Köpek budu olan degirmen | Sayfa 9 | Define işaretleri ve anlamları

Köpek budu olan degirmen

TRUVA

Admin
Ustam benim bu sitede aldığim en iyi bilgilerden biri bende sayiları merak ettim ama bu kadar güzel anlamlar olduğunu düşünemedim bende siyah taştan bir değirmen gördüm iki büyük oluklu diğer oluklar daha ufak yakınında bir tilki yad kurt kafası ama tilkiye daha çok benyiyor ağzı biriz uzun olduğu için tilki belkide kurt ağzı acık yanında 3 sayısı var bide tesr T bide iki tane oyuk biri yuvarlak O biride silindir şeklinde yani diyecegim.oki 3 sayısı için teşekürler ustam
Kardeş sayılarla ilgili bölümden inceleme yapabilirsiniz. Kurtun baktığı yönde hamen karşıda yığma tepecik varmı.tümseklik bir yer. 2 yada üç tane sıralı???

Eli bey

Kullanıcı
Kardeş sayılarla ilgili bölümden inceleme yapabilirsiniz. Kurtun baktığı yönde hamen karşıda yığma tepecik varmı.tümseklik bir yer. 2 yada üç tane sıralı???
Ustam bi kacgüne gidip bakacam ben aslinda kayadayi oyma ve murc isareti için fotoraf cekmistim eve gelip baktığimda fefkalade bir kurt belkide tilkidir gördüm bide boga kafası bor gözü kör ama kurt kadar güzel yapılmamış

Eli bey

Kullanıcı
Selam Usdam,
Başarılı olursunuz INŞAALLAH
Orda 3 rakamı olduğunu yazdınız,
Bu 3 rakamı yeni yazıyla bir rakammı, Yada konumuna göre siz mi 3 diye anladınız buda önemli herhalde, Esgi yazıda 3 rakamı farklıdır, ona göre hareket etmek gerekir , Yeni yazıyla rakamsa bu rakam bir başka anlama gelir herhalde ,Tabiiki sizler daha iyi bilirsiniz ,
Ustam benim gördüğüm fotoraf bu

Ekli dosyalar

• IMG-20230601-WA0019.jpg
    IMG-20230601-WA0019.jpg
    163.2 KB · Görüntüleme: 11
  • IMG-20230601-WA0014.jpg
    IMG-20230601-WA0014.jpg
    300.3 KB · Görüntüleme: 10

Eli bey

Kullanıcı
Kardeş kayayı geriden çek. Ve çevre yönlerini çek. Yeni bir konu açıp yükle bakalım Bu konunun içinde olmasın.arkadasin konusunun içinde olmaz.
Ustam ben yakında oraya gidip detaylı fotalar çekecem yeni vir konu açarım bide bu kurt değirmenin hemen yanında sofra gibi bir taş var aynı sofra onada cok yakin bidahaki sefere yeni bir konu acar paylaşırım

TRUVA

Admin
Ustam ben yakında oraya gidip detaylı fotalar çekecem yeni vir konu açarım bide bu kurt değirmenin hemen yanında sofra gibi bir taş var aynı sofra onada cok yakin bidahaki sefere yeni bir konu acar paylaşırım
Neler varsa gozune takılan detaylı çekim yap.degirmen ve çevresinide.

balkaya34

Kullanıcı
Yılanı kasaları mezarı boş ver sen kuyu tespiti yap kuyuyu bol bak sana net ölçülerini yazayım 3 e 7 metre 👍 gerisi hepsi yolluk sayılır
@Deli Fırat Usdam ben senin bu yazını görmemişmişim ne ,3e7 , kuyuda çekilmiş resimlerim vardı bulamadım resimleri, 3e7 ,KUMPANYA değirmenin su kuyusudur gördüm ve iyi bilirim.amma dolgu haline gelmiş, usd tarafdan sel sularından çok malzeme gelmiş üstüne,,değirmenin altında bu mermerden bahseder , değirmenin hemen altında şafağın yani başında, 3e7 kuyuda değirmenin üstündedir,, IMG-20230102-WA0003.jpg

GÜLBAHÇELi

USTA
Super Moderatör
eli bey sen ayrı bi konu açıp paylaşım yaparsan daha güzel olur arkadaşın konusu içerisinde başka konu olması doğru olmaz balkaya ustanın konusuda dağılmamış olur

Eli bey

Kullanıcı
eli bey sen ayrı bi konu açıp paylaşım yaparsan daha güzel olur arkadaşın konusu içerisinde başka konu olması doğru olmaz balkaya ustanın konusuda dağılmamış olur
Ya aslında ben okadarinı düşünemedim balkaya ustamdan şimdiden özür diliyorum gerçi balkaya abimlen aramızda o muhabet gecmez ama yinede özür diliyorum