Karanlıkta Otomatik Yanan Lamba Devresi | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Karanlıkta Otomatik Yanan Lamba Devresi

wtrk

Kullanıcı
Yasaklı
usta bunu yapmaya karar verdim..
Devreyi Sprint Layouttamı yoksa ISIS'temi tamamen çizerim ?
ISIS'te çizdim ancak bazı elemanların görseli olmadığı için ARES'e atarken sorun oldu.
Şöyle eleman sembolü simgesi ayırmadan çizeceğim bir pro var mı ?

Warning

Kullanıcı
Ustam o programları ben hiç kurcalamadım ama kendi uğraştığım ve öğrenmeye devam ettiğim program circuit Desing suite 10.0 seni yanlış yönlendirmek istemem paşam birde @mc_307 üstadıma danışalım mübarek insan buyur bir katkıda bulun :)

mc_307

Kullanıcı
:D ustam bu ara yoğun calışıyorum. Pc başinda değilim musait zamanda bi bakayım inş. Yapabilirsem eklerim

wtrk

Kullanıcı
Yasaklı
Eyvallah usta, bir indirip deneyim hemen.
@mc_307 usta servis dışı(kahkaha):confused:(ağla)

mc_307

Kullanıcı
wtrk ustam bi bak olmuş mu :D
@walkman ustam beğenirse tamam diycem :D

mc_307

Kullanıcı
bu devreyi biraz düzenleyip arabalarımız için uyarlayabiliriz. karanlık, köprü altı veya alt geçit gibi yerlerden geçerken araç farları otomatik yakar .. yeni model arabalarda olduğu gibi

wtrk

Kullanıcı
Yasaklı
wtrk ustam bi bak olmuş mu :D
@walkman ustam beğenirse tamam diycem :D

Gayet güzel olmuş kardeşim.
Senden bir ricam olacak.
Warning ustanın verdiği gibi şeması olan bir devreyi basitçe nasıl çizebilriiz, bununla ilgili yardımcı olursan sevinirim.
Altium, Eagle, Sprint Layout hepsini indirdim denedim, sadece sprint layoutta çizebiliyorum ama zaman alıyor baya..
Basitçe nasıl çizerim ?

mc_307

Kullanıcı
Gayet güzel olmuş kardeşim.
Senden bir ricam olacak.
Warning ustanın verdiği gibi şeması olan bir devreyi basitçe nasıl çizebilriiz, bununla ilgili yardımcı olursan sevinirim.
Altium, Eagle, Sprint Layout hepsini indirdim denedim, sadece sprint layoutta çizebiliyorum ama zaman alıyor baya..
Basitçe nasıl çizerim ?
Valla ustam bende acemiyim bu konuda. şema basit olunca bukadar yaptım. Nette videolar var ama şema okumak zor. Basit şemaları yaparsın ilk başta. Bu iş zamanla olacak birşey.