razi olsun.
Cok yakinda bende bir kaplumbaga konusu acip yardimlarinizi talep edecegim insaAllah.
mkOnO0.jpg
Allah senden ve cümlemizden razı olsun usta,Buradaki detay üst üste 2 yılan değil biri yılan biri adam bu adam ekleyeceğim resimdede işaret olarak aynı var daha önce görmüştüm,
MvNm9M.jpg

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Evet değerli arkadaşlar;Bu hayırlı Cuma gününün hürmetine olsun,sizlere bir bilgiyi daha aktarmak istedim,
o6z51Q.jpg
Kablunbağa'nın gözünde ki en ufak işaret ve senbol incelenmeli diyorum,Mesela burada daire içindeki kuş 3'genle birlikte bize giriş yönünü verirken,Okla gösterdiğim büyük üçgen ve kuş'ta bize define ile buluşacağımızı anlatıyor ki baktığı yerde 3,yada 4mt uzağındaki kayadada bu kuşu gizli resim olarak görebiliyoruz dikkatiniz çok önemli bu hususta,Saygılarımla

gıral

Vip Üye
Evet değerli arkadaşlar;Bu hayırlı Cuma gününün hürmetine olsun,sizlere bir bilgiyi daha aktarmak istedim,
o6z51Q.jpg
Kablunbağa'nın gözünde ki en ufak işaret ve senbol incelenmeli diyorum,Mesela burada daire içindeki kuş 3'genle birlikte bize giriş yönünü verirken,Okla gösterdiğim büyük üçgen ve kuş'ta bize define ile buluşacağımızı anlatıyor ki baktığı yerde 3,yada 4mt uzağındaki kayadada bu kuşu gizli resim olarak görebiliyoruz dikkatiniz çok önemli bu hususta,Saygılarımla
Değerli bilgilerini bizlerle paylaştığın için çok teşekkür ederim ustam güzel paylaşım oldu yerinde ve yararlı Allah razı olsun

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Değerli bilgilerini bizlerle paylaştığın için çok teşekkür ederim ustam güzel paylaşım oldu yerinde ve yararlı Allah razı olsun
İnşaAllah faydası dokunur tüm gönül dostlarına,Allah(cc)senden ve cümlemizden razı olur İnşaAllah

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
ByZXNQ.jpg
Burası kanal olan üstteki kayanın alttan kanalın sonuna doğru olan kısmının görünüşü
4GLmoJ.jpg
ve diğerleri de giriş işaretlerini öğrenmek isteyen arkadaşlar için;
2E27RL.jpg
Kalp'ler güzelmiş;),,,Kablunbağa tüneline giriş bu şekilde öğrenmek isteyen güzel kalpli insanlara,Saygılarımla

Son düzenleme: