kanas usta neden yazmıyor

MERAKLI

Kullanıcı
İyi günler

Bu siteye bir arkadaşın tavsiyesi ile kanas usta yı takip etmek için gelmiştim,yorumlarını okuyor acaba bu kaynaklara nereden ulaşıyor diye merakla inceliyor,her yorumunu dikkatlice okuyordum.
Son zamanlarda forumda hiçbir konuya yazmadığını görüyorum,yazı yazmaya engel bir durumumu var acaba,yoksa farklı bir durummu söz konusu daha önceki yorumlarını dikkatli okuduğumu düşünüyorum.kibirle alakalı birkaç yorumu vardı,bu sebeple böyle bir şey olduğunuda düşünmüyorum,neden ve kime küstüyse bu durumun düzeltilmesini rica ediyorum.

Tün ustaları selamlıyorum,her biri birbirinden değerli ve saygılı.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
Cevap: kanas usta neden yazmıyor

buna en güzel cevabı kendisi verebilir. biz yine de Kanas ustamızın neden yazmadığını bir iki cümle ile anlatmaya öçalışalım. belki konuyu geç fark ederse en azından bizlerin, sizin bu sorunuza bir izahat yapabilmesi açısından ;

öncelikle, eksik açılan, yanlış açılan, yetersiz açılan, yer yön bilgisi barındırmayan, orayı bildiği kadarı ile tanımlayacak bir iki cümlenin dahi sarfedilmeyen konulara imzasında okuduğunuz gibi yorum yapmayacağını belirtiyor,

ikincisi, konuyu açan kişi, konusuna sahip çıkma gereği duymuyor olması, anlatılanları takip etmiyor olması, kanas ustanın sorduklarından ziyade, kendi kafasındaki kurguların dışına çıkamıyor olması, ustanın yorum şevkini kırıyor.

üçüncüsü, vefasızlık bu alemin olmazsa olmazı, bu usta sayesinde para bulan bir sürü insanı biliyoruz, ama gel gelelim bir tanesi bile, bırak site üzerinden teşekkür ve kanas usta ile bu işi başardım demeyi; özel mesaj ile bir Allah senden razı olsun demedikten sonra, bunu defalarca kez yaşayıp bir teşekkür duymadıktan sonra insanın yazası, yorumlayası gelirmi?

dördüncü ve en temel sebeplerden biri ise; ustanın vermiş olduğu zaman, emek, gayret.... bunlar insan için yaşam için çok önemli...

hepimizin bir ailesi, bir iş ortamı, bir sosyal çevresi var. insan zaman zaman vakit eğlendirdiği bir ortamı tercih eder, bazen de uzaklaşmaya başladığı aile bireyleri ile güzel zaman geçirmek ister, bir kitap açıp ilim irfan geliştirmek ister, bir Kuranı kerim okumak rahatlamak ister. kendi iç dünyasına döner, ibadete ve ALLAH a yakın olmak ister.

ben dilim döndüğünce bir takım sebepler yazdım, içlerinde doğrularda olabilir, yanlışlar da olabilir. en güzel izahatı usta kendisi size yapacaktır.

Kanas usta bu sitede hiç mi konu yorumlamaz? buna kesinlikle hayır diyemeyiz. sizin üyelerimizin konuları belli bir seviyede, ustanın istediği seviyede açılmış konular olursa benim tahminim severek ve isteyerek yorumlar.

saygılar.

Son düzenleme:

MERAKLI

Kullanıcı

harbici abi, açıklama yaptığınız için teşekkür ederim,lakin bu sitede birçok usta var,işaretlere yardımcı olan,birilerini belkide mutlu eden, ee herkez bu adam bir teşekkür bile etmedi diyip kenara çekilse ozaman kimse yorum yazmaz öyle değilmi.

ben başka bir problem olduğu düşünüyorum,bazı konular sizin bahsettiğiniz gibi açık ve bir sürü anlatımı olan konularörneğin sizin son zamanlarda açmış olduğunuz çeşme konuları,bir sürü resim ve açıklamalar mevcut,ben hep merakla bekledim bukez yazar diye,ama yine olmadı.

neyse vardır herhalde bir bildiği,yoksa Allah dan aldığını kulundan esirgiycek biri değildi diye tanıyorum buradan.
yanlışda anlamayın,bir karışıklık falan cıkarmak istemiyorum,ben şuanki mevcut ustalarımızıda takip ediyor bilgime bilgi katıyorum
teşekkür ederim.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

harbici abi, açıklama yaptığınız için teşekkür ederim,lakin bu sitede birçok usta var,işaretlere yardımcı olan,birilerini belkide mutlu eden, ee herkez bu adam bir teşekkür bile etmedi diyip kenara çekilse ozaman kimse yorum yazmaz öyle değilmi.

