kayadaki entarasan oyuklar | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

kayadaki entarasan oyuklar

Dayı

Kullanıcı
Cevap: kayadaki entarasan oyuklar

Tabiki kaçak kazı ya karşıyım ustadımm taşın tam olarak neresini kazmam gerekir ustadım da belirdi sizin görüşünüz nedrr

Dayı

Kullanıcı

merhaba Dayı usta ikizceli ustam gerekeni yazmis cok basit gurunen bir yer ama asa doru ne ylen karsilasacan senin kismetin .
eyer bilincsiz "Yasak Kelime" yapacaksan hic urasma derim necinse altindan kalkamsin usta .

Ustadım kacak kazı ya karşıyım zaten eyerki kazarsam izinli olacak zaten ama ben bu taşın ustarafını cok eskiden yarım metre kazdım biley yoktu ustadım oda dan bahsetti bu oda heralde taşın dibine iniyor heralde

Dayı

Kullanıcı

mübarek gecede ,bir kaç ayrıntı daha ilave edelim ama ,tamam buişi öğrendim hesabına yanlış bir çalışmaya girmenizi istemem. bu tür yerler mutlaka tecrübe ister.
neden,
dar bir girişi var bulması gerek. o noktadan belli bir mesafe dikine inişten sonra tünelle dönüş. binalardaki bodrum kat misali. tünel nerden baksan 4-5 m.gibi. sonra odaya giriş.ortalama 3-4 m oda uzunluğunuda ilave ettiğimiz zaman ,ortalama 7-8 m. zemin altında bir kaç metre derinlikte işçilik. ayrıca tünel boyunda olası tuzaklarda çabası.
diğer detayları yazmadan sadece bunlar tecrübeden yoksun bir çalışma ile başarılabilirmi. üstten açılan bir yer olsa kaç metre olursa olsun amenna.
nerde sorusuna gelirsek, resimden görüldüğüne göre .odası kayanın arkasına doğru uzanır. ama üstten açmanın imkanı yok. ancak yolundan.
muhterem kardeşim, zemin altı oda mezarı ve benzeri konular mevcut. açılmışlarda görsel olarak var. bir zahmet inceleyiver. biraz daha ufkunu genişletir..
bu bölümde koltuk konusu var birde onu inceleyiver.
biz ne olduğunuda, izlenmesi gereken yoluda açık anlatma çabasındayız. tavsiyelerimiz dışındaki çalışmalarıda tasvip etmiyoruz.
en kolay tesbitide boşluk sistemiyle yapabilirsiniz. bu konuyuda incelemeni tavsiye ediyorum. geceniz mübarek olsun.

Ustadım ben bu resim de definesohbet sitesindede bi forum açmıştım ve bikaç kişi şöyle dedi oymaların ustarafında üçtane nokta var bu yere üçleme yapmışlar dedi yani oralarda üç kaya var üçkayanı oralara biyerde araştır mezar var dedi. Bi kaç kişide burada fakir mezar oldugunu ve oraşmaya deymez boş cıkar. Ve zor yerler buralar dedi Dogruluk payı varmı sizce ve taştaki o üç nokta anlamını biliyormusunuzz ustadım başınızı cok agrıttm kusura bakmayın insan bukonuda bilgisi olmayınca boyle oluyor yorumların için cok tşk

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

Hristiyanlıkla bağdaştırılan üçleme hesabı olduğu doğrudur. ama her üç görülende bu tür uygulamaya gitmek yanıltır. önce hangi sistem içinde kullanılması gerektiğinin bilinmesi gerekir.yoksa her sakallıyı dede kabul etmek olur.
ben isterdimki,dediğim konuları araştırıp,bana anlamadığın yerleri sorarak bu konularda biraz tecrübeni artırmanı ve zaman içinde yeterli hale gelmeni.
ben eşimle ve çocuğumla ayni mezar odasına yattım ve üç tanede belirtisini koydum. burda başka hesapı kim arar,ancak anlamayan. burada ana bulgu derin oyman ve yanındaki .hafif dikine koymuşlar.düz alt çizgisinden iyi bak.neye benziyor. geriside teferruat. nereyi kazmam tabirini beğenmedim.kapalı garajdaki aracı görmeden kapısı nasıl açılır,araca nasıl ulaşılır hesabını yapmadan,dışından koltuğa oturmanın hesabı sizce mantığa ne kadar uyar. önce şoförlüğe giden yolu takipederek gerekeni sonrada ehliyeti alarak yola çıkmanın düşüncesinde olursak kazananlardan oluruz.
bütün üyelerimiz için bu düşünceyle yürümelerini tavsiye etmemide kimse akıl veriyor bilgiçlik taslıyor anlamında düşünmesin. biz ALLAH rızası için bildiğimiz doğruları yazalım ,insanlar dilediği gibi düşünmesindede özgürdür. ona müdahele şansımız yok .
mahzenin,bir girişle başlayıp bir metre genişliğinde tünelle odaya geçer.odasıda tek değil. kayanın olduğu alanın içindedir. oda derinliği üstten 6 metre civarıdır ve üstten açılması mümkün değildir. ancak resmiyetle bir beko ile ancak. bu gerçekleri son bir kez belirterek,RABBİM senin için hayırlı olanı nasib etmesini diliyorum. sağlıcakla.

