KARA DEMLİK ÇAY OCAĞİ (Gece Uyumayanlar Buraya) | Sayfa 892 | Define işaretleri ve anlamları

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Selamûn Aleykûm cümleten. Kimdi o ben cihazcıyım boşluk buldum diyen. Hele onu alın gelin buraya bir de ben göreyim. Baştan söyleyeyim rengarenk değilse getirmeyin. 😂😂😂😂😂

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Arkadaşlar @TRUVA usta kayıp iletişim bilgileri olan arasın bu ihtiyar delikanlı ne eder nerede 🤔
Hayrolsun İnş’ALLAH. Bende yok diyebiliyorum. Olan biri arayıp bizide bilgilendirirse sevinirim içime kuşku düşürdün abe. Sanki o işim var gibi birşey demişti yada ben yanılıyorum.

Kader25

Admin
Arkadaşlar @TRUVA usta kayıp iletişim bilgileri olan arasın bu ihtiyar delikanlı ne eder nerede 🤔
Bayramda görüştüm abi.
Bir sorun yok inşallah.
Oda benim gibi kilibiklardan.
Ablam izin vermeyince nette dolasamiyor 😀😃🙂
Yarın ararım insallah.
Fırat sana daş da kebap yapacak derim.
😊😇😀

TRUVA

Admin

Hayrolsun İnş’ALLAH. Bende yok diyebiliyorum. Olan biri arayıp bizide bilgilendirirse sevinirim içime kuşku düşürdün abe. Sanki o işim var gibi birşey demişti yada ben yanılıyorum.

Bayramda görüştüm abi.
Bir sorun yok inşallah.
Oda benim gibi kilibiklardan.
Ablam izin vermeyince nette dolasamiyor 😀😃🙂
Yarın ararım insallah.
Fırat sana daş da kebap yapacak derim.
😊😇😀
Buradayım arkadaşlar.Bir haftadır yoğun bir denetimim vardı. Biraz meşguldum.fırsat bulamadım. Bu roni gibi her şeyden şüphelenen biri varken gizli çalışma şansımız yok🤣🤣

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Buradayım arkadaşlar.Bir haftadır yoğun bir denetimim vardı. Biraz meşguldum.fırsat bulamadım. Bu roni gibi her şeyden şüphelenen biri varken gizli çalışma şansımız yok🤣🤣
Valla sen yazdın içim rahatladı deli ustam benim. Tamam bak şimdi taş atabilirsiniz atış serbest. 😂😂😂
Benim söylediğimi söylemeyin ama ilk taşı deli abeme atın o panikletti bizi. 🤣🤣🤣