kayadaki entarasan oyuklar

Dayı

Kullanıcı
Cevap: kayadaki entarasan oyuklar

orada bir çalışma yapılmışsa dediğin gibi bilinçsiz bir yoklama.
arkadaşımız ,geniş açılı ilave resimler paylaşırsa hep birlikte görürüz ersanım.
resim.defineforumu.com
m.defineforumu.com/?di=G8T3[/IMG]

Dayı

Kullanıcı

merhaba Dayı usta tam ikizceli ustamin dedi gibi mahzenin ta duruyor .
ustam belkim kismet sana guler .
ustam birazdaha detaylı anlatırmısınız mahsen dedizzz tam olarak neresi

Dayı

Kullanıcı

orada bir çalışma yapılmışsa dediğin gibi bilinçsiz bir yoklama.
arkadaşımız ,geniş açılı ilave resimler paylaşırsa hep birlikte görürüz ersanım.
[IM
G]http://re
sim.defineforumu.com/?di=VVG9[/IMG]

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

hemşerim dayılığın ,fındıkçılığından geliyormuş demekki. bereketli bahçen var maaşallah.
benim önem verdiğim ve çevresini görmek istediğim ilk resim. eğer bu araziye şu an yakın isen,kayadan 5-10 m. ön meyili kısımla kayanın arka kısmını bir çekiver. mahzenin o kısımda ve hatırı sayılır bir derecede.

Dayı

Kullanıcı

hemşerim dayılığın ,fındıkçılığından geliyormuş demekki. bereketli bahçen var maaşallah.
benim önem verdiğim ve çevresini görmek istediğim ilk resim. eğer bu araziye şu an yakın isen,kayadan 5-10 m. ön meyili kısımla kayanın arka kısmını bir çekiver. mahzenin o kısımda ve hatırı sayılır bir derecede.
ustadım bahçeye yakın deyilim birkaçç resim var işini görürmi bilemem ama biraz daha detaylıı bugun yarın kesin resimleri koyarım yorum ların içinde cokk teşekkürler sana ce diyer ustadlara

Dayı

Kullanıcı

ustadım bu kayada üç nokta var resimde görülüyor bunun anlamı ne dir sizceee bi bilginiz varmı bunun hakkında

barış

Kullanıcı

1 metre soluna bakıver

Dayı

Kullanıcı

ersan ustamız yorumlamış. birazda ben ilave yapacak olursam,
ilk resim tam ninkine uyan dayıya yakışır kalitede bir yer. ciddi manada mahzenin varlığını görüyoruz. keşke daha açığından fotolamış olsaydın,girişi ve odaların olduğu kısımlarıda görme şansımız olurdu. sende daha iyi bilgilenebilirdin. hayırlısı diyelim. sağlıcakla kalınız.

[
IMG]http://resim.defineforumu.com/?di=EMMG[/IMG]