Kaplumbağa ve kayalar..

SEVALİ

Kullanıcı

Resimler eski olup arkadaşıma aittir konu onun konusu olup benden rica etti konunun takipçisi olmamı istedi bende kıramadım paylaşacağım resimler 1 km kare içerisindedir yorumunuz için teşekkür ederim.

Birinci resmi daha önceden bu forumda veya başka forumdan hatırlıyorum arkadaşımla aynı bölgede olsa gerek.

Evliya veya dede ağacı ulu ağaç şu an yıkılmış ve maalesef yok.

SEVALİ

Kullanıcı
Cevap: Kaplumbağa ve kayalar..

merhasba ANAITIS usta bu kaplumbayi,, yuk,, treni gibi yukletmisler bunun yukunu bosalmak lazim ustam .

Sayın ersan yorumuz için teşekkür ederim beşinci resimdeki kayanın ortası nasılda işlem gördüğü alelen gözüküyor değilmi ?

ersan

Admin

merhaba ANAITIS usta bu yer bos deyildir bunca islemdenkoptumkoptumkoptum sonra adamlar girisi unutmasinlar diye ustam isareti de koymuslarkoptumkoptumkoptum

ustam bu noktaladim yerde bosluk testi yap bu kara yerde mujdesi olabilir.

Son düzenleme:

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı

hemşerim buraya yakın iki derenin buluştuğu yer varmı birde bu dereye dik inen dere

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı

orada neler var eski harman yerigibi bina yerleri vs orada hiç mezardan bahseden oldumu maden curufu olan yerde olmalı

SEVALİ

Kullanıcı

orada neler var eski harman yerigibi bina yerleri vs orada hiç mezardan bahseden oldumu maden curufu olan yerde olmalı

Sayın ÇALKAYA28 Dede mezarımız mevcut ulu ağaç oyuklu ağacın çeşmenin olduğu yer diğer yerleri araştırmam gerek bu bölge köyün yaylası olup hakim tepedir.

cantar

Vip Üye

kaplumbağa ayı yuvada kuş X işareti yer mükemmel kaplumbağanın boyun kısmı niye o kadar uzun anlamış değilim su kaplumbağası gibi uzun boynu var..Sol tarafta bir yüz ve kaplumbağaya kaplumbağanın bağasına bakıyor....