kanas usta neden yazmıyor

KANAS_USTA

Admin
Cevap: kanas usta neden yazmıyor

harbici abi, açıklama yaptığınız için teşekkür ederim,lakin bu sitede birçok usta var,işaretlere yardımcı olan,birilerini belkide mutlu eden, ee herkez bu adam bir teşekkür bile etmedi diyip kenara çekilse ozaman kimse yorum yazmaz öyle değilmi.

ben başka bir problem olduğu düşünüyorum,bazı konular sizin bahsettiğiniz gibi açık ve bir sürü anlatımı olan konularörneğin sizin son zamanlarda açmış olduğunuz çeşme konuları,bir sürü resim ve açıklamalar mevcut,ben hep merakla bekledim bukez yazar diye,ama yine olmadı.

neyse vardır herhalde bir bildiği,yoksa Allah dan aldığını kulundan esirgiycek biri değildi diye tanıyorum buradan.
yanlışda anlamayın,bir karışıklık falan cıkarmak istemiyorum,ben şuanki mevcut ustalarımızıda takip ediyor bilgime bilgi katıyorum
teşekkür ederim.

Kardesim konularini bekliyorum yardimci olabilirsem ne mutlu

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Kimin ustası...(beğendim)
Defineden çok daha önemli değerlerin olduğu malumunuz, hiçbir zaman sevginin, dostluğun, muhabbetin yerini meta alamaz... burada bulunan birbirinden değerli insanların, birinci önceliğinin define sevdası olduğu kanaatinde değilim, asla.! bizi bir arada tutan, saygı sevgi kardeşlik ve Allah cc. rızası için paylaşma yardımlaşma duygusudur, kanas ustam da bu konuda verilebilecek en güzel örneklerden biridir...

KANAS_USTA

Admin
Kimin ustası...(beğendim)
Defineden çok daha önemli değerlerin olduğu malumunuz, hiçbir zaman sevginin, dostluğun, muhabbetin yerini meta alamaz... burada bulunan birbirinden değerli insanların, birinci önceliğinin define sevdası olduğu kanaatinde değilim, asla.! bizi bir arada tutan, saygı sevgi kardeşlik ve Allah cc. rızası için paylaşma yardımlaşma duygusudur, kanas ustam da bu konuda verilebilecek en güzel örneklerden biridir...

Allah razi olsun kardesim baş tacisin.

SEYFO28

Kullanıcı
marka önemli, avm ler bünyelerinde yer açması için markalara yüklü ücretler ödüyolar ,ustalar kolay yetişmiyor.kıymetini bilelim.