koltuk taşı çok güzel | Sayfa 7 | Define işaretleri ve anlamları

koltuk taşı çok güzel

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Cevap: koltuk taşı çok güzel

oymalar degerlimi acaba ????

selamunaleykum,

hayılı cumalar,

yasin kardeş,oymaları falan bırak,bu oymalar bu nusundan farklı bir yerde ise,konuyu ayırayım.ora ayrı değerlendırılsın.yok bu oymalar koltugun yakınlarında dıyorsan, sana gereken tüm bilgiler verilmiş.konuna gerekli değer verilmiş, yer güzel, bundan sonrası sende, aceleci olma,mevsim şartları buna uygun olmasa gerek, sen tetkitlerini yap, sonrası sana kalmış,

Allah c.c işini rast getirsin,
nasibinde varsa yersin.

yasin1999

Kullanıcı

arkdaşlar hepinize tşk ederim yorumları için yardım etmek istediniz için ama aklımdaki deyimi yazmak istiyom şimdi sitelerin amıçı yardımcı olmak ve siz ban çok yardımcı oldunuz ama ikizceli ustam giriş var diyo ama nokta vermedi çizim yazmadı surdan gir demedi cantar ustam çevrede başka mezarlar dalın ora var dedi ama bana kontrel edilcek yerleri çizp şura demedi şimdi sizin anlatmanızda bi sorun yok yanlış anlamayın ama ben böyle anlamıyom sizin gibi bilgili degilim bana kontrel edilecek yerleri söylersiniz şura diyye çizersiniz bende testleri yaparım gider bakarım uygunsa yaparım yapacamı tekrar k.b sorun bende yorumları için herkeze terrardan tşk saglıcakla msj atıp rahatsız ettigim arkdaşlardanda özür diliyorum

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

yasin kardeşim,

diyelimki ben soyguncuyum banka soyguncusu,sende polis,
benim bankayı soyacagımı anladın.bana gelip bankaya nereden girilir diye bankadaki arkadaşların gözü önünde planını verirmisin.
sen resmi kanallara başvurdugun zaman,belgeni buraya ekle resim olarak,
bahsettiğin ustalarda sana noktaları versin.

güzel dostum, kimse sana resmi olmayan bir konuda girişin burda gir diyemez,nasıl olurda seni veya senın gıbı dıger arkadaşları buna teşvik etsinler.
sizleri en yakın yere yönlendiriyor,sen oraya girmek istediğindezaten sonuca ulaşırsın.ya uzerınden geçiosun ya yanından.

selametle inş.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

yasin kardeşim,

diyelimki ben soyguncuyum banka soyguncusu,sende polis,
benim bankayı soyacagımı anladın.bana gelip bankaya nereden girilir diye bankadaki arkadaşların gözü önünde planını verirmisin.
sen resmi kanallara başvurdugun zaman,belgeni buraya ekle resim olarak,
bahsettiğin ustalarda sana noktaları versin.

güzel dostum, kimse sana resmi olmayan bir konuda girişin burda gir diyemez,nasıl olurda seni veya senın gıbı dıger arkadaşları buna teşvik etsinler.
sizleri en yakın yere yönlendiriyor,sen oraya girmek istediğindezaten sonuca ulaşırsın.ya uzerınden geçiosun ya yanından.

selametle inş.
yasin kardeşim,özür dileyeceğin bir hatanı görmüyoruz.sen kusura bakmazsan sende olmayan tecrübesizlikten doğan ,olayın yürütülme akışını kestirememen ve yazdıklarımızı tam kavramaya çalışmaman.
bozkurt ustamız,ne güzel izah etmeye çalışmış. bir ikide ben ilave edeyim.
öncelikle oymalarında ,çok güzel. ayağının önüne gelene iyi bakarsan,bir tarafı düz,diğer kısımlar hilalimsi,dik ayağa bir fırın ağzi gibi, içindede oyma VAR. sadece bunu ele almış olsak,yine bir mahzeni verir. küçük olanda ,bir armut benzeri göz yaşı damlası gibi. ustamızın,izah ettiği neden ilk neden olmakla beraber,
ikinci olarak,arazi üzerinde olmadan sıfır giriş burdan verilemez. sadece yeri tarif edilebilir.oda zaten yapıldı. bizler seni bir ustamızın yakını olarak bir kardeşimiz kabul ettik,senin iyiliğin adına çok açık bilgiler yazdık.
bu yerin komple geniş bir alanın açılarak yapıldığını yazmıştık. lütfen koltuğa iyi bak.altı ana kayamı yoksa bir bir yapıştırılarak kaynatılmışmı.
birde cantar ustamızın ana kayalar üzerindeki paylaştıklarına bak.
burda doğacak tehlikeleri tasavvur bile çoklarımız edemez. odanın sıfır yanından geçen su bile var.arazinin alt kısımlarından bir yerlerden sızar veya bir dereye karışır. sorumluluğumuzun bilinciyle haraket etmek bize yakışandır,üyelerimizede layık olandır,diyor kalbi sevgiler sunuyorum.

cantar

Vip Üye

yasiin senin konuna ekleme yaptığımda koltuk konusunda ne yapmak gerektiğini sana ve konuya vakıf olmayan arkadaşlarımıza açıkladım bir zahmet okuma lüksünü yarat kendine örneklerde koydum ki senin konun koltukla örtüşüyormu diye bir yazılanarı oku sana ne yapman gerektiği orada açıklanmış sana hedef burası git kaz diyemeyiz bu bir suç ......
sadece bunlar var şunlar var yerin uğraşmaya değer yada uğraşmaya değmez diyebiliriz...
biraz dikkat edecek olursan konuna diğer konunu açtığın yerlerde veya yerde bu kadar sana yardımcı olmak için uğraşan yokkkk...

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

yasin dostum,
son yorumunu senin güvenliğin ve senın iyiliğin için sildim,
bahsettiğin alet edavat seni suçlu yapar,

yorumlarına dikkat et.

kaçak kazının cezasını bilmiyorsun sanırım,
bunların bilgileride sitemizde var,

son olarak,
bak son yorumlarda bile sana yardımcı olunmuş,artık gerisi sende.

vurdum kırdım parçaladım gibi yorumlara girme.

star21

Kullanıcı

bu agamın çizimi yorumu

Cantar dostum burda isaretledim...daha onceden...