ben başka bir problem olduğu düşünüyorum,bazı konular sizin bahsettiğiniz gibi açık ve bir sürü anlatımı olan konularörneğin sizin son zamanlarda açmış olduğunuz çeşme konuları,bir sürü resim ve açıklamalar mevcut,ben hep merakla bekledim bukez yazar diye,ama yine olmadı.

neyse vardır herhalde bir bildiği,yoksa Allah dan aldığını kulundan esirgiycek biri değildi diye tanıyorum buradan.
yanlışda anlamayın,bir karışıklık falan cıkarmak istemiyorum,ben şuanki mevcut ustalarımızıda takip ediyor bilgime bilgi katıyorum
teşekkür ederim.

karışıklık ne demek muhterem arkadaşım, aksine sevindim bile, çünkü anlaşılıyor ki hem sitemizi, hem ustalarımızı, hem konularımızı çok güzel takip ediyorsunuz, halisane niyetiniz ile, buraya ilgi ile yaklaşıyorsunuz.

evet konuları tam Kanas ustanın istediği gibi açmıştım. her bir detayı dahil ve ayrıntılı, ama açtığım konu hakkında biz Kanas usta özel olarak konuştuk. tabi tüm detayı ile irdelemedi usta ama son açtığım konulara da baktığında, eminim hoşuna gidecek ve yorum getirebilir diye düşünüyorum. Bir uygun zamanında bunları değerlendirecektir.

her bi,r üye gibi zaman zaman o da alana girer. saha bir tek bize ait değil, onun da zaman zaman sahaya indiği takipçisi olduğu yerler olur, olacaktır. belki de böyle bir döneme rast geldik. o da benim şansıma diyelim. :D ama acelem yok usta er yada geç konularıma yorumlamaları olabilir.

önceki mesajımda da belirttiğim gibi , ben kendi ile irtibatım vardır. sohbet ederiz konuşur dertleşiriz arada. konuşmalarımızda ustanın serzenişleri oluyordu. ben bunlardan bazılarını yazdım. ama daha farklı bir takım sebepler varsa veya yazdıklarımdan doğru olmayanlar varsa Kanas usta kendisi duruma açıklık getirecektir.

KANAS_USTA

Admin

HARBİCİ kardeşim cok güzel ozetlemıs ellerı dert gormesın

nera kardeşim teveccühün ıcın teşekkür ederım kardesım.

HARBICI dostumunda dedıgı gıbı bıktım usandım artık

eskı hevesım kalmadı, belkıde bızden gectı sımdılerde sadece sıteye goz gezdırıp kapıyorum

herhangı ozel bır durumun olur ıse bılgılendır yardımcı olmaya çalışırım nera.

kal sağlıcakla kardesım.

Kervan07

Admin

kanas ustam sayende çok şey öğrendim allah razı olsun sizden..keşke yorumlarınıza devam etsenizde varlığınızdan daha çok nasiblensek..ben konularıma her zaman özen gösterdim ve hatta siz takdir bile ettiniz,inanın bu beni çok onure etmişti..bir şeyleri doğru yaptığımı sayenizde anlamıştım..inşallah sağlığınız sıhhatiniz yerindedir..yorumlarınızı görmesekde,burda olduğunuzu bilmek bile güzel..teşekkürler ustam

allaha emanet olun

FENERLi

Super Moderatör
Kullanıcı

kanas ustam sayende çok şey öğrendim allah razı olsun sizden..keşke yorumlarınıza devam etsenizde varlığınızdan daha çok nasiblensek..ben konularıma her zaman özen gösterdim ve hatta siz takdir bile ettiniz,inanın bu beni çok onure etmişti..bir şeyleri doğru yaptığımı sayenizde anlamıştım..inşallah sağlığınız sıhhatiniz yerindedir..yorumlarınızı görmesekde,burda olduğunuzu bilmek bile güzel..teşekkürler ustam

allaha emanet olun

Keşke güzel konu gelse tesadüfende olsa m.. yerinide çekse okey denilir ama siz yönlendirmeye devam ederken konu sahibi zaten vazgeçiyor!!! Çok ısrar eden arkadışımız'ın orada eksik birşey oluyor tıkanıyor nasip diyelim.:):):)
NOT;Kanas-usta söz sana güzel kayıtlı bir yer yazıcam sen tanıdık arkadaşların illerini yazzz.Ben ne diyem bende gözlerden yana problem var mönütöre fazla bakamıyorum çok selam.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
@ersan ustam
Kanas ve amedli ustalarımız
Mekandan ayrıldılar
İşleri güçleri rast gelsin
Bizlerde özlüyoruz
Umarım mekana tekrar dönerler

walkman

Kullanıcı
aliveli ustam kanas ustamdan çok şeyler öğrenmiş biri olarak onun eksikliğini hissediyorum. Umarım tekrar geri döner, kendisini bu camiada şahsım adına görmekten mutluluk duyarım.