Kanas ustamız hakkında | Define işaretleri ve anlamları

Kanas ustamız hakkında

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Forum admini Kanas ustamız Ağaç altında oda konusunda Pelteks isimli kullanıcıya forum kurallarının 7. maddesinde belirtilen uygunsuz üslupla cevap verdiği için 3 gün süreyle forumdan uzaklaştırılmıştır.
pelteks' Alıntı:
Nezaketen teşekkür ediyorum...
10 tane nokta mı var.
Net olmamak,sürekli soru sordurmaktaki amaç nedir anlayamadım...
Bu konunun içine ilk,paylaşım ve yönlerle ilgili yorumunuzun detayını öğrenmek için soru sorup dahil oldum.. bir türlü cevap alamadım :)
Bilginiz sizde kalacaksa saygı duyarım da,soru soranıda bu şekilde yormaya da gerek yok diye düşünüyorum.
Senin gibilere de benim diyecek 2 lafım olur da nezaketen toplum içindeyiz diyemiyorum.
Cehennemin dibine kadar yolun var en Kibarı bu.

forum kuralları tüm kullanıcıları kapsamaktadır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Geçen gün bir üye form kuralları sadece üyeler için çalışıyor demişti işte ıspatı kim olursa olsun kurallar adaletli bir şekilde uygulanıyor

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Ustamız mütevazı kendi hâlinde bir kardeşimiz o anki sinir ve ruh hali ile yazdığından eminim kendisi yazdıktan sonra pişmanlık doymuştur bazen olur böyle şeyler biz kocaman bir aileyiz iki günlük bir kafa dinlenmesi diyelim

Son düzenleme:

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Aynen @Deli Fırat ustamin dedigi gibi o anki ruh hali ve uye arkadalarin ısrarcı olmasi nitekimde adminlerde insan form icin hayırlısı olsun
Tum arkadaslarim yazdıkları yazılarınızı lütfen bir defa okuyunuz mekana öyle ekleyin yanlis kelime varmi bir arkadaşı rencine edecek kalp kiracak kelimeler kullanmayalim düşük cumle olabiliyor bazen eksik ve yarim okan kelimeler içinde affınıza sığınıyorum
Teşekkür ediyorum

pelteks

Kullanıcı
Arkadaşlar kendimi iyi ifade edemedim sanırım.usta da anlık yanlış anlama ile yazdı.
biz helalleştik..sıkıntımız yok.
Sebep olduğum için başta şahsı ve forumdaki arkadaşlar kusura bakmasın

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Geçen gün bir üye form kuralları sadece üyeler için çalışıyor demişti işte ıspatı kim olursa olsun kurallar adaletli bir şekilde uygulanıyor

yönetici ustaların bu tür konular ile anılmasını doğru bulmuyorum üzülüyorum buna. Fakat forum kurallarının baştan aşağı tüm kullanıcıları kapsadığını gösterme adına örnek bir konu. Kanas usta nın da anlayışla karşılayacağını umuyorum.

o an belki sinirli idi gibi yorumlar olmuş, evet olabilir belkide başka birşeye sinirli idi, fakat o sinirini buraya yansıtmaması gerekirdi. Vardır bundada bir hikmet.

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
yönetici ustaların bu tür konular ile anılmasını doğru bulmuyorum üzülüyorum buna. Fakat forum kurallarının baştan aşağı tüm kullanıcıları kapsadığını gösterme adına örnek bir konu. Kanas usta nın da anlayışla karşılayacağını umuyorum.

o an belki sinirli idi gibi yorumlar olmuş, evet olabilir belkide başka birşeye sinirli idi, fakat o sinirini buraya yansıtmaması gerekirdi. Vardır bundada bir hikmet.
Gönül isterki hiç yaşanmasın bu tür konular insanlık hali genele bakarsak devamlı olan bir olay değil onun için o anki ruh hali diyorum nihayetinde insanız her zaman aynı ruh hali olmayabilir neticede müdahale zamanında yapılmış onun için bazen derin kalp kıracagıma çekip giderim 😂

TRUVA

Admin
On yıllık emeği olan bir arkadaşımız.Sitede çok emeği var. Bu dünyada bir şeyi kazanmak zor kaybetmek çok kolay. Daha yakın zamanda ustamızı kaybettik. Onun etkisi geçmiş değil.para kazanmak zor harcamak kolay .Bir ustanın yetişmesi uzun zaman alır. Harcamak kolaydır. Bağcıyı bağdan kovmak gibi bisey olmuş. Benim bildiğim kanas bir daha gelmez. Hoşça kalın sağlıcakla kalın. 🥲🥲

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
On yıllık emeği olan bir arkadaşımız. Sitede çok emeği var. Bağcıyı bağdan kovmak gibi bisey olmuş.
Sevgili ustam, üyelerimiz küfür veya hakaret sarfettiğin de siteden uzaklaştırıyoruz. Biz sitemiz adaletlidir nettir diyorsak bu sözün arkasında durmak zorundayız. Buna en başta yönetimde görev alanlar uymak durumundadır. Kanas ustamız çok değerli ve bilgili bir ustamızdır ve dediğiniz gibi sitede emeği çoktur ancak bu yazdığı yanlışı görmezden gelmek için geçerli bir sebep değildir. Zaten ustamızın bu durumundan dolayı uzaklaştırma kısa süreli oldu. Ben de ustamızdan yazdığının uygun olmadığını farkedip yazdığını silmesini veya moralsiz bir durumda dikkatsizce yazdığını belirtmesini beklerdim.
Adalet güzeldir, fakat Emir’lerde olursa daha güzel olur.

tuarec

Kullanıcı
yorumlayıcı olmak çok yorucu sanki sitenin maaşlı elemanı imiş gibi anlamamakta israrn etme veya cevap ver memekte ısrar etme durumlar yaratabiliyor konusahibi baktın anlamıyor yorum yapma daha iyi amme hizmeti verdigimizi unutmamalıyız Kanas ustaya ceza vermek yazık olmuş üzüldüm