Kaplumbağa ve kayalar.. | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Kaplumbağa ve kayalar..

cantar

Vip Üye
Cevap: Kaplumbağa ve kayalar..

bakan yüzün baktığı yerdeki Uyuyan kuşumu kaldırsak yoksa kaplumbağanın üzerindeki bağanın önündeki yumurta gibi yerimi kaldırsak diyorum ama o kadar ne güç nede kuvvetim var herkül olduğum zaman geçmişte kaldı.........

SEVALİ

Kullanıcı

bakan yüzün baktığı yerdeki Uyuyan kuşumu kaldırsak yoksa kaplumbağanın üzerindeki bağanın önündeki yumurta gibi yerimi kaldırsak diyorum ama o kadar ne güç nede kuvvetim var herkül olduğum zaman geçmişte kaldı.........

Sayın cantar verdiğiniz bilgilerden dolayı teşekkür ederim,hepsini kaldırsak ne olur herküllük zamanı bendende geçti fakat birliktelikten ne herküller doğar.

cantar

Vip Üye

Kaplumbağanın boynundaki kısım alınmış arka taraf duruyor yerde kapak gibi duran (kapı gibi parça ) o alan sanırım dağıtılmış ama diğerleri duruyor boyun niye o kadar uzun diye hayıflanmıştım zemine dikkat ederseniz düz...
Nasibi olan alır geride kalanları...

SEVALİ

Kullanıcı

Kaplumbağanın boynundaki kısım alınmış arka taraf duruyor yerde kapak gibi duran (kapı gibi parça ) o alan sanırım dağıtılmış ama diğerleri duruyor boyun niye o kadar uzun diye hayıflanmıştım zemine dikkat ederseniz düz...
Nasibi olan alır geride kalanları...

Sayın cantar her şey nasip ile alakalı bu resim çok eski bir resim belki şu an bu oluşum bile yok normalde bu konu arkadaşımın konusu sadece takipçisi idim fakat sizin yorumlarınız ile artık konu benimdir bizzat şahsım 2 3 hafta içerisinde resimleyeceğim teşekkür ederim.

Süper Usta

Yasaklı
Yasaklı

tosbagada 2 tane kapalı yer var 2 side duruyor ve dıkkat ettınmı bılmıyorumda tosbaganın tam arkasına bak beyaz yerde ayı kafası resmetmışler sol alt çapraza bakıyor o tarafta neler var

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
dediğin önem de varmış ustam. resmi kazı için, odaları değilde,kapatılmış malzeme yerleri önemli biliyorsun. burada olma ihtimali yüksek bir. tek cepheden olmasına rağmen,yakın çevresinde güzel bir araştırma imkanı olursa ,şahsi fikrim,kaya içine kapatılmış yer çıkacaktır.

bu önemsiz gibi görülenler bu noktalar içindir. isterse kimse katılmasın. yapılan teferruatlı çalışma ,bizlere bunları önemsizleştiriyor.
asi ustamızla bir gezide benzeri şekilde ,bir sürü mezar odasını barındıran bir alan içinde rastlamıştık.
ben bir çok yerde açılmamışına da şahit oldum. sizlerden görenler de vardır.
arkaşlarımızın tercihi hangi yönde olur bilemiyorum. ben imkan olursa zevkle katılırım.
ayrıca diğer yerlerinde kayda değer ama işçiliği ağır olabilir. sadece burası kadar zengin olmaz.

güncellemene teşekkür eder sevgiler sunarım.

SEVALİ

Kullanıcı
dediğin önem de varmış ustam. resmi kazı için, odaları değilde,kapatılmış malzeme yerleri önemli biliyorsun. burada olma ihtimali yüksek bir. tek cepheden olmasına rağmen,yakın çevresinde güzel bir araştırma imkanı olursa ,şahsi fikrim,kaya içine kapatılmış yer çıkacaktır.

bu önemsiz gibi görülenler bu noktalar içindir. isterse kimse katılmasın. yapılan teferruatlı çalışma ,bizlere bunları önemsizleştiriyor.
asi ustamızla bir gezide benzeri şekilde ,bir sürü mezar odasını barındıran bir alan içinde rastlamıştık.
ben bir çok yerde açılmamışına da şahit oldum. sizlerden görenler de vardır.
arkaşlarımızın tercihi hangi yönde olur bilemiyorum. ben imkan olursa zevkle katılırım.
ayrıca diğer yerlerinde kayda değer ama işçiliği ağır olabilir. sadece burası kadar zengin olmaz.

güncellemene teşekkür eder sevgiler sunarım.

Ağabey hayırlısı.

SEVALİ

Kullanıcı
Kaplumbağamız rahatlıkla bir otobüs büyüklüğünde olup boynun altındaki boşlukta çocuğu görebilirsiniz.