KARA DEMLİK ÇAY OCAĞİ (Gece Uyumayanlar Buraya) | Sayfa 890 | Define işaretleri ve anlamları

SiyahBeyaz

Renksiz arkadaş
Kullanıcı
Arkadaşlar bu gün Medli ustamızla görüştük. Selamları var. Çubuk konusunda da çok güzel gelişmeler olduğunu söyledi. Rahatsızlığından dolayı bilgisayar ve telefon kullanmıyormuş. Telefonu sadece konuşmak için kullanıyor. Kısmet olursa çubuk çalışmasıyla ilgili videoda çekmeyi düşünüyor.
Bu konudaki olayı daha geliştirmiş ve çok memnundu. İnşallah videoyu çekerde bizde canlı olarak görürüz.
Gözleri nasıl olmuş abi ? Biraz daha iyidir umarım.

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Konuştuk bayramlaştık bahsetti sağlam atış almış. Ama sanırım mamostem değişkenliği test etmemiş. Söyledim birde öyle deneyecek bakalım. Hayırlısı olur İnş’ALLAH. 🙂🤲

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
@Necat. abim benim renksiz @SiyahBeyaz parem hastalanmış ben yokken. Niye adama bakmıyorsunuz. Emanetime böylemi bakıyorsunuz. Çok üzüldüm. Ben size sadece gelirse çay vermeyin dedim 😂🙈🙈🙈
Yav bakıcaz da adam sürekli hasta evden çıkmıyor ne yapalım :) iyileşmesi için araziye çıkması lazım :)

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Yav bakıcaz da adam sürekli hasta evden çıkmıyor ne yapalım :) iyileşmesi için araziye çıkması lazım :)
Valla deli abem çok mantıklı bi hatırlatma yaptı. Yoksa bunu balığa götürüp hasta ettinde bize mi söylemiyon abi 😂😂
Bak senden birşey beklersem bu renksizden herşeyi beklerim o derece yani 😂😂😂

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Valla deli abem çok mantıklı bi hatırlatma yaptı. Yoksa bunu balığa götürüp hasta ettinde bize mi söylemiyon abi 😂😂
Bak senden birşey beklersem bu renksizden herşeyi beklerim o derece yani 😂😂😂
Yok be kardeşim, balığa gitse hastalanmaz :)

SiyahBeyaz

Renksiz arkadaş
Kullanıcı
@Roni Necat abinin ilgisizliği beni hasta etti 😅 şurada iki adım komşuyuz ne bir çorba gördüğümüz nede başka birşey. Necat abi göründüğü gibi değil Roni Gardaşim. 😆 Ayrıca benden herşeyi beklersin öylemi iyileşince sorarım ben sana.

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
@Roni Necat abinin ilgisizliği beni hasta etti 😅 şurada iki adım komşuyuz ne bir çorba gördüğümüz nede başka birşey. Necat abi göründüğü gibi değil Roni Gardaşim. 😆 Ayrıca benden herşeyi beklersin öylemi iyileşince sorarım ben sana.
Cimri ve vicdansız balıkçı 😂