Dayı

Kullanıcı

Hristiyanlıkla bağdaştırılan üçleme hesabı olduğu doğrudur. ama her üç görülende bu tür uygulamaya gitmek yanıltır. önce hangi sistem içinde kullanılması gerektiğinin bilinmesi gerekir.yoksa her sakallıyı dede kabul etmek olur.
ben isterdimki,dediğim konuları araştırıp,bana anlamadığın yerleri sorarak bu konularda biraz tecrübeni artırmanı ve zaman içinde yeterli hale gelmeni.
ben eşimle ve çocuğumla ayni mezar odasına yattım ve üç tanede belirtisini koydum. burda başka hesapı kim arar,ancak anlamayan. burada ana bulgu derin oyman ve yanındaki .hafif dikine koymuşlar.düz alt çizgisinden iyi bak.neye benziyor. geriside teferruat. nereyi kazmam tabirini beğenmedim.kapalı garajdaki aracı görmeden kapısı nasıl açılır,araca nasıl ulaşılır hesabını yapmadan,dışından koltuğa oturmanın hesabı sizce mantığa ne kadar uyar. önce şoförlüğe giden yolu takipederek gerekeni sonrada ehliyeti alarak yola çıkmanın düşüncesinde olursak kazananlardan oluruz.
bütün üyelerimiz için bu düşünceyle yürümelerini tavsiye etmemide kimse akıl veriyor bilgiçlik taslıyor anlamında düşünmesin. biz ALLAH rızası için bildiğimiz doğruları yazalım ,insanlar dilediği gibi düşünmesindede özgürdür. ona müdahele şansımız yok .
mahzenin,bir girişle başlayıp bir metre genişliğinde tünelle odaya geçer.odasıda tek değil. kayanın olduğu alanın içindedir. oda derinliği üstten 6 metre civarıdır ve üstten açılması mümkün değildir. ancak resmiyetle bir beko ile ancak. bu gerçekleri son bir kez belirterek,RABBİM senin için hayırlı olanı nasib etmesini diliyorum. sağlıcakla.
Ustadım saolasın allah razı olsun. Verdiyin bilgilere ve iyi niyetine rabbim senden razı olsun

Dayı

Kullanıcı

Ustadım hep diyorum bida soru sormayacıgım diyorum ginede soruyorum ama sizde cok güzel anlatıyorsunuz neyse sorum şudur ustam buyada tılsım veya konunaklı yani cin koruyor olabilirmi böyle şeyler varsa ne tavsiye edersinizz ilginiz için tşk

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı

bu S benmi görüyorum bitek daha önce yazdımda dikkat edilmemiş sanırım yılanda olabilir

Dayı

Kullanıcı

bu S benmi görüyorum bitek daha önce yazdımda dikkat edilmemiş sanırım yılanda olabilir

Ustadım bu üç nokta S harfi diyosun ben üç noktayı S ye benzetemedim birazdaha aydınlatırmısın detaylı

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı

üç nokta S harfi demiyorum kırmızı daireye aldığım yerde S harfi var diyorum ama yılanda olabilir baş kısmını seçemedim diyorum

Dayı

Kullanıcı

Ustadım bu üç nokta S harfi diyosun ben üç noktayı S ye benzetemedim birazdaha aydınlatırmısın detaylı

Ustadım dogru söyluyorsun ama üçlemeye tam baktıgınsa bu gözükmıyor diyer fotolardan bunu görebilirsin senin sedîyin S sadecesadan bakıldıgında gözüküyor bunu hiç farketmemiştik tşk bide resimler için detaylı yorum yaparsanız sevinirim tşk